نمایش نتایج 1 تا 40 از 44

نام تاپیک: بهترين برنامه ريزي براي آزمون كارشناسي ارشد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: بهترين برنامه ريزي براي آزمون كارشناسي ارشد

دوست عزيز ممنون از توضيحات خوبتون. اول ميخواستم بپرسم شما خودتون قبول شديد؟ بي كلاس يا با كلاس؟
    من امسال تازه باید کنکور بدم و کلاس کنکور هم شرکت نکردم ولی در آزمونهای چند جای مختلف شرکت میکنم و با توجه به این که فقط کتابها رو میخونم و روزی چند ساعت تست میزنم تا با تست ها آشنا شم از 90 % افرادی که کلاس کنکور میرن بهتر تست میزنم و ترازم هم بیشتره و باید توجه کنید که اون 10 % هم کمکاری خودمه ، در ضمن این حرف که تاثیر چندانی نداره گفته ی من نیست و بیشتر کسانی که قبول میشن همین رو میگن .

ببینید مثلا شما میرید برای درس عربی کلاس تقویتی و خیلی خوب هم بهتون آموزش میدن ولی شما نه اون درس رو تمرین میکنید و نه اصلا تا به حال اصل کتابش رو خوندید پس هیچ تاثیری نداره ، کلاس کنکور هم همینطور هست اگر واقعا توانایی دارید که کتابهای خودتون رو بخونید + تست + مطالب کنکوری و ... بله کلاس کنکور هم بد نیست .

دوم درسته تا آدم خودش نخواد و تلاش نكنه نميشه ولي براي بعضيا مثل من كه چند ساليه از ليسانسمون گذشته يادگيري بعضي از مطالب برامون مستلزم صرف وقت بيشتريه و گاهي بي نتيجه. مثلا من خودم توي درساي رياضياتي نسبتا ضعيفترم. منظور از كلاس كنكور جايي يا كسي هست كه بشه اونجا رفع اشكال كرد يا بدون اتلاف وقت مطلبي رو ياد گرفت.
    اگر منظورتون اینجور کلاس ها است بله خوبه ، مثلا اگر شما در درسی ضعیف هستید به هر نحو خودتون رو در اون درس قوی کنید چون در کنکور 1 سوال هم 1 سواله و اگر کسی یا منبعی رو ندارید تا مشکلاتتون رو رفع کنه گزینه ای بجز کلاس باقی نمیمونه ...

نقل قول: بهترين برنامه ريزي براي آزمون كارشناسي ارشد

به نظر من خواندن برای فوق - در رشته کامپیوتر با این پذیرش کمش
    فقط وقت کشی میباشد

اما خوب 1 بار امتحان کنید شاید ..............................

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •