نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نمايش فيلم در سايت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نمايش فيلم در سايت

سلام دوستان
    من ميخوام در سايت امكان نمايش و پخش فيلو را داشته باشم. سرچ كردم اما چيز خوبي پيدا نكردم. مديا پلير هست كه نمي خوام . فلش يلير هم كدشو پيدا كردم اما بايد به فرمت فلش تبديل كنم. سيلورلايت هم تا جايي كه فهميدم با 2008 سازگار هست و من با 2005 كار مي كنم. كامپوننت آماده اي هست كه استفاده كنم؟. يا واسه استفاده از فلش پلير كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

کاربر دائمی آواتار iman_22a
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: نمايش فيلم در سايت

دوست عزیز سلام
    برای نمایش فیلم با استفاده از فلش پلیر شما بایستی فیلم هاتون رو با برنامه Adobe Flash encoder به فرمت Flv تبدیل کنین ، البته برای کیفیتهای گوناگون می تونین تنظیمش کنین . برای نمایش فیلم تا اونجایی که یادمه 2 حالت وجود داشت ( یا دارد ) یک حالت ، حالت دانلود و نمایش و حالت دیگر حالت استریم (Streaming) .

فلش پلیر یه کامپوننت برای استریم نمایش دادن داره ، اما تا زمانی که یک سرور سرویس دهنده Streaming نداشته باشین که فایل را بصورت استریم براتون به نمایش بذاره ، درست نمی تونین ازش استفاده کنین (تقریبا مثل حالت چند ثانیه دانلود و نمایش کار می کنه)

مشابه این سرویس دهنده ، توی ویندوز 2003 سرور هم هست به اسم Windows Media Services .

اینها همه تجربیات ناقص منه ، شما باید تحقیق کنین در این مورد .

سلام دوستان من باید برای پروژه پایان نامه خود یک سایت مثل آپارات درست کنم ولی تا جایی هم پیش رفتم همون سایت را برای آپلود و نمایش عکس جوابگو هست ولی هر کاری می کنم فیلم آپلود نمی کنه

کاربر دائمی آواتار صباح فتحی
    محل زندگی
    سنندج

درhtml5باتگ ویدیو رراحت میشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •