نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: ایجاد یک حساب کاربری مجزا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

دوستان همراهی کنید(برنامه نویسان)

ریاست و مدیریت محترم سایت
    با سلام و احترام:
    با توجه به این که اکثر کاربران این سایت به دلیل کاری و برنامه نویسی ممکن هست احتیاج به یک مکان برای ثبت داده های خصوصی یا به عبارتی داده های پارامتری برای برنامه های خودشون تحت شبکه داشته باشند لازم هست یک ارتباط online در شبکه با برنامه های طراحی شده خودشون داشته باشند.
    یعنی یک برنامه بتواند در هر لحظه ای که به شبکه کانکت شد بتواند به اون داده ها از طریق کد قید شده در داخل برنامه خودشون دسترسی پیدا کنند.
    این میتواند باعث امنیت و گسترش نرم افزار های طراحی شده از جانب بسیاری از برنامه نویسان بشود.
    پیشنهاد :
    1 - یک الگوریتم بنا به تایید مدیریت محترم رسیده و در سایت بصورت سرویس در سرور قرار داده شود و نوع تقاضا هم در اختیار کاربران قرار گیرد.
    2- یک مجوز عبور برای استفاده برای کاربر داده شود تا فقط به داده های خود دسترسی پیدا کند.
    3 - به نظر میرسه اگه این فضا بالاتر 10کیلو بایت برای هر کاربر در نظر گرفته شود مشکلات زیادی برطرف خواهد شد.
    با توجه به این که الگوریتم این کار میتواند عمده مشکلات رو برطرف سازد بررسی او توسص سایر کاربران هم کمک زیادی به تحلیل الگوریتم این سرویس بیانجامد.
    از دوستان گرامی خواهش میکنم اگه نظری دارند من را همراهی کنند تا به هدف کاریمون برسیم.
    ضمنا تایید خواسته اینجانب و سایر دوستان بنا به مصلحت مدیریت سایت باعث افتخار و پیشرفت ما خواهد شد.
    از زحمات شما نهایت تشکر و قدردانی رو دارم.
    آخرین ویرایش به وسیله tdkhakpur : دوشنبه 18 خرداد 1388 در 19:30 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: ایجاد یک حساب کاربری مجزا

امیدوارم تقاضای اینجانب مورد مطالعه مدیران محترم قرار گرفته باشد.

من از این تاپیک جواب نگرفتم که شما تاپیک جدید رو که عنوان و محتوای دیگه ای برای همراهی دوستان داشت پاک کردید.
    تاپیک دوم شما پیشنهاد مطرح شده در همین تاپیک را به شکل دیگه ایی مطرح می کرد. قرار نیست هر کس در یک تاپیک به نتیجه نرسید، برای همان موضوع تاپیک جدیدی ایجاد کند.

بالاخره گفتن نه یا بله چیزی از شما کم کرده و به ما تعلق نمیگیرد.
    من مسئول اضافه کردن یا کم کردن امکانات سایت نیستم. صاحب سایت باید در این زمینه تصمیم بگیره، من فقط میتونم نظر شخصی خودم را در اینگونه زمینه ها بگم، پس ربطی به من نداره.
    البته اظهار نظر شخصی هم نکردم، چون متوجه نشدم شما واقعا منظورتون چیه و چی مدنظرتون هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

سلام
    همیشه باید از فواید کار حرف زد نه نوع کار. اگر این سرویس در سرور قرار داده بشود میتونه جلوی خیلی از کارهای غیر مجاز مانند کپی غیر مجاز و همچنین online کردن برنامه ها رو تضمین کند.
    شما درنظر بگیرید بخواهید یک برنامه رو در اختیار استفاده کننده ها قرار بدید همیشه که نمیتونیم یک آدرس ایمیل برای نظرخواهی و پیشنهاد در اختیارشون قرار بدیم تا از وضعیت برنامه باخبر بشیم.
    یک برنامه میتونه مستقیما از این سرویس به عنوان رابط لحظه ای استفاده کند تا وضعیت خود رو به سرور اعلام کند. این کار همان mutexکردن کاربران هست نه برنامه.
    فواید فوق العاده زیادی داره با مشخص کردن و یا ارتقاع الگوریتم سرویس در سرور میتونیم این کار رو در سطح بسیار وسیع افزایش بدیم.
    امید وارم مسئولین سایت این خواسته را از ما دریغ نکنند.
    با تشکر از آقای کشاورز و سایر همکارانشون که حداقل یک مورد جزعی هم در هر ضمینه که باشه ازشون یاد گرفته ایم و کمال تشکر را ازشون داریم..

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

mutexکردن کاربران هست نه برنامه.
    این تکنولوژی جدیده؟

• با توجه به این که الگوریتم این کار میتواند عمده مشکلات رو برطرف سازد بررسی او توسص سایر کاربران هم کمک زیادی به تحلیل الگوریتم این سرویس بیانجامد.
    • به عبارتی داده های پارامتری برای برنامه های خودشون تحت شبکه ...
    • یک برنامه میتونه مستقیما از این سرویس به عنوان رابط لحظه ای استفاده کند
    اینا چیه که میگین؟ فکر میکنم جمله بندیهای شما یکم با زبان فارسی معمولی مغایرت داره! با این کارهایی که نمیشه از سر و ته اش چیزی فهمید {حداقل واسه من کم سواد} میخواهیم آخرش به کجا برسیم؟

• آقای کشاورز عزیز دیگه یواش یواش رابطه دوستی رو به دشمنی تبدیل میکنید.
    • حداقل یک مورد جزعی هم در هر ضمینه که باشه ازشون یاد گرفته ایم و کمال تشکر را ازشون داریم..
    ؟؟؟؟؟ فکر کنم عوض این حرفا یکم املا تمرین کنید بهتر باشه!

• فواید فوق العاده
    • ارتقاع الگوریتم سرویس
    • در سطح بسیار وسیع
    واقعاً آدم وقتی این کلمات رو میبینه، مشتاق میشه که منظور شما رو بفهمه ولی حیف که سوادمون قد نمیده، اگه ممکنه یکمی در سطح دوستانی (اگه با این پست دشمنتون نشم) که ازشون خواستید "اگه نظری دارند من را همراهی کنند" حرف بزنید تا بتونیم نظرهای خودمون رو گسیل کنیم ...
    آخرین ویرایش به وسیله Saeed_m_Farid : یک شنبه 17 خرداد 1388 در 19:21 عصر دلیل: حذف پی نوشت افزونه ویرایش ماقبل!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

اینا چیه که میگین؟ فکر میکنم جمله بندیهای شما یکم با زبان فارسی معمولی مغایرت داره! با این کارهایی که نمیشه از سر و ته اش چیزی فهمید {حداقل واسه من کم سواد} میخواهیم آخرش به کجا برسیم؟
    سلام
    دوست عزیز سفر باید کرد تا پخته شود آدمی.
    خوب کی از شما خواست نظر بدید من این رو برای کسانی که واقعا دارند برنامه نویسی میکنند پیشنهاد کرده بودم که اون تاپیک هم پاک شد.
    ببین عزیز - من مورخ شبکه یا برنامه نویس نیستم که همش دارن حرف میزنن در حالی که 1001 اشکال عملی توی کارشون هست.
    در ضمن شما زبان فارسی رو حالی نمیشید چطور میخوایید یک الگوریتم برنامه نویسی رو بفهمید.
    در آخر هم اگر بهتون جسارت کردم من رو ببخشید.
    یک دستمالی به عینک باید بکشیم تا املا رو درست کنم
    آخرین ویرایش به وسیله tdkhakpur : دوشنبه 18 خرداد 1388 در 13:16 عصر

فکر میکنم جمله بندیهای شما یکم با زبان فارسی معمولی مغایرت داره!
    خب این طبیعیه.محل زندگی : ارومیه.منم رشتیم.توی جمله بندی ها طبق عادت زبان مادری جای صفت و موصوف رو پس و پیش میگم.نباید زیاد روی این مسله زوم کنید.به جاش از لحاظ فنی بحث کنیم ببینیم مزایا (برای ما کاربران) و معایب (برای مدیران) چیه؟

حالا من یه سوال فنی دارم.بر فرض مدیران موافقت کردند و سرویس مذکور راه افتاد و فضایی به ما اختصاص داده شد.من نوعی اومدم یه شل آپلود کردم روی سرور و پدر سایت رو درآوردم.کی چی میتونه بکنه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول نوشته شده توسط babak125 مشاهده تاپیک
    حالا من یه سوال فنی دارم.بر فرض مدیران موافقت کردند و سرویس مذکور راه افتاد و فضایی به ما اختصاص داده شد.من نوعی اومدم یه شل آپلود کردم روی سرور و پدر سایت رو درآوردم.کی چی میتونه بکنه؟
    سلام
    دوست گرامی از اینکه این سوال رو کردید معلوم میشه به کارتون کمی آشنایید.
    ولی اون شل شما که آپلود کردید چطور میخواد اجرا بشه.همینطوری هم حرف زدن خوب نیست.پس بهتر هست از اینکه ایرادی به زبان همدیگر بگیریم بریم در س سرور و سرویس رو یاد بگیریم بعد راحت سوالهای بدون ایرادمون رو بپرسیم.
    ببینید منظورم از این سرویس و فضای داده شده این نیست که شما اختیاراتی در سرور دارید که بتونید یک کاری داخل سرور انجام بدید.خوب این طبیعی هست که اگر شما هم جای مدیران سایت بودید این اختیار رو به کابران نمیدادید.
    این الگوریتم کاری - فقط به شما فرصت ارسال و دریافت داده ها رو میده که برنامه شما به اون احتیاج داره.
    مثلا آیا شما لازم ندارید وقتی یک برنامه شما در اصفهان کار کرد شما در یک جای دیگر مثل مشهد بتونید کنترلی رو برنامه داشته باشید یا پارامترهای برنامه را از طریق این رابط به اون برنامه ارسال کنید.یا برنامه بتونه موقعیت سرور شما رو تشخیص بدهد.
    و سایر موارد دیگر که که خود شما باید ازش بیرون بکشید.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

سلام
    نقل قول نوشته شده توسط tdkhakpur مشاهده تاپیک
    دوست عزیز سفر باید کرد تا پخته شود آدمی.
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی ...

خوب کی از شما خواست نظر بدید من این رو برای کسانی که واقعا دارند برنامه نویسی میکنند پیشنهاد کرده بودم که اون تاپیک هم پاک شد.
    این جواب جمله اول شما :
    از دوستان گرامی خواهش میکنم اگه نظری دارند من را همراهی کنند تا به هدف کاریمون برسیم.
    ضمنا تایید خواسته اینجانب و سایر دوستان بنا به مصلحت مدیریت سایت باعث افتخار و پیشرفت ما خواهد شد. .
    در پاسخ به جمله دوم شما : باید شما یه لطفی بکنید به سوابق خودتون و بنده مراجعه کرده و متوجه بشید که غرور و خودبزرگ بینی دلیل برنامه نویسی واقعی(بقول شما) نمیشه! یکم از اون جایی که رفتین بیاید پایین چون هرچی بدون عقبه بالاتر برید، موقع لیز خوردن بدتر آسیب می بینید ...

ببین عزیز - من مورخ شبکه یا برنامه نویس نیستم که همش دارن حرف میزنن در حالی که 1001 اشکال عملی توی کارشون هست.
    بنده عزیز کسی نیستم! ضمناً جمله شما طبق معمول نامفهومه ولی بازم میشه بوی خود برتربینی رو ازش استشمام کرد!

در ضمن شما زبان فارسی رو حالی نمیشید چطور میخوایید یک الگوریتم برنامه نویسی رو بفهمید.
    من احساسم اینه که شما بیانتون واضح نیست، والّا یکی از مدیران یا اعضاء فروم در مورد نتیجه سوالهای مبهم شما اظهارنظر میکرد (نه اینکه 100 بار بخوننش و چیزی دستگیرشون نشه!) حالا مدیرها یه طرف، از بچه های دیگه هم کسی تا حالا با اینهمه سر و صدای شما جوابی در مورد طرح فوق تخصصی شما ندادن.

در آخر هم اگر بهتون جسارت کردم من رو ببخشید.
    عذر خواهی شما پذیرفته نشد!

نقل قول نوشته شده توسط babak125 مشاهده تاپیک
    خب این طبیعیه.محل زندگی : ارومیه.منم رشتیم.توی جمله بندی ها طبق عادت زبان مادری جای صفت و موصوف رو پس و پیش میگم.نباید زیاد روی این مسله زوم کنید.به جاش از لحاظ فنی بحث کنیم ببینیم مزایا (برای ما کاربران) و معایب (برای مدیران) چیه؟
    بنده خودم هم زبون ایشون هستم و خیلی هم به این امر افتخار میکنم! ولی صحبت من روی لحن صحبت این فرد با مدیرا و اعضاء سایته که نمونه هاش رو تو تاپیک قبلی (که ایشون تکراری درست کرده بودن)، گذاشتم و آقای کشاورز حذفش کردن. چندین مورد جوابهای تکراری با توهین به پست دهنده های قبلی داشتن، که یکیشون هم یقه بنده رو گرفت، که البته من از این موضوع ناراحت نیستم ولی ایشون خیلی دارن سرعت می گیرند ...

درنهایت هم باید بگم برای کاری مشابه درخواست ایشون هزار تا تکنولوژی و پروتکل وجود داره : جناب tdkhakpur شما عوض دادن این ایده های خلاقانه ابتدا یه تحقیقی روی CORBA، SOAP، UDDI و وب سرویسها و ... بکنید؛ البته کار شما تو آخرین پستتون (9#) بیشتر شبیه Remote Controlling هست که خیلی با ایده ای که مطرح کردین متفاوته و پروتکل های جامعی در این مورد هم وجود داره که من به علت عدم برنامه نویس بودن بودن واقعی بهشون نمی پردازم!
    موفق باشید.

پ.ن. : بحث من همینجا تمومه، چون نه علاقه ای به این طرح و طرحهای مشابه دارم و نه حوصله و وقت این پستهای غیرمفید!
    آخرین ویرایش به وسیله Saeed_m_Farid : دوشنبه 18 خرداد 1388 در 16:09 عصر دلیل: پی نوشت

سلام
    دوست گرامی از اینکه این سوال رو کردید معلوم میشه به کارتون کمی آشنایید.
    ولی اون شل شما که آپلود کردید چطور میخواد اجرا بشه.همینطوری هم حرف زدن خوب نیست.پس بهتر هست از اینکه ایرادی به زبان همدیگر بگیریم بریم در س سرور و سرویس رو یاد بگیریم بعد راحت سوالهای بدون ایرادمون رو بپرسیم.
    ببینید منظورم از این سرویس و فضای داده شده این نیست که شما اختیاراتی در سرور دارید که بتونید یک کاری داخل سرور انجام بدید.خوب این طبیعی هست که اگر شما هم جای مدیران سایت بودید این اختیار رو به کابران نمیدادید.
    این الگوریتم کاری - فقط به شما فرصت ارسال و دریافت داده ها رو میده که برنامه شما به اون احتیاج داره.
    مثلا آیا شما لازم ندارید وقتی یک برنامه شما در اصفهان کار کرد شما در یک جای دیگر مثل مشهد بتونید کنترلی رو برنامه داشته باشید یا پارامترهای برنامه را از طریق این رابط به اون برنامه ارسال کنید.یا برنامه بتونه موقعیت سرور شما رو تشخیص بدهد.
    و سایر موارد دیگر که که خود شما باید ازش بیرون بکشید.
    موفق باشید.
    سلام.نخست اینکه بنده هم عرض کردم نباید به نوع نگارش هم ایراد بگیریم و از خودم هم خرج کردم.
    بگذریم
    خب یه سوال دیگه.این ثبت داده کجا انجام میشه؟غیر از اینه که توی بانک اطلاعاتی و بطور مشخص در مورد این سایت MySQL ؟
    خب شما یه دسترسی به بانک MYSQL داشته باشی حالا هر چقدر هم محدود ، برای ثبت داده و بازیابی اونها می تونی از دستورات SQL استفاده کنید یا خیر؟همین برای ایجاد Dummy فایل که کد PHP ی شل مورد نظر رو توی یه مسیر روی سرور ایجاد کنه کافیه.
    من نه مسئول سایتم نه مدیرش که بخوام با طرح شما مخالفت یا موافقت کنم.کاری هم به این چیزها ندارم.فقط برام این سوال پیش اومد که امنیت چطور تامین میشه؟همین و بس.
    چون این تاپیک مخاطب اصلیش مسئولین سایت است بیشتر ازین پامو از گلیمم دراز نمی کنم.والسلام.

می گم بیشتر شبیه میدونه جنگ است تا محل ارائه نظر یا پیشنهاد
    دوست عزیز اگر مقدوره و واقعن رو نظرتون فکر کردید(کار کرید) به صورت زیر دیپلم بفرمایید چون یه جورایی تایپیک داره بی راه میره.(عوض ارتقا و بهبود شده محل کل کل البته بی احترامی نشه)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

سلام
    من نمیدونم این اقا Saeed چرا این همه ناراحت شده. در عجبم. ما در گفتگوها با یکی اختلاف نظر داریم و در آخرش هم با یک عذز خواهی از هم معذرت میخوایم و کار تموم میشه . حالا این آقا دنبال حرفهای ما افتاده و واسه خودش می بافه و می دوزه.

در مورد سوال شما آقای Babak125
    ببینید این پیشنهادی که شده مربوط به مشکلاتی هست که برای همه میتونه بیفته ولی در مورد سوال شما از این پیشنهاد که کار با sql هست- مرتبط نمیشه ببینید بحث رو داده های اطلاعاتی بصورت بانک اصلاعاتی نیست بلکه ارجاع به داده های ضروری برای برنامه هاست.داده های داخل سرور به هر نحوی که ذخیره بشود به تقاضای ما ربطی نداره ما داده را از سرور خواسته و اون هم به ما ارجاع میدهد. بالاخره فرستاده یک بسته از داده و گرفتن اون از سرور چند خط برنامه برای کار با کامپونتهای indy دارد که میتوانیم از آنها استفاده کنیم.
    از دوستان خوب اشاره کردن بالاخره برنامه ها و سرویسهای زیادی برای کار هایی هست که با sql کار میکنند و سایر خدمات که میتوانند ارائه بدهند و احتیاجی به دوباره نویسی نیست.
    بحث ما کار با یک منبع ذخیره ساز online در شبکه هست که فقط میتواند به شما فضای 10 کیلو بایتی ارائه بدهد(البته این پیشنهاد ماست) و هر کس بسته به احتیاج میتوانند از این فضا به عنوان کلیدی برای برنامه های دور خودشون استفاده کنند.

مدیران محترم سایت خودشون خیلی واضح متوجه هستند این کار مانند نوشتن یک برنامه کوتاه که 10 عدد بگیره و در خروجی چاپ کند نیست بلکه ابعاد وسیعی داره و کسانی که این سایت با عظمت رو اداره میکنند بخوبی واقف هستند که چنین سرویسهایی برای کاربران یک لطف بسیار بزرگ هست.
    من انتظار ندارم که این پیشنهاد حتما عملی بشود فقط در حد یک پیشنهاد ساده هست و استفاده از این سایت همینطوری هم برای ما نعمت بزرگیه.
    اگر دوستان نظری دارند لطف کنند روی نوع سرویسها و کاربرد اونها پیشنهاد بدهند .
    موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله tdkhakpur : دوشنبه 18 خرداد 1388 در 19:34 عصر دلیل: املا

اگر دوستان نظری دارند لطف کنند روی نوع سرویسها و کاربرد اونها پیشنهاد بدهند .
    دوستان درباره چی نظر بدند؟! تا حالا چندین نفر از شما خواستند که قشنگ توضیح بدید که منظورتون چی هست، ولی من توی این دو صفحه همچین چیزی ندیدم. خب من یا دیگران مثل من درباره چی نظر بدیم؟!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    دوستان درباره چی نظر بدند؟! تا حالا چندین نفر از شما خواستند که قشنگ توضیح بدید که منظورتون چی هست، ولی من توی این دو صفحه همچین چیزی ندیدم. خب من یا دیگران مثل من درباره چی نظر بدیم؟!
    سلام
    ببینید آقای کشاوز نگفتن یک چیزهایی که باید گفته بشود به نظر بنده یک نوع بی احترامی هست. من سابقه شما رو هر روز در تاپیکها میبینم و بهش احترام قائل هستم. ولی دوستان کم لطفی میکنند و سوابق رو مد نظر جواب دادن میدونند.ولی همیشه باید دیگران رو از خودمون یک قدم جلوتر بدونیم تا پیشرفت کنیم.از این مسائل بگذریم ...
    خوب آقای کشاورز کدوم یک از دوستان بجز babakعزیز در مورد این پیشنهاد- یک سوال جدی کرد. چه کسی پرسید که این پیشنهاد فایده اش چی هست در حالی که من از همراهی دوستان و فایده این کار برای اونها هم صحبت کردم. خوب همه دوستان از وجود برنامه های مشابه و سایر نرم افزار ها صحبت میکنند.
    بله من از همین جا به همه دوستان باید بگم که این پیشنهاد مشابهت با سایر برنامه های آماده می تواند داشته باشد ولی فایده ای که برای کاربران میرساند در هیچکدم نیست مثلا میتواند شامل سرویسهایی مختلف بنا به پیشنهاد و تایید مدیران داشته باشد که سایر برنامه ها و سرورها بالاش از شما پول دریافت میکنند.(انشا الله ما هم حریص نشویم).
    دوستان میتوانند سوالهای خودشون رو در ارتباط با موارد زیر ارسال کنند:
    1- آیا یک برنامه نویس احتیاج ندارد که با برنامه های راه دور طراحی شده خودشان ارتباط برقرار کند.(دوستان مشابه سازی نکنند)
    2- کدوم سرور میتواند به شما در ارتباط داده های شخصی شما مانند سرور شخصی شما با شما رفتار کند آیا ایجاد سرویس در این سرور راه مناسبی نیست.
    3 - آیا کاربران و به عبارتی طراحان نرم افزار احتیاج به online کردن نرم افزارشون بصورت ارتباط یکپارچه با برنامه ها خود در سایر مناطق ندارند.
    3- آیا رجیستر کردن برنامه ها یشان رو برای جلوگیری از کپی های غیر مجاز نمی خواهند.
    اگر به این مطالب بیشتر توجه بشود هر کدوم از طراحان نرم افزار بنا به سلیقه خودشون میتوانند یک شاخه گسترده ای از نرم افزار رو طراحی کنند که مثال میزنم.
    1- ایجاد یک Ip دائمی با استفاده از ip مجازی. در این مورد باید مواظب هکرها بود.
    2- برنامه ایمیل رسان و دریافت کنند های ایمیل.
    3- استفاده از دیتا بیس های شخصی که هدف عمده من روی این مساله هست.
    و سایر مطالب زیاد دیگر ...
    موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله tdkhakpur : سه شنبه 19 خرداد 1388 در 01:31 صبح دلیل: فقط املا

عزیز دلمی
    دوست عزیز اگه قرار باشه که تو این سایت ملاک جواب دادن تعداد ستاره ها و تعداد پست های اشخاص باشه دو حالت داره:
    1-این قدر پست می دم تا ستاره هام زیاد بشند
    2-هیچ وقت به سایت سر نمی زنم .(یا شایدم ...)
    دوست عزیز تا افراد خنگی مثل من نفهمند که این اصلن چی هست که نمی شه نظری داد
    دوستان میتوانند سوالهای خودشون رو در ارتباط با موارد زیر ارسال کنند:
    1- آیا یک برنامه نویس احتیاج ندارد که با برنامه های راه دور طراحی شده خودشان ارتباط برقرار کند.(دوستان مشابه سازی نکنند)
    2- کدوم سرور میتواند به شما در ارتباط داده های شخصی شما مانند سرور شخصی شما با شما رفتار کند آیا ایجاد سرویس در این سرور راه مناسبی نیست.
    3 - آیا کاربران و به عبارتی طراحان نرم افزار احتیاج به online کردن نرم افزارشون بصورت ارتباط یکپارچه با برنامه ها خود در سایر مناطق ندارند.
    3- آیا رجیستر کردن برنامه ها یشان رو برای جلوگیری از کپی های غیر مجاز نمی خواهند.
    اگر به این مطالب بیشتر توجه بشود هر کدوم از طراحان نرم افزار بنا به سلیقه خودشون میتوانند یک شاخه گسترده ای از نرم افزار رو طراحی کنند که مثال میزنم.
    1- ایجاد یک Ip دائمی با استفاده از ip مجازی. در این مورد باید مواظب هکرها بود.
    2- برنامه ایمیل رسان و دریافت کنند های ایمیل.
    3- استفاده از دیتا بیس های شخصی که هدف عمده من روی این مساله هست.
    و سایر مطالب زیاد دیگر ...
    اگه کسی می تونه در سطح سواد من در این مورد توضیح بدهد ممنون.
    برداشت من این بود که سایت واسطی بین من و برنامه ام در ارتباطات راه دور بشه .
    اگه جواب مثبته فکر نکنم به سایت مربوط بشه چون همین الانشم سایت به خودی خود پیچیده هست دیگه وای به حال این موضوع(البته اگه سبب کسب در امد باشه بازم به زحمتش نمی ارزه)

پ.ن:بابک جان خدا خیرت بده برای منم توضیح بده یا این که...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

اگه کسی می تونه در سطح سواد من در این مورد توضیح بدهد ممنون.
    برداشت من این بود که سایت واسطی بین من و برنامه ام در ارتباطات راه دور بشه .
    اگه جواب مثبته فکر نکنم به سایت مربوط بشه چون همین الانشم سایت به خودی خود پیچیده هست دیگه وای به حال این موضوع(البته اگه سبب کسب در امد باشه بازم به زحمتش نمی ارزه)
    شما بیسواد که نیستید هیچ واقعا باسواد هستید.
    موفق و موید باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •