نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: فعال کردن اینترنت sharing با وجود اکتیو دایرکتوری

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران-خرم آباد

فعال کردن اینترنت sharing با وجود اکتیو دایرکتوری

سلام به دوستان
    من چند تا کامپیوتر دارم که با ویندوز سرور اونها رو مدیریت می کنم و روی سرورم اکتیو دایرکتوری رو فعال کردم حالا تصمیم دارم که اینترنت رو هم برای همه اونها به اشتراک بگذارم ولی وقتی که اینترنت شرینگ فعال باشه خود سیستم به صورت خودکار به کامپیوتر ها ای پی می ده(192.168.0.1) و کل سیستم من به هم می ریزه چون من ای پی استاتیک تعریف کردم و نمی خوام به دلایل خاصی دی اچ سی پی فعال باشه و در عین حال می خوام سیستم ها رو هم به اینترنت وصل کنم لطفا دوستان بگن چطور می تونم

کاربر دائمی آواتار esi022
    محل زندگی
    علم چال
    برای اینکه از dhcp استفاده نکنی راههای زیر وجود داره

1 - استفاده از kerio winroute / microsoft isa server/ و برنامه هایی مثل اینها
    2- فعال کردن nat خود ویندوز که به اصطلاح یه کمی تنبله - یعنی کنده
    3- بقیشو من بلد نیستم :mrgreen:
    :موفق:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران-خرم آباد
    من اصلا نتونستم درست منظور شما رو بفهمم
    شما عقیده دارید که من باید از nat استفاده کنم یا از نرم افزار هایی مثل wingate ؟
    اگه منظورتون اینه که از nat استفاده کنم چه طور باید این کار رو انجام بدم چون تا اونجایی که من اطلاع دارم nat برای یه کار دیگست من می خوام با وجود داشتن ip static از internet sharing هم استفاده کنم و همزمان هم active directory فعال باشه. من dhcp رو فعال نکردم چون اصلا نیازی ندارم من ip static دارم ولی خود internet sharing وقتی که فعال باشه به صورت اتوماتیک به کلاینت های موجود در شبکه یه ای پی در رنج 192.168.0.1 می ده.
    حالا من باید چیکار کنم؟ ::نوشتن::

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    Winproxy برای این کار مناسب است .

:موفق: :strange:
    پس از دو سال بررسی بلاخره به بازار آمد
    متفاوت و هوشمندانه
    برای ورود کلیک کنید
    IMEN LOCK

به نظر من شما می تونید از winroute استفاده کنید .این نرم افزار امکان disable کردن dhcp را به راحتی به شما می دهد و می توانید IP ها را دستی تنظیم کنید.من کرک نسخه 6.0.8 اون رو دارم و باهاش هم کار میکنم.

موفق باشید. :sunglass:

Re: فعال کردن اینترنت sharing با وجود اکتیو دایرکتوری

نقل قول نوشته شده توسط Yunas Farhadnia
    سلام به دوستان
    من چند تا کامپیوتر دارم که با ویندوز سرور اونها رو مدیریت می کنم و روی سرورم اکتیو دایرکتوری رو فعال کردم حالا تصمیم دارم که اینترنت رو هم برای همه اونها به اشتراک بگذارم ولی وقتی که اینترنت شرینگ فعال باشه خود سیستم به صورت خودکار به کامپیوتر ها ای پی می ده(192.168.0.1) و کل سیستم من به هم می ریزه چون من ای پی استاتیک تعریف کردم و نمی خوام به دلایل خاصی دی اچ سی پی فعال باشه و در عین حال می خوام سیستم ها رو هم به اینترنت وصل کنم لطفا دوستان بگن چطور می تونم
    وقتی ICS فعال میشه فقط به کارت شبکه ای که بروی کامپیوتر خودش هست یک IP ( 192.168.0.1 ) رو میده و کاری به کلاینتهای توپی شبکه شما نداره .

مورد دیگه اینکه ٬ شما میتونی هنوز هم از DHCP استفاده کنی .

و مورد آخر اینکه اگر نمیخوای از DHCP استفاده کنی ٬ کافیه توی سرویسهای ویندوزت سرویس اون رو غیر فعال کنی . ( نیازی به برنامه های جانبی نداری )

نقل قول: فعال کردن اینترنت sharing با وجود اکتیو دایرکتوری

سلام.من وبرادرم بصورت مشترک ار adsl استفاده میکنیم.من با پی سی و برادرم لپ تاب.یک مودم داریم,من با lan و برادرم با wireless.مشکل اینجاست که مثلا ترافیک ماهانه 6 گیگ رو نمیتونیم بین خودمون تقسیم کنیم.یکی بیشتر استفاده می کنه,یکی کمتر.راهی هست که بشه بصورت مساوی اینترنت رو تقسیم کنیم؟ممنون

تاپیک های مشابه

1. sharing
    نوشته شده توسط saeed razaee در بخش Access
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 04 فروردین 1388, 10:08 صبح
  2. sharing
    نوشته شده توسط R_BABAZADEH در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 18 مهر 1385, 14:08 عصر
  3. مشکل در Sharing
    نوشته شده توسط Shahramn در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 0