نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در DataGridView ( لطفا کمک کنید خیلی فوریه)

مشکل در DataGridView ( لطفا کمک کنید خیلی فوریه)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان

دوستان من به کمک خیلی فوری شما واقعا نیازدارم لطفا کمکم کنید

من قصد دارم در پروژم که با زبان (VB.ASPX) نوشته شده قصد دارم با کلیک موس (Mouse) روی اون سطر یا Record اون ریکورد انتخاب بشه ( بدون ایجاد ستون (Column) که دستور Select باشه ( بدون ایجاد ستون Select تنها با کلیک موس اون سطر انتخاب بشه یا بهتره عرض کنم که هر کدوم از ستونها رو کلیک کنم اون سط انتخاب بشه و بتونم محتویات اون ریکورد را ویرایش کنم، به طور مثال : در ریکورد 1 فیلد نام و نام خانوادگی را با انتخاب اون سطر(Record)محتویاتش رو داخل TextBox به نمایش در بیارم واز این طریق قصد دارم محتویات اون ریکورد را ویرایش (Edit ) کنم ، ویا حذف (Delete) کنم . برنامه های متعددی در داخل این وب سایت مشاهده کردم که بسیار پرکاربرد بوده ولی جوابگوی نیاز بنده نبوده ( باسپاس از دوستان) ، بعنوان مثال نرم افزارهایی بوده که داخل اون سطر دکمه بوده و خارج از DataGridView دکمه ای نبوده که با زدن اون ویرایش ویا حذف کنه ( ریکورد انتخاب شده و محتوایت فراخوانده شده در TextBox

از تمامی دوستانی که توانائی این رو دارند که مشکل بنده رو حل کنند ، خواهشمندم که هر چه سریعتر با لطفشون خوشحال کنند .

نقل قول: مشکل در DataGridView ( لطفا کمک کنید خیلی فوریه)

توی ASP این کار بعیده! چون اگه به سورس صفحه ای که نمایش داده میشه(توی مرورگر) نگاه کنید دیتاگرید به یه Table تبدیل میشه و شما توی صفحه فقط یه Table دارید. روی یه جدول هم کاری که شما میخواید رو نمیشه انجام داد. فکر کنم باید دنبال کامپوننت دیگه ای برای این کار بگردید. ممکن هم هست با جاوا این کارو بتونید انجام بدید (من در مورد جاوا چیز زیادی نمیدونم!)
    البته مسلما اساتید این سایت نظرات بهتری هم دارند.

نقل قول: مشکل در DataGridView ( لطفا کمک کنید خیلی فوریه)

با عرض سلام مجدد

خب دوست عزیز اگر کامپوننتی رو میشناسید که بشه این کارو کرد لطفا کمکم کنید .

خیلی نیاز دارم که این مشکلم برطرف بشه.

با تشکر از تمامی دوستان

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •