نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: خوندن Email از Webserver

خوندن Email از Webserver

با سلام
    من می خوام ایمیل های رو از Webserver بخونم و در برنامه دبیر خونه ام قرار بدم

اگه میشه بیشتر من راهنمایی کنید اگه کامپوننتی هست که کارم رو راحت تر میکنه و ....

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله Accidentboy : سه شنبه 09 تیر 1388 در 14:48 عصر

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

نقل قول: خوندن Email از Webserver

نقل قول نوشته شده توسط Accidentboy مشاهده تاپیک
    با سلام
    من می خوام ایمیل های رو از Webserver بخونم و در برنامه دبیر خونه ام قرار بدم

اگه میشه بیشتر من راهنمایی کنید اگه کامپوننتی هست که کارم رو راحت تر میکنه و ....

با تشکر
    سوالتون گنگه! امیدوارم اگه چند تا سوال بپرسم، دوستان دیگه ناراحت نشن که سوال رو با سوال جواب میدین! اگه کاملتر سوالتون رو بپرسید، مطمئناً جواب بهتری میگیرید :

• از کدوم وب سرور میخواهید اطلاعات بگیرید؟
    • آدرس وب سرور رو دارید یا خودتون وب سرور رو میخواهید بنویسید؟
    • باید نسخه ای از دلفی رو که باهاش کار می کنید بفرمایید : برای نسخه 7 از HTTPRIO و WSDL Importer باید استفاده کنید و نسخه های جدید دلفی هم باید Web Reference تون رو add کرده و از تابع موردنظرتون استفاده می کنید.
    • برای کمک بیشتر؛ اطلاعات بیشتری از مشکلتون باید بفرمایید...

موفق باشید

با سلام و تشکر

شرکت من به mailsever داره که می خوان ایمیل هاش رو با یه برنامه به بانک اطلاعاتی خودش وارد کنه و از طریق برنامه دبیرخانه مشاهده کنه --

برنامه های شرکت من همه با #C است و من هم به خاطر اون با #C کار می کنم ولی کار با دلفی رو خیلی دوست دارم --- با دلفی هم کار می کنم البته دلفی 7 که دست شرکت بورلند بود --
    اگه ورژن بالاتر دلفی خیلی به من کمک می کنه من با هم می تونم کار کنم

آیا برای این کار کامپوننتی هم هست

اگر MailServer داره، باید از یکی از پروتکل های رایج دریافت E-Mail مثل POP3 یا IMAP را پشتیبانی کنه. پس برای دریافت ای میل از Mail Server می تونید از کامپوننت های Indy مربوط به پروتکل مورد نظرتان استفاده کنید.
    وقتی هم که ای میل ها را دریافت کردید، دیگه وارد کردنش به بانک اطلاعاتی کار خاصی نداره، و مثل وارد کردن هر داده دیگه ایی به بانک هست.
    در Demoهای Indy نمونه برنامه ایی برای دریافت نامه ها از یک Mail Server با استفاده از POP3 موجود هست. می تونید از همان نمونه برنامه برای یادگیری چگونگی انجام کار استفاده کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •