نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ساعت سرور

کاربر دائمی آواتار omid68
    محل زندگی
    Google

ساعت سرور

سلام فكر كنم ساعت سرور يك ساعت عقب هست .بعد از سال تحويل يادتون رفته ساعت رو يك ساعت بكشين جلو

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: ساعت سرور

برای صحیح دیدن تاریخ ها به صفحه "پرونده و تنظیمات کاربر" و سپس به "ویرایش تنظیمات" بروید و در بخش "
    گزینه های تاریخ و زمان " مورد "تصحیح اختیارات DST" را بر روی "یافتن تنظیمات اتوماتیک وار DST" قرار دهید.

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار majid_darab
    محل زندگی
    در اعماق اقیانوس.

با سلام بر شما استاد گرامی :
    من طبق توضیح گزینه های مربوطه را تنظیم کردم.
    اما چرا همواره ساعت سیستم من در این فروم و فروم های مشابه دارای دو مشکل زیر است:
    در اینترنت اکسپلورر ساعت ، یک ساعت عقبه -- مثلاً :

-_-_-_-_واحد زمان برحسب ساعت لندن +3.5. ساعت هم اکنون 02:09 صبح است.-_-_-_-_

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    و در فایرفاکس ساعت درسته اما +4.5 غلطه --- مثلاً :

-_-_-_-_واحد زمان برحسب ساعت لندن +4.5. ساعت هم اکنون 03:10 صبح است.-_-_-_-_

و در فایرفاکس ساعت درسته اما +4.5 غلطه
    4.5 غلط نیست؛ 3.5 ساخت اختلاف طبیعی با ساعت گرینویچ هست، 1 ساعت هم بخاطر Daylight saving (همین که هر سال در شش ماهه اول یک ساعت، ساعت را جلو می کشید).

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار majid_darab
    محل زندگی
    در اعماق اقیانوس.

با تشکر از پاسخگویی شما دوست عزیز...
    -------------------------------------------------------------------------------
    اما نکته اینجاست که تنظیمات نباید به گونه ای باشند که این اختلاف زمانی مربوط به daylight از دید کاربر مخفی باشد؟
    در ضمن در مورد اینترنت اکسپلورر چطور؟
    دلیل این سوال من فقط به خاطر این فروم خاصه نبود...
    من در وبلاگ خود از ساعت هایی استفاده می کردم که مجبور بودم همه اونها رو با +4.30 تنظیم کنم و تا اونجایی که یادمه اینکارو در نیمه ی دوم سال انجام داده بودم و الان که چک می کنم (نیمه ی اول سال)هنوز درسته...
    به هر تقدیر شکراً و سپاسُنا

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •