نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کمک در نوشتن یک کد ساده

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

کمک در نوشتن یک کد ساده

با سلام
    در فایل ضمیمه و فرم نمونه من می خوام بعد از زدن کلید Close اتفاقات زیر بیفته:
    1- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه yes رو بزنه و فرم بسته بشه
    2- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و نخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه No رو بزنه و بدون تغییر داده ها، فرم بسته بشه
    3- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بعد از زدن Close نخواد از فرم خارج بشه و بخواد به Edit خود ادامه بده، بعد از زدن کلید Close و بعد زدن Cancel، Focus فرم ترجیحا بره روی آخرین فیلدی که در اون تغییر رو اعمال کرده یا هم روی فیلد ID
    4- و در صورت اعمال هیچگونه تغییری بعد از زدن کلید Close فرم بدون تغییر بسته بشه...
    قبلا از تمام دوستان و اساتید بخاطر لطفشون ممنونم...
    یا علی
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: کمک در نوشتن یک کد ساده

نقل قول نوشته شده توسط emami.sie مشاهده تاپیک
    با سلام
    در فایل ضمیمه و فرم نمونه من می خوام بعد از زدن کلید Close اتفاقات زیر بیفته:
    1- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه yes رو بزنه و فرم بسته بشه
    2- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و نخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه No رو بزنه و بدون تغییر داده ها، فرم بسته بشه
    3- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بعد از زدن Close نخواد از فرم خارج بشه و بخواد به Edit خود ادامه بده، بعد از زدن کلید Close و بعد زدن Cancel، Focus فرم ترجیحا بره روی آخرین فیلدی که در اون تغییر رو اعمال کرده یا هم روی فیلد ID
    4- و در صورت اعمال هیچگونه تغییری بعد از زدن کلید Close فرم بدون تغییر بسته بشه...
    قبلا از تمام دوستان و اساتید بخاطر لطفشون ممنونم...
    یا علی
    با سلام
    فايل اصلاح شده را ببين
    موفق باشيد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هرجا که چیزی برای یادگرفتن باشد

سلام
    دوست عزیز جناب بهرامی آیا همین عمل را در فرمهای Unbound نیز می تواند انجام گیرد؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط dadsara مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز جناب بهرامی آیا همین عمل را در فرمهای Unbound نیز می تواند انجام گیرد؟
    بنده هم سلام دارم خدمت دوست بزرگوارم جناب آقای دادسرا
    ببخشید امروز خیلی درگیر کار بودم . راستش همین الآن فرم مربوط به فایل فوق را بصورت Unbound در آوردم و دیدم که خاصیت dirty فرم در این حالت ظاهراً عمل نمی کند . لذا خودم هم کنجکاو شدم تا ببینم علت آن چیست؟
    ارادتمند شما : بهرامی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •