نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: فاصله ی بین دو تاریخ؟

فاصله ی بین دو تاریخ؟

من توی دیتابیسممی خوام رکورد های فاصله بین دو تا تاریخ رو که به این شکل 12/30/1899 08:34:00 ق.ظ دخیره شده رو در بیارم.
    کسی می تونه کمک کنه؟

نقل قول: فاصله ی بین دو تاریخ؟

اگه از نوع داده تاریخ استفاده می کنید به سادگی با استفاده از between اینکار رو بکنید :
    select [your fields] from [your table] where DateField between [date1] and [date2]

SELECT Num
    FROM Test
    WHERE (Td BETWEEN ['07/19/2009 08:00:00 ب.ظ'] AND ['07/19/2009 12:08:42 ب.ظ')

من متوجه پست آخرتون نشدم. اگه کوئری تون error میده باید اول تاریخ رو با یه فرمت مناسب بنویسید. ببینید، یه سری تابع هست که روی نوع داده datetime کار می کنند (مثل month). اگر می خواین بین دو تاریخ (بدون در نظر گرفتن ساعت) کوئری بگیرید با همین توابع ابتدا تاریخ ها رو فرمت کنید. به عنوان یه پیشنهاد هم بگم که ساعت رو همیشه به صورت کامل (24) بدید تا مشکل ب.ظ و pm و غیره رو پیدا نکنید. به هر حال من همین الان کوئری زیر رو نوشتم و مشکلی هم نداشت :
    Select * From Stu_Table
    Where Stu_Dob Between '1984-01-01 00:00:00' And '1986-1-1 00:00:00';

من جدولی دارم که در یکی از فیلدها تاریخ شروع و در فیلد دیگر تاریخ پایان وارد میشه.
    حالا میخوام بدونم چه دستوری رو بنویسم تا تمام رکوردهای بین تاریخ شروع و تاریخ پایان رو برگردونه .در اکسس چه دستوری رو باید وارد کنم؟

ممنون دوستان
    حالا اگه تاریخ رو به صورت رشته و به فارسی ( مثل یکشنبه 12 مرداد 1388 ) وارد شده باشه چی ؟
    راهی واسه این نیست ؟
    موفق باشید

تقريبا مي شود گفت نه راهي نيست] مگر اينکه با يک تابع و دستورات رشته اي ابتدا تاريه را از اين رشته استخراج کنيد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •