نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: CallerID in KDTele Tools 3.5

CallerID in KDTele Tools 3.5

با سلام
    من از KDTele Tools 3.5 استفاده میکنم و در مثالهای همراه یک منشی تلفنی هم دارد و پس از اجرای این مثال ، در منو Telephone Device قسمت Line Device Selection مودم را بدرستی انتخاب و Caller ID - OK را نمایش میدهد.
    پس از اجرای این برنامه میتوانم تلفن بزنم و در هنگامیکه کسی زنگ میزند در قسمت Log برنامه >A new call arrives >Ring: 1 را نمایش میدهد اما CallerID را نمایش نمیدهد (البته تلفن ما CallerID دارد و شماره ها را نمایش میدهد).
    در کد برنامه در قسمت TFormAnsweringMachine.KDPhone1CallerID من یک showMessage('') گذاشتم تا در هنگام اجرای این Event یک پیغام بدهد ، اما به این پیغام نمیرسد! :(
    من میخواهم از این کامپوننت فقط برای نمایش CallerID البته در دلفی 6 استفاده کنم لطفا راهنمایی فرمایید. (مودم Genius USB External و DLink External دارم )
    با تشکر

این مشکل برمیگردد به مودم شما
    من خودم این مشکل رو دارم ولی وقتی روی سیستم همکارم نصب می کنم
    کالر ID را هم نمایش می دهد

این کامپوننت KDTELE کجاست

در مورد CallerID زیاد بحث شده. اگر جستجو کنید تقریبا همه موارد اون رو پیدا خواهید کرد
    این کامپوننت KDTELE کجاست
    این کامپوننت رایگان نیست و آدرس سایت اصلی اش اگه اشتباه نکنم http://www.kaed.com/ است
    You never know what you can do until you try

نقل قول نوشته شده توسط MasoodHeidarnia مشاهده تاپیک
    با سلام
    من از KDTele Tools 3.5 استفاده میکنم و در مثالهای همراه یک منشی تلفنی هم دارد و پس از اجرای این مثال ، در منو Telephone Device قسمت Line Device Selection مودم را بدرستی انتخاب و Caller ID - OK را نمایش میدهد.
    پس از اجرای این برنامه میتوانم تلفن بزنم و در هنگامیکه کسی زنگ میزند در قسمت Log برنامه >A new call arrives >Ring: 1 را نمایش میدهد اما CallerID را نمایش نمیدهد (البته تلفن ما CallerID دارد و شماره ها را نمایش میدهد).
    در کد برنامه در قسمت TFormAnsweringMachine.KDPhone1CallerID من یک showMessage('') گذاشتم تا در هنگام اجرای این Event یک پیغام بدهد ، اما به این پیغام نمیرسد! :(
    من میخواهم از این کامپوننت فقط برای نمایش CallerID البته در دلفی 6 استفاده کنم لطفا راهنمایی فرمایید. (مودم Genius USB External و DLink External دارم )
    با تشکر
    درسته مشکل مودم شماست نه خط تلفن
    بعضی مودمها Caller ID پشتیبانی نمی کنند

تاپیک های مشابه

1. سوال اول درباره Kdtele tools
    نوشته شده توسط reza_moridi در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 06 تیر 1390, 12:21 عصر
  2. CallerId در کامپوننت Kdtele tools 3.5
    نوشته شده توسط hadi55 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 15
    آخرین پست: چهارشنبه 16 فروردین 1385, 13:21 عصر
  3. FaxModem SHUTTEL Support CallerID with KDTele
    نوشته شده توسط FirstLine در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 13 شهریور 1384, 08:17 صبح
  4. خواندن یک عددواردشده (توجه توجه)درkdtele tools
    نوشته شده توسط reza_moridi در بخش برنامه نویسی در Delphi