نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: ساخت برنامه نصب چه جوری؟؟

ساخت برنامه نصب چه جوری؟؟

پروژه ای که با جاوا نوشته شده و بخواهیم تحویل مشتری بدیم باید چه کنیم چه فایل هایی مورد نیاز است و چه کار هایی باید انجام بشه محیط هم netbeans ایا برای ویندوز باید کاری جدا انجام بشه و لینوکس هم جدا یا هیچ تفاوتی ندارند ایا می شه برنامه را به صورت نصبی ساخت منظورم exe نیست. تو سایت سرچ کردم بخش عمومی صفحات 40 به اخر یه چیزایی گفته بودن ولی واضح نبود ممنون می شم مدیران محترم در این مورد یک تایپیک قدم به قدم ایجاد کنند چون خیلی از تازه کار ها به این مشکل بر می خورند و سر در گم می شوند. خواهشن تو netbeans اموزش بدید.

با تشکر از همگی

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: ساخت برنامه نصب چه جوری؟؟

سلام
    دوست خوبم باید فایل jar بسازی و برای اجای اون نیاز به ماشین مجازی داری باید تو برنامه نصبت هر دوشونو قرار بدی

کاربر دائمی آواتار java.source.ir

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست خوبم باید فایل jar بسازی و برای اجای اون نیاز به ماشین مجازی داری باید تو برنامه نصبت هر دوشونو قرار بدی
    سلام
    در ادامه فرمایشات دوست عزیزمان، عرض می نمایم که می توانید برای پروژه های جاوا نیز فایل اجرایی با پسوند exe و با کمک نرم افزار exe4j ایجاد نمایید. این نرم افزار به راحتی در اینترنت پیدا می شود.

موفق باشید.

ممنون ولی این که فلسفه ی جاوا رو نقض می کنه یعنی همون cross platform بودن. خوب اگه می خواستم برنامه ی exe درست کنم سراغ جاوا نمی یومدم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط MIDOSE مشاهده تاپیک
    ممنون ولی این که فلسفه ی جاوا رو نقض می کنه یعنی همون cross platform بودن. خوب اگه می خواستم برنامه ی exe درست کنم سراغ جاوا نمی یومدم.
    اگر برنامه server side باشه یا همان web application که داستانش فرق داره باید یک تیمی باشه که هم بتونه server رو config کنه بتونه برنامه رو نصب کنه و و وو و در نهایت پشتیبانی و کلی داستان که معمولا برای این کار از ant استفاده می کنند و کلی ابزار در کنارش

اگر در desktop درای کار می کنی می تونی jar file ی درست کنی که executable باشه و خیلی تنظیمات دیگر رو شامل باشه.

این exe فایل درست کردنم در یک کلام من بهش می گم جنگولک بازی و کاریست بیهوده و خیلی مضحک برای آدمهای بی سواد

کاربر دائمی آواتار java_nith
    محل زندگی
    Norway | Oslo

من بلدم فایل‌های JAR درست کنم
    ولی‌ می‌شه یکی‌ از شماها دوستان قشنگ توضیح بده که چجوری می‌شه بهترین فایل JAR رو درست کرد
    منظورم تنظیم کردنه دقیقه که برنامه به نحوه احسند کار کنه :=)

اگه می‌شه از لحاظه eclipse!

محل زندگی
    تبریز

سلام دوست خوبم امیدوارم لینک های زیر به دردت بخور

http://www.fsl.cs.sunysb.edu/~dquigley/cse219/index.php?it=eclipse&tt=jar&pf=y
    http://www.online-etraining.com/crea...va-application

کاربر دائمی آواتار java.source.ir

نقل قول نوشته شده توسط MIDOSE مشاهده تاپیک
    سلام
    بله فرمایشه شما درسته که اگر قرار باشه ما فایل exe درست کنیم فلسفه جاوا نقض می‌شود، اما گاهی اوقات ما برای یک platform خاص برنامه‌ای را نوشته‌ایم آن وقت دوست هم نداریم آن را به صورت فایل JAR داشته باشیم.
    این تبدیل برای کاربردهای خاصی است و همیشه به درد نمی‌خورد. مخصوصا اگر از بانک اطلاعاتی در پروژه خود استفاده نموده باشید، اصلا بانک شما را نمی‌شناسد.

محل زندگی
    Norway | Oslo

یک سوال
    اگه این برنامه فایل JAR رو به exe تبدیل کنه
    بازم کاربر به JVM احتیاج داره؟

محل زندگی
    تبریز

بله دوسته خوبم متاسفانه بدون JVM کار نمیکنه
    من رو دوتا سیستم که جاوا روشون نصب نیست امتحان کردم کار نکرد

محل زندگی
    Norway | Oslo

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    بله دوسته خوبم متاسفانه بدون JVM کار نمیکنه
    من رو دوتا سیستم که جاوا روشون نصب نیست امتحان کردم کار نکرد
    درسته
    پس این برنامه موقعی به درد می‌خوره که مثلا می‌خواد چندتا فایل دیگه
    مثل عکس، موزیک و و و روی سیستم بریزه که فایل JAR بهشون احتیاج داره

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Isfahan

معذرت می خوام ولی مثل اینکه بعضی ها هدف jar رو نمی دونند

:::

The JAR file format provides many benefits:

• Security: You can digitally sign the contents of a JAR file. Users who recognize your signature can then optionally grant your software security privileges it wouldn't otherwise have.
    • Decreased download time: If your applet is bundled in a JAR file, the applet's class files and associated resources can be downloaded to a browser in a single HTTP transaction without the need for opening a new connection for each file.
    • Compression: The JAR format allows you to compress your files for efficient storage.
    • Packaging for extensions: The extensions framework provides a means by which you can add functionality to the Java core platform, and the JAR file format defines the packaging for extensions. Java 3D™ and JavaMail™ are examples of extensions developed by SunTM. By using the JAR file format, you can turn your software into extensions as well.
    • Package Sealing: Packages stored in JAR files can be optionally sealed so that the package can enforce version consistency. Sealing a package within a JAR file means that all classes defined in that package must be found in the same JAR file.
    • Package Versioning: A JAR file can hold data about the files it contains, such as vendor and version information.
    • Portability: The mechanism for handling JAR files is a standard part of the Java platform's core API.

عیب های jar

* شما مجبورید که برنامتون رو به صورت اوپن سورس ارائه کنید (چه بخواید چه نخواید)
    * برنامه شما بدون jvm اجرا نمی شه :(

باسه اینکه برنامه جاواتون بدون نیاز به jvm اجرا بشه باید از کامپایلر GCJ استفاده کنید.
    http://gcc.gnu.org/java/

Smile نقل قول: ساخت برنامه نصب چه جوری؟؟

نقل قول نوشته شده توسط هانی هاشمی مشاهده تاپیک
    عیب های jar

باسه اینکه برنامه جاواتون بدون نیاز به jvm اجرا بشه باید از کامپایلر GCJ استفاده کنید.
    http://gcc.gnu.org/java/
    ببخشید دوست عزیز منظورتون رو می تونید بیشتر شرح بدین؟
    ممنونم.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

GCJ is a portable, optimizing, ahead-of-time compiler for the Java Programming Language. It can compile Java source code to Java bytecode (class files) or directly to native machine code, and Java bytecode to native machine code.

نقل قول نوشته شده توسط هانی هاشمی مشاهده تاپیک
    عیب های jar

GCJ is a portable, optimizing, ahead-of-time compiler for the Java Programming Language. It can compile Java source code to Java bytecode (class files) or directly to native machine code, and Java bytecode to native machine code
    منظورم این قسمت بود.به حر حال:https://barnamenevis.org/showth...=105459&page=2
    آخرین ویرایش به وسیله mazdadoost : جمعه 08 آبان 1388 در 02:25 صبح
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •