نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: نحوه ایجاد پایگاه داده برای پروژه وب سایت

نحوه ایجاد پایگاه داده برای پروژه وب سایت

سلام دوستان
    یکی از مشکلات جدی و بسیار مسخره من با SqlServer اینه که نمیتونم دیتابیسهایی رو که ایجاد میکنم تو فایلی به جز فایل پیشفرض خود Sql قرار بدم ( پوشه Data در محل نصبش )
    من تا چند روز پیش از نسخه پیشفرض خود نرم افزار VS استفاده میکردم و بسیار سریع با دیتابیسش کار میکردم ولی خواستم خیر سرم یکم پیشرفت کنم الان چند روزه که کاملاً دارم درجا میزنم
    من با ایجاد دیتابیس و یا ساخت جدول و ... از تو نرم افزار SqlServer2005 مشکلی ندارم فقط نمیتونم دیتابیس به سایت اضاف کنم ( منظور از سایت رو هاست نیست تو لوکال هست)
    اگه امکان داره یه کمک اساسی به من کنید
    ممنون

نقل قول: نحوه ایجاد پایگاه داده برای پروژه وب سایت

سلام دوست عزیزم،
    به چه شکل این کار رو انجام میدین؟ هم در حالت Code نویسی و هم در Management Studio این کار شدنیه!

کاربر جدید آواتار Blue Angel
    محل زندگی
    Dreamsland

موقع اضافه کردن (Microsoft SQL Server Database File (SqlClient رو انتخاب کنید.

اگه موقع اضافه کردن پیغام خطا دریافت میکنید می تونید اول سرویس (SQL Server (SQLEXPRESS رو متوقف کنید و بعد از اضافه کردن دیتابیس دوباره راه اندازیش کنید.

نقل قول نوشته شده توسط AminSobati مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیزم،
    به چه شکل این کار رو انجام میدین؟ هم در حالت Code نویسی و هم در Management Studio این کار شدنیه!
    سلام آقا امین . ممنون
    من با همون ابزار Management Studio این کار رو انجام میدم . من میتونم با اون پایگاه داده جدید ایجاد کنم و تنظیمات رو انجام بدم فقط اون میاد تو پوشه پیشفرض پایگاه رو قرار میده؟!!
    موقع اضافه کردن (Microsoft SQL Server Database File (SqlClient رو انتخاب کنید
    وقتی از پایگاه داده پیشفرض VS استفاده میکردم عمین کار رو میکردم . ولی الان دیگه یه همچین امکانی رو به من نمیده ( یعنی این پنجره اصلاً باز نمیشه )

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

شما مي تونيد سرور رو stop كنيد بعد مي تونيد از اون پوشه انتقال بديد به يك پوشه ديگه ، من هم همين مشكل رو داشتمه كه اينجوري رفع شود و بعد از اون هم اگه شما به طور معمول به ديتابيس وصل بشيد خودش attach ميشه و مشكلي نداره .

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    این کار شدنیه ولی آخرش چی؟
    بالاخره این MS باید دیتابیسها رو هرجا که خواستیم ایجاد کنه یا نه؟
    ضمن اینکه آقا امین گفتند MS این کار رو انجام میده پس مشکل من از جای دیگه ایه!!
    به هر حال بازم ممنون از راهنماییتون
    فعلاً من روش شما رو یه تستی میکنم ببینم اگه شد حداقل کارم نخوابه و دوستان هم یه لطفی کنن مشکل ما رو حل کنن
    با تشکر از همگی

دوست عزیز شاید من درست متوجه سوال شما نشدم. شما میخواین یک دیتابیس جدید ایجاد کنین ولی در مسیر دلخواه. درسته؟

نقل قول نوشته شده توسط AminSobati مشاهده تاپیک
    دوست عزیز شاید من درست متوجه سوال شما نشدم. شما میخواین یک دیتابیس جدید ایجاد کنین ولی در مسیر دلخواه. درسته؟
    آره آره همینه
    دقیقاً
    لطفاً راهنماییم کنید . توش موندم آخه کارم مونده . میخواستم Sql رو پاک کنم و از خود نسخه پیشفرض VS استفاده کنم ولی همون طور که میدونید با MS میشه بدون هیچ کاری کوئریهای پیچیده ای ساخت
    منتظر جوابتون هستم
    ممنون

کاربر دائمی آواتار a.maleki
    محل زندگی
    یه جائی تو گرانشهر تهران

دوست عزیز اگه منم درست متوجه شده باشم شما فقط می خواهید یه مسیر دلخواه انتخاب کنید اگه اینطوره یه نگاه به این عکس بکن
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: gif 1.GIF‏ (60.9 کیلوبایت, 21 دیدار)

سلام دوست من
    ممنون از راهنماییتون
    ولی یه نگاه به تصویر زمینه بندازید
    پنجره New Database که تو نرم افزار من باز میکنه اصلاً گزینه Path نداره تا بتونم مسیر رو انتخاب کنم ؟؟!!!
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار a.maleki
    محل زندگی
    یه جائی تو گرانشهر تهران

دوست عزیز شما اگه میله لغزنده رو که در پائین هستش یه مقدار به سمت راست ببرید دقیقا path رو می تونید ببینید
    دقیقا بعد از autogrowth رو میگم یه امتحان بکن

اوه ببخشید
    حق با شماست دوست من . اشتباه واقعاً مسخره ای رو کردم
    آره path یکم اونطرفتر بود
    باورتون میشه اینقدر این مسئله اعصابم رو خورد کرده بود که این اولین باری بود که من اون میله لغزنده پایینی رو دیدم
    بازم از اینکه بیهوده وقتتون رو گرفتم عذر میخوام
    انشاالله تو زندگیتون همیشه موفق و سرفراز باشید
    همین طور از دوستان عزیزم جناب آقا امین گل و جناب wolf-sky عزیز معذرت خواهی میکنم
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •