نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ذخيره وبازيابي اطلاعات از طريق ADO

ذخيره وبازيابي اطلاعات از طريق ADO

با سلام و احترام
    وقتي يك برنامه بوسيله ابزار ADOTable به يك جدول Access يا SQL وصل شده باشه در صورتي كه با استفاده از ADOCommand يك دستور SQL رو برروي اطلاعات اجرا ميكنيم بلافاصله نتايج دستور SQL در ADOTable اعمال نميشه. من براي بروز كردن ADOTable يكبار اون رو Close و Open ميكنم. بنظر دوستان آيا راه ديگري هست كه بدون Close و Open كردن ADOTable تغييرات اعمال شده از طريق دستور SQL در ADOTable لحاظ بشه؟
    لطفا راهنمايي كنيد
    با تشكر

نقل قول: ذخيره وبازيابي اطلاعات از طريق ADO

وقتي يك برنامه بوسيله ابزار ADOTable به يك جدول Access يا SQL وصل شده باشه در صورتي كه با استفاده از ADOCommand يك دستور SQL رو برروي اطلاعات اجرا ميكنيم بلافاصله نتايج دستور SQL در ADOTable اعمال نميشه. من براي بروز كردن ADOTable يكبار اون رو Close و Open ميكنم. بنظر دوستان آيا راه ديگري هست كه بدون Close و Open كردن ADOTable تغييرات اعمال شده از طريق دستور SQL در ADOTable لحاظ بشه؟
    ADOCommand براي اجراي دستوراتي هست که خروجي ندارند مانند Attach کردن يه بانک به اسکيوال
    ADOTable براي نمايش اطلاعات Table شما هستش، وقتي شما open مي کنيد اطلاعات از بانک واکشي مي شه و اگر بانک تغيير کنه اطلاعات واکشي تغيير نمي که.
    اگر شما مي خواهيد خروجي دستورات SQL بگيريد بايد از ADOQuery استفاده کنيد.

Thumbs up نقل قول: ذخيره وبازيابي اطلاعات از طريق ADO

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_moosavi مشاهده تاپیک
    با سلام و احترام
    لطفا راهنمايي كنيد
    با تشكر

با Ado data set كاركني بهتر

بهترین راه همون بستن و باز کردن query است .
    البته اگر از adoquery استفاده کنی یه پارامتری به نام refresh داره اما معمولا درست کار نمی کنه
    من خودم همیشه query رو میبندم و باز می کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    كاشان

منم همين كار رو مي كنم.
    يعني بعداز اجراي دستورات كامند، active رو يه بار false و دوباره true ميكنم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •