نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: مشکل در ورود به فایروال ویندوز سرور 2003

Question مشکل در ورود به فایروال ویندوز سرور 2003

سلام به همه اساتید
    من وقتی میخام به فایروال وارد شم(برای باز کردن پورت جهت استفاده در rimote desctop) اجازه ورود نمیده و میگه که فایروال داره به وسیله سیستم استفاده میشه
    اینم ارورش
    Windows Firewall can not run because another program or service is running that might use the Network Address Translation component (IPNat.sys)"

من چون تو سیستمم از دوتا کارت شبکه استفاده کردم که یکیش به اینترنت وصله و اون یکی دیگه هم به کلاینتها اینترنت میده از RRAS استفاده کردم برای همین از ontrol panel/services سرویسrouting and remote accessرو هم متوقف کردم ولی باز همون آش و همون کاسه، سیستم رو ریستارت هم کردم حل نشد
    یه جایی خوندم NAT/Basic Firewall باید دیزیبل بشه
    اونم routing and remote access/servername/ip routing/propertiies/generalتیک disable eventvرو زدم ولی باز مشکل حل نمیشه و نمیتونم به فایروال وارد بشم
    هم اکنون محتاج یاری سبزتان هستم
    ممنون و متشکر از همه دوستان

نقل قول: مشکل در ورود به فایروال ویندوز سرور 2003

شما چه نيازى به فايروال وقتى مشكل شما مربوط به فايروال نيست. شما وقتى RRAS رو ميذارى فايروال disable ميشه و عملا مهم نيست. شما به سرور ميخواى local rdp كنى يا از بيرون ؟؟؟

برای این که بتونم با Remote Decktopازطریق وب به سرور وارد بشم باید حتما ازفایروال اجازه دسترسی بدم و پورتشو باز کنم
    در ضمن تا جایی که من میدونم RRASکه فعال میشه فایروال رو از کار نمیندازه و در حقیقت یکی از مزایای این روش سیستم امنیتیشه

نه خير دوست عزيز اينطور نيست. شما وقتى RRAS رو enable ميكنى براى هر دليل مثلا ***/نت يا هر چى فايروال ويندوز disable ميشه. يك سر به techrepublic يا MSDN بزنى ميبينى خودت.
    حالا يك چيز براى اينكه مطمئن بشى با nmap از اينترنت اِسكَن كن ببين پورت ۳۳۸۹ باز هست يا ميگه فيلتر هست. جوابش رو بذار اينجا.

درسته دوست عزیز کاملا حق با شماست
    اینترنت رو با وایرلس تامین میکنم و آی پی ولید دارم برای یان که بتونم تو یه شبکه محلی به چند تا سیستم دیگه دیتا بدم مجبور شدم کارت شبکه دومی هم رو سرور نصب کنم و nat رو راه بندازم برا همین ازRRASاستفاده کردم و فکر میکردم که امن تر هم باشه که با تذکر شما فهمیدم کاملا اشتباه میکنم
    مجبورم یه فایروال نصب کنم
    از تذکرت بینهایت ممنونم

باشه كار خوبى كردى. خود RRAS هم basic فايروال داره كه ميتونه كارت رو تا حدودى راه bendazeh. ولى خوب قبول دارم كه امنيت بالا نداره. در ضمن كمك ديگه هم بود بگو حتما كمك ميكنم

کاربر تازه وارد آواتار ploto_m
    محل زندگی
    جایی که دوست ندارم باشم!

Question نقل قول: مشکل در ورود به فایروال ویندوز سرور 2003

سلام ،
    میشه جواب سوال اولشونو بدید؟؟؟
    همینکه چرا موقع باز کردن فایروال ارور میده و برای رفعش چیکار باید کرد؟؟؟

جواب دادم. اگر بخونيد كل پست ها رو ميبيند. وقتى RRAS اون هست فايروال خاموش ميشه و بهش access نخواهيد داشت.

کاربر تازه وارد آواتار ploto_m
    محل زندگی
    جایی که دوست ندارم باشم!

بله ، حق با شماست.
    مرسی.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •