نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکلی در محیط سی شارپ

مشکلی در محیط سی شارپ

-poolچیست و چه کاربردی دارد؟(سورس آنرا در کتابخانه قرار داده اید) :wink:
    3-وقتی بطور سنتی پروژه ای را در محیط ای اس پی دات نت باز میکنم وب فرمهاب برنامه اتوماتیک نمیآید باید بروم سراغ سولوشن اکسپلورر (دانه به دانه وا کنم)! برای باز شدن همه آنها چه راهی هست؟
    :o

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    1- اون پول نیست! رای گیری آنلاین منظورم بود. برای مثال خیلی ها هستند در سایت رای گیری هم می گذارند.
    2- اگر تمام صفحات هنگام بستن پروژه باز باشند و محیط ویژوال را ببندید دفعه ی بعد که پروژه را باز کنید تمام فایلها با هم باز می شوند و دیگر انگشتان ظریف شما متحمل زحمت برای کلیک کردن و باز کردن آنها نمی شود! :roll:

4-گاهی که بارها یک پروژه را اجرا میکنم،پس از مدتی حالتی بوجود می اید که دیگر هیچیک از پنجره های پراپرتی و ... را نشان نمیدهد،برنامه هم اجرا نمی شود (اف5)کار نمیدهد تا اینکه پس از چند ثانیه برمیگردد به حالت طبیعی! :wink:

نقل قول نوشته شده توسط shahabedeen
    3-گاهی که بارها یک پروژه را اجرا میکنم،پس از مدتی حالتی بوجود می اید که دیگر هیچیک از پنجره های پراپرتی و ... را نشان نمیدهد،برنامه هم اجرا نمی شود (اف5)کار نمیدهد تا اینکه پس از چند ثانیه برمیگردد به حالت طبیعی! :wink:
    4-*یک پروژه باز کرده می خواهیم که از وبفرمهای چند پروژه دیگر در آن استفاده کنیم .وبفرمهای آماده و کددار دیگر را چگونه باید به این پروژه جدید اضافه نمود؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    3- از یک سیستم سریعتر با حافظه ی بیشتر استفاده کنید.
    4- از منوی پروژه گزینه ی add existing itmes را انتخاب کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    برنامه ی شما در این حالت ریفرنسی به System.Data.dll ندارد.
    این مورد را اصلاح کنید مشکل حل می شود.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •