نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: راه حل نمایش و جمع اعداد بیش از 16 رقم در foxpro2 (لطفا مرا راهنمایی کنید)

Unhappy راه حل نمایش و جمع اعداد بیش از 16 رقم در foxpro2 (لطفا مرا راهنمایی کنید)

با سلام خدمت همه دوستان عزیز..
    در foxpro 2 در یک dbf فیلد Numeric دارم که می خواهم در آن بیش از 16 رقم ذخیره کنم (19 رقم) و جمع آن ستون را نیز بدون علامت +E به صورت همان 19 یا 20 رقم ببینم ولی بیش از 16 رقم امکانپذیر نیست و جمع را با علامت +E نمایش میدهد..لطفا مرا راهنمایی کنید

من کاربر جدیدی در سایت خوب شما هستم.چند تا از دوستان راهنماییهای خوبی در سایت انجام میدهند . امیدوارم مشکل من را نیز حل کنند .

نقل قول: راه حل نمایش و جمع اعداد بیش از 16 رقم در foxpro2 (لطفا مرا راهنمایی کنید)

بیش از 16 رقم در اعداد numeric در foxpro2 به صفر تبدیل میشود و در جمع آن ()sum بیش از 16 رقم را با +E نمایش میدهد لطفا راه حلی به من معرفی کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اراک

نقل قول: راه حل نمایش و جمع اعداد بیش از 16 رقم در foxpro2 (لطفا مرا راهنمایی کنید)

در فاکس پرو 2 محاسبات را تا 20 رقم انجام میدهد وبرای نمایش بهتر است از picture استفاده کنی

@ row,col say <variable> picture "99999999999999999999"

ممنون از راهنماییتون میشه لطفا با مثال من رو راهنمایی کنید من همین دستور رو زدم ولی error گرفتم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اراک

اینهم یک مثال کوچک آن را در word به اجبار گذاشتم
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

با سلام و خسته نباشید
    ممنون از شما برای راهنمایی خوبتون.من این دستور رو نمیدونستم .استفاده کردم مرسی
    ولی متاسفانه باز هم بیش از 16 رقم را صفر برمیگرداند:

(20 رقم) pey=77777777777777777777
    با دستور شما خروجی زیر را برمیگرداند :

(15 رقم 7 و 1 رقم 6 و 4 رقم 0 ) 7777777777777760000

از تکست استفاده کن و برای جمع و اعمال دیگه خودت تابع بنویس

ببخشيد منم براي بركرداندن يك عدد 26 رقمي به عدد به مشكل برخوردم لطفا راهنمايي كنيد ويزوال فاكس

كسي نميتونه كمكي بكنه

من از فیلد با Type Double استفاده می کنم شما می توانید حتی جواب 70^2 را نیز در این فیلد ذخیره نمایید البته یکه نکته فقط در حالت Run-Time می توانید مقادیر را به صورت درست مشاهده نمائید یعنی در محیط V-fox در Screen_ با علامت E مشاهده می شود ولی در فرمها در اشیاء در صورتی که مقادیر Input Mask ویا MaxLength را تنظیم نمائید قادر به مشاهده حاصل جمع حتی دوعدد 20 رقمی را نیز در آن ذخیره نمائید باز هم تاکید کنم که در Brows بانک، فیلد مذکور را به صورت ******** مشاهده خواهید نمود به هرحال یکمی درد سر داره.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •