نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: مشکل در سوالات امتحانی

مشکل در سوالات امتحانی

سلام خدمت دوستان من یه مشکل دارم اونم اینه که نمی دونم جواب ها چرا اینجوری میشه درباره جواب ها اگه میشه یکم توضیح بدید

http://tehransar.ir/pics8/5484a87329...6bc2274ce8.jpg

نقل قول: مشکل در سوالات امتحانی

کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

من ماندم اولویت خواندن با کدام است ؟
    و درباره بزرگتر و ماسوی بود و ارتباط ان با بولین ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

جواب این 2 تا سوال رو نمیدونم چرا اینطور شده ولی سوال دوم خیلی جالبه ، اصلا در کد مقادیری که از کاربر گرفته شده به متغیر c اختصاص نیافته ولی در جواب C دارای مقدار هست .

کسی میدونه چرا جواب این سوال این طور هست ؟ سوال ایراد داره یا من اشتباه فهمیدم ؟

ممنون میشم دوستان اظهار نظر کنند
    و یک سوال اگر متغییر c را وارد نمی کردند به نظرتون جواب چی می شد اولویت با کدوم است ؟

کاربر دائمی آواتار as13851365
    محل زندگی
    لیبدرا

4 ) اگر A و B متغیر های بولین باشندعبارت a<=b)<=b) معادل کدام گزینه می باشد ؟
    الف : A or B
    ب : ( NOT ( A or B
    ج : A>=B
    د : NOT A or B

( جواب صحیح رو دوستان گزینه الف انتخاب کردن )

من هم با سوالاتی مانند سوال اول مشکل دارم و نمی تونم به درستی حلشون کنم . اگه دوستان در باره روش حل چنین سوالاتی راهی می دونند ممنون می شم در این قسمت قرار بدن.

---------
    اما جوال سوال دوم برای متغییر A مقدار 4 و برای متغییر B مقدار 5 صحیح است .

کاربر دائمی آواتار MSHService
    محل زندگی
    اکنون توی EJB

سلام
    منم اینا رو بلد نیستم.
    لطفا اگه کسی که میدونه ، راهنمایی کنه.
    آخرین ویرایش به وسیله MSHService : شنبه 16 خرداد 1388 در 22:05 عصر

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط hercool مشاهده تاپیک
    من ماندم اولویت خواندن با کدام است ؟
    و درباره بزرگتر و ماسوی بود و ارتباط ان با بولین ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نقل قول نوشته شده توسط SilverSoft مشاهده تاپیک
    جواب این 2 تا سوال رو نمیدونم چرا اینطور شده
    نقل قول نوشته شده توسط as13851365 مشاهده تاپیک
    من هم با سوالاتی مانند سوال اول مشکل دارم و نمی تونم به درستی حلشون کنم . اگه دوستان در باره روش حل چنین سوالاتی راهی می دونند ممنون می شم در این قسمت قرار بدن.
    نقل قول نوشته شده توسط MSHService مشاهده تاپیک
    سلام
    منم اینا رو بلد نیستم.
    لطفا اگه کسی که میدونه ، راهنمایی کنه.
    آخه چرا؟ سؤال اول كه سادست!

سؤال اول را اگر بخوايم از ديد برنامه نويسي بهش نگاه كنيم متأسفانه هيچ گزينه اي درست نيست. چون در زبان هاي برنامه نويسي F>T هست. اما اگر بنا به جبربول و منطق False را كوچكتر از True درنظر بگيريم، آنگاه گزينه الف يعني همان A or B درست هست. اثباتش رو در تصوير ضميمه شده مي تونيد ببينيد.

سؤال دوم هم كه احتمالاً مشكل داره. تو خط دوم احتمالاً C رو نگذاشته.

موفق باشيد/
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.JPG‏ (20.9 کیلوبایت, 14 دیدار)
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

در زبان هاي برنامه نويسي F>T هست.
    در دلفی T > F هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار as13851365
    محل زندگی
    لیبدرا

ممنون که جواب دادید

سؤال اول را اگر بخوايم از ديد برنامه نويسي بهش نگاه كنيم متأسفانه هيچ گزينه اي درست نيست. چون در زبان هاي برنامه نويسي F>T هست. اما اگر بنا به جبربول و منطق False را كوچكتر از True درنظر بگيريم، آنگاه گزينه الف يعني همان A or B درست هست.
    البته این رو می دونم که بیشتر سوالات این چنینی هیچ جواب درستی نداره ها ( نمی دونم بیسوادا دارن سوال طرح می کنند یا نه کامپایلر زبان مربوط به آنها فرق می کنه ) ولی با توجه به جواب شما حالا اگه من بخوام جواب این سوال رو ( در مثلا کنکور و یا آزمونی و ... ) داشته باشم با توجه به فرمایش های شما

اول باید جواب ها رو براساس جمله اول شما به دست بیارم

و دوباره جوابهایی براساس جمله دوم ( ماشاالله وقت هم که زیاد داریم )

حالا باید مقایسه کنیم ببینیم جواب کدام است و انتخاب کنیم حالا اومدیم و جوابی که به دست آوردیم در بین گزینه های تست موجود نبود ( مانند سوال دومی که دوستمون در پست اول گفتن ) حالا باید به دانش و شعور خودمان شک کنیم یا ... ، حالا از بین گزینه های مطرح شده چه جوابی رو باید انتخاب کنیم ؟

( من سوالات برنامه نویسی کنکور سراسری و آزاد سال قبل و سالهای قبلی رو با استفاده از زبان برنامه نویسی حل کردم ولی در بعضی موارد جوابی که از خروجی برنامه به دست می آوردم با هیچ گزینه ای برابر نبود )

البته می دونم که جای این بحث اینجا نیست و دوستان هم مسئول مربوطه نیستن ولی نمی دونم چرا وقتی این سوال رو دیدم دوباره خاطرات من زنده به کور شدن .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •