صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 108

نام تاپیک: وی بی .نت یا ..... ؟

نقل قول: وی بی .نت یا ..... ؟

نقل قول نوشته شده توسط Mani_rf مشاهده تاپیک
    Sari-1369 چقدر رم اشغال کرده؟؟؟

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 221.jpg‏ (22.8 کیلوبایت, 44 دیدار)

کاربر دائمی آواتار hossein-khoshseyar
    محل زندگی
    تهران

دوستان , من همین برنامه ای رو که گذاشتم و شما تست کردید توی 4 تا کامپیوتر توی شرکتمون تست کردو و روی 2 تا لب تاپ . توی بهترین حالت وب بی نصف سرعت سی رو داشت . و تو بدترین حالت سی شارب 27 برار سریعتر از وی بی بود. یعنی همش وی بی کند تر بود. ولی حالا شما دارید نتیجه عکس می گید. این چه معنی داره یعنی روی یه کامپیوتر ویبی سریعتره وی یکی دیگه سی؟
    خوب حالا یه دوست دیگه هم نتیجه تست رو گذاشت و همگی دیدید که من دروغ نمی گم
    سورسشم یه چندتا ضرب سادست . غروب که برم خونه براتونمی زارم

محل زندگی
    تهران

یه قضیه دیگه چرا اعدادی که می زارید اینقدر با هم اختلاف دارن یکی می گه 25 ثانیه یکی می گه 4 ثانیه
    منم که تست کردم همیشه زیر 8 ثانیه بود ؟
    خیلی عجیب . من که سر در نمی یارم.

محل زندگی
    تهران

این نتیجه روی کامپیوتری که الان روش هستم
    مشخصات
    cpu : intel dual CPU 2.00GHz
    Ram : 2Gig

سی شارپ 10 مگ رو و وی بی 13 مگ رم استفاده کرده بود

نقل قول نوشته شده توسط hossein-khoshseyar مشاهده تاپیک
    سورسشم یه چندتا ضرب سادست . غروب که برم خونه براتونمی زارم
    مهم نیست چیه مهم اینه که هردو یه کارو انجام بدن

Wink نقل قول: وی بی .نت یا ..... ؟

آخه ینی پس چی؟؟؟
    مگر میشه!!!
    حافظه و پردازنده تو هر دوی این زبان ها از طریق .Net Framework کنترل می شه نه زبان برنامه نویسی . اصلا منطقی نیست که اختلاف وجود داشته باشه. حالا که اختلاف وجود داره چرا رو هر سیستمی یک جوره؟؟؟
    سیستمایی که من تست کردم که همه VB بالاتر بود اما اینجوری که نشون میده جاهایی هام #C سریع تر عمل می کنه.

آقا میشه کدی که نوشتی را بگذاری ببینم چطوری محاسبه کردی؟؟؟؟ حتی اگر سورس دوتا برنامه را بگذاری هم بد نیست.
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

محل زندگی
    تهران

دوستان این کد سی

double[] n1 = new double[11000];
    double[] n2 = new double[11000];
    double[] y = new double[11000];
    long cun1 = 0;
    long cun2 = 0;
    long freq = 0;
    bool d;
    //[System.Security.SuppressUnmanagedCodeSecurity]
    [DllImport("kernel32")]
    private static extern bool QueryPerformanceFrequency(ref long PerformanceFrequency);
    //[System.Security.SuppressUnmanagedCodeSecurity] // We won't use this maliciously
    [DllImport("kernel32")]

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
    {

d= QueryPerformanceCounter(ref cun1);

for (int m = 1; m < 100000; m++)
    for (int n = 0; n < 10000; n++)
    {
    n1[n] = n;
    n2[n] = n;
    y[n] = n1[n] * n2[n];
    }
    QueryPerformanceCounter(ref cun2);
    QueryPerformanceFrequency(ref freq);
    label1.Text = ((float)(cun2 - cun1) / freq).ToString();

}

اینم کد وی بی

Dim n1(11000), m1(11000), j(11000) As Double
    Dim c1, c2, frq As Double
    Dim n, m As Int32
    Declare Function QueryPerformanceCounter Lib "kernel32.dll" (ByRef x As Int64) As Byte
    Declare Function QueryPerformanceFrequency Lib "kernel32.dll" (ByRef x As Int64) As Byte
    Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

QueryPerformanceCounter(c1)
    For m = 1 To 100000
    For n = 0 To 10000

n1(n) = n
    m1(n) = n
    j(n) = n1(n) * m1(n)
    Next
    Next

QueryPerformanceCounter(c2)
    QueryPerformanceFrequency(frq)
    Label1.Text = (c2 - c1) / frq
    End Sub

فقط احتمال داره که تو نمونه ای که فایل اجراییش رو براتون گذاشته بودم تعدداد اجرای حلقه for با این یه کم متفاوت باشه

محل زندگی
    تهران

اصلا یه قضیه دگه
    کد من هرچی که باشه حتی اشتباه هم داشته باشه و دو تاکد یکی نباشه , باید روی سیستم های مختلف همش یکی سریعتر از دیگری باشه دیگه.
    دلیل اینکه بعضی جاها سی سریعر و بعضی جاها وی بی چیه؟

من الان یک چیزی را متوجه شدم که کف کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    فقط رو یکی از سیستم هایی که من برنامه ای را که گذاشتی را اجرا کردم .net Framework نصب بود!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوتای بقیه نداشتم اما بازم اجرا شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آقا چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مگه با چه ورژنی گار می کنی؟؟؟

واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

محل زندگی
    تهران

Visual Stdio 2008

محل زندگی
    تهران

چی شد. کسی نظری نداره؟

.net عجیب می شود ....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up نقل قول: وی بی .نت یا ..... ؟

سلام .

به شخصه دوست ندارم وارد اینجور مسائل شم چون ریشه نداره و همه ادعاهایی که می کنین پایه نداره ولی اجازه بدین یه چیزی رو عرض کنم .

بچه هایی که دارین رو سرعت بین VB و #C بحث می کنین باید به این نکته توجه کنین که خود Microsoft میتونه در این مورد بحث کنه چون کد Windows رو داره و اگه قرار باشه برنامه ای رو تست کنه قطعا 10000 بار بهتر از شما میتونه شرایط Ram و CPU رو در یه حالت نگه داره .

اصلا آیا شما در مورد Paging رم چیزی میدونین ؟ آیا میدونین همه برنامه ها ابتدا به MSIL ( Microsoft Intermedia Language ) تبدیل شده و بعدا اجرا میشن ؟!!!

در آخر حرفام باید خدمت تک تک شما عزیزانم عرض کنم که من زمان اجرا رو در حالت exe عرض می کنم نه در حالت Debuging .
    و اگه همین برنامه هایی که در دو محیط اجرا می کنین رو دو یا سه بار دیگه اجرا کنین به هیچ نتیجه ای نمیرسین چون زمانها همیشه در حالت تغییر هستن !!!

محل زندگی
    تهران

Mani_rf جوابی نداره
    بلاخره شما چی فکر می کنید؟ ما اینجا کامپیوتری نداریم که .net framwork نداشته باشه . من امروز توی شرکت 5 کامپیوتر بود که با هم خریده بودن و مشخصات سخت افزاریش دقیقا عین هم بود و فقط تفاوت نرم افزاری داشتن. ویندوز همه xp sp2 بود و روی همه برنامه های سنگین Matlab , visual stdio 2008, ise نصب بود . فق هر کاربر به سلیقه خودش یه سری برنامه های کاربردی کوچیک برای خودش نصب کرده بود . خیلی جالب که توی همه این سیستمها
    1) وی بی کند تر ( به جز یه دونه که اونم توی رقم سوم اعشار از سی جلو می زد)
    2) این سیتم ها با این که سخت افزاری عین هم و نرم افزار های مشابه داشتن سرعت اجرای برنامه توشون خیلی متفاوت بود
    آخه اصلا معقول نیت که یه سیستمی که 4 تا برنامه مثل firefox , yahoo masenger , نسبت به دیگری تغییر داشته باشه سرعتش اینقدر متفاون باشه

و جالب تر از همه اینکه توی هر 5 تا سیستم وقتی از benchmark خود matlab استفاده می کردیم سرغت ها با دقت خوبی مثل هم بود
    حالا چرا دات نت این طوریه ؟؟؟؟؟؟
    یکی جواب بده ؟؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله hossein-khoshseyar : سه شنبه 27 مرداد 1388 در 19:58 عصر

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ACorvinus مشاهده تاپیک
    سلام .

به شخصه دوست ندارم وارد اینجور مسائل شم چون ریشه نداره و همه ادعاهایی که می کنین پایه نداره
    در آخر حرفام باید خدمت تک تک شما عزیزانم عرض کنم که من زمان اجرا رو در حالت exe عرض می کنم نه در حالت Debuging .
    و اگه همین برنامه هایی که در دو محیط اجرا می کنین رو دو یا سه بار دیگه اجرا کنین به هیچ نتیجه ای نمیرسین چون زمانها همیشه در حالت تغییر هستن !!!
    یعنی چی پایه ای نداره
    درست جواب بدید
    شما به سئوالات من پاسخ بدید
    وقتی ما دوتا برنامه اجرایی داریم . چرا تو بعضی از سیستمها یکی و تو بعضی دیگری سریعتر اجرا می شه ؟
    این قضیه اصلا ربطی به اون چیزی که شما گفتید نداره
    در ضمن ما از فایل اجرایی استفاه می کنیم . و همیشه بعد از چند بار اجرای برنامه به عدد نهایی می رسیم. چون بعد از چند با راجرا برنامه cash شده و دیگه توی زمان اجرای اون تغییرات زیادی به وجود نمی یاد
    لطف کنید یه جواب منطقی و درست برای این قضیه پیدا کنید

آقا من از همه دوستان هم ممنونم و هم عذر خواهی میکنم بابت تاخیرم

پس نتیجه میگیریم سرعت بین این دوتا اختلاف آنچنانی نیست که بخوایم سرش بحث کنیم
    من خودم هم از اول گفتم وی بی یه نمه اگه سریعتر نباشه کندتر هم نیست .
    که اغلب دوستان همین نتیجه رو بدست آوردن ... الا ایالحال همگی خسته نباشید .

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط aghaa_rezaa مشاهده تاپیک
    آقا من از همه دوستان هم ممنونم و هم عذر خواهی میکنم بابت تاخیرم

پس نتیجه میگیریم سرعت بین این دوتا اختلاف آنچنانی نیست که بخوایم سرش بحث کنیم
    من خودم هم از اول گفتم وی بی یه نمه اگه سریعتر نباشه کندتر هم نیست .
    که اغلب دوستان همین نتیجه رو بدست آوردن ... الا ایالحال همگی خسته نباشید .
    دوست عزیز واسه چی برای خودت نتیجه گیری کردی
    خوب حداقل چند نفری بودن که نظر عکس شما رو توی آزمایش بدست آوردن.
    به نظر من مشکل از یه جایی هست که ما خبر نداریم . شاید یه خبره پیدا شد و جواب ما رو داد.
    آخه مگه می شه که هر کی توی کامپیوتر خودش چک کنه و یه جواب متفاوت با بقیه بگیره؟؟؟؟

عزیز مرغ 1 پا داره دیگه ....!
    sari چک کرد دیدی که
    مانی هم رو دو تا سیستم چک کرد رو دوتاش وی بی سریعتر بود
    منم که چک کردم ، شما هم چک کردی
    !

کاربر دائمی آواتار emadfa
    محل زندگی
    رشت

Question نقل قول: وی بی .نت یا ..... ؟

دوستان سلام
    به عنوان یک برنامه نویس #C اعتقاد دارم که دو عامل در این اختلاف سرعت ها موثر است:
    1) این مساله ممکن است خنده دار به نظر برسد اما احتمال دارد که دوستان در هنگام کامپایل برنامه در قسمت configuration manager گزینه debug را انتخاب کرده باشند نه release. دقت کنید که در برنامه نویسی معیار همواره نسخه نهایی است که باید release باشد چون نسخه debug اصطلاحا دارای symbolic information می باشد. البته می دانم که برنامه نویسان این مسایل را دقت می کنند!! اما احتمال دارد یکی از دلایل اختلاف این باشد.
    2) در صورت صرف نظر کردن از مورد اول باز هم اختلاف سرعت تا حدی منطقی است. درست است که در .Net همه زبان ها به زبان میانی مایکروسافت تبدیل می شوند اما فراموش نکنید .Net یک ساختار بسیار complex دارد به گونه ای که خود مایکروسافت عقیده دارد که در برخی موارد ممکن یک سری ساختارها فقط در یک زبان قابلیت انتقال به MSIL را داشته باشد!! البته این مبحث جز یکی از مباحثی است که متقاضیان مدرک MCPD مایکروسافت باید در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند!!! و دانستن آن چندان ضروری به نظر نمی رشد!

با آرزوی موفقیت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز واسه چی برای خودت نتیجه گیری کردی
    خوب حداقل چند نفری بودن که نظر عکس شما رو توی آزمایش بدست آوردن.
    به نظر من مشکل از یه جایی هست که ما خبر نداریم . شاید یه خبره پیدا شد و جواب ما رو داد.
    آخه مگه می شه که هر کی توی کامپیوتر خودش چک کنه و یه جواب متفاوت با بقیه بگیره؟؟؟؟

عزیزم بازار رو داغ نکن .
    اولین و آخرین سخن اینه که شما که هیچ، حتی آقای علیرضا مداح ( مدیر سایت ) هم نمیتونن وضعیت CPU و RAM رو در دو زمان مختلف یکی کنن .

حتی اگه یه برنامه کوچیک سیستمی که نه شما میدونین چیه نه من، توی سیستم اجرا بشه زمانهایی که شما بدست اوردین رو زیر سوال میبره که میبینیم که داره میبره .

لطفا در مورد Paging رم مطالعه کنید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط emadfa مشاهده تاپیک
    دوستان سلام
    به عنوان یک برنامه نویس #C اعتقاد دارم که دو عامل در این اختلاف سرعت ها موثر است:
    1) این مساله ممکن است خنده دار به نظر برسد اما احتمال دارد که دوستان در هنگام کامپایل برنامه در قسمت configuration manager گزینه debug را انتخاب کرده باشند نه release. دقت کنید که در برنامه نویسی معیار همواره نسخه نهایی است که باید release باشد چون نسخه debug اصطلاحا دارای symbolic information می باشد. البته می دانم که برنامه نویسان این مسایل را دقت می کنند!! اما احتمال دارد یکی از دلایل اختلاف این باشد.
    2) در صورت صرف نظر کردن از مورد اول باز هم اختلاف سرعت تا حدی منطقی است. درست است که در .Net همه زبان ها به زبان میانی مایکروسافت تبدیل می شوند اما فراموش نکنید .Net یک ساختار بسیار complex دارد به گونه ای که خود مایکروسافت عقیده دارد که در برخی موارد ممکن یک سری ساختارها فقط در یک زبان قابلیت انتقال به MSIL را داشته باشد!! البته این مبحث جز یکی از مباحثی است که متقاضیان مدرک MCPD مایکروسافت باید در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند!!! و دانستن آن چندان ضروری به نظر نمی رشد!

با آرزوی موفقیت
    سلام دوست عزیز، گویا این افراد برنامه رو از حالت exe اجرا می کنن نه کامپایل .

چون اگه در حالت کامپایل اجرا کنن دنیا به هم میریزه و اختلافات زمانی بیشتر از حد تصور میره بالا .

کاربر دائمی آواتار Hossis
    محل زندگی
    بیرجند

به نظر اختلاف وی بی و سی شارپ فقط در سرعت اجرا نیست ،‌ سرعت اجرا تنظیماتی دارد که در بخش کامپایل اعمال می‌شود.
    من یه جهتی که از سی شارپ بدم می‌آید این است که دستور زبان سی شارپ بر عکس است اما زبان وی بی مثل زبان آدمی زاد کار می کند. نمونه اش رو در تعریف یک متغیر متوجه می‌شوید.
    در وی بی ،‌ کلماتی مانند
    end if
    end sub
    باعث خوانا شدن برنامه می‌شود اما در سی شارپ اون کروشه ها ی مسخره آدم رو گیج می‌کنه
    البته باید بگم خیلی هم تو سی شارپ وارد نیستم و شاید اشتباه می کنم

نقل قول نوشته شده توسط Hossis مشاهده تاپیک
    ....
    .....
    ......
    زبان وی بی مثل زبان آدمی زاد کار می کند. نمونه اش رو در تعریف یک متغیر متوجه می‌شوید.
    در وی بی ،‌ کلماتی مانند
    end if
    end sub
    باعث خوانا شدن برنامه می‌شود اما در سی شارپ اون کروشه ها ی مسخره آدم رو گیج می‌کنه
    البته باید بگم خیلی هم تو سی شارپ وارد نیستم و شاید اشتباه می کنم

کاملا موافقم.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط aghaa_rezaa مشاهده تاپیک
    کاملا موافقم.
    مثل اینکه کلا موضوع بحث عوض شده
    بحث سر این نیست که کدوم یکی بهتره . بحث سر سرعتش
    شما خودت دو تا فایل exe رو که من گذاشتم اجرا کردی تا ببینی نتیجه چی می شه؟
    خوب حال اجز من sari هم تو کامپیوترش تست کرد نتیجه ای که من گرفتم رو گرفت.
    من یه سئوال پرسیدم اگه بلدی جواب بده اگه نه مجبور نیستی تو بحث شرکت کنی

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ACorvinus مشاهده تاپیک
    عزیزم بازار رو داغ نکن .
    اولین و آخرین سخن اینه که شما که هیچ، حتی آقای علیرضا مداح ( مدیر سایت ) هم نمیتونن وضعیت CPU و RAM رو در دو زمان مختلف یکی کنن .

حتی اگه یه برنامه کوچیک سیستمی که نه شما میدونین چیه نه من، توی سیستم اجرا بشه زمانهایی که شما بدست اوردین رو زیر سوال میبره که میبینیم که داره میبره .

لطفا در مورد Paging رم مطالعه کنید .
    باشه فرض کن که نمی شه دو تا سیستم برابر داشت . باشه فرض کن که ما چند تا سیستم داریم که سرغتشون با هم متفاوت.
    چرا وقتی دو تا برنامه رو تو این دو تا سیستم اجرا می کنیم تو یه کامپوتر برنامه شماره 1 سریعتر اجرا می شه و تو کامپیوتر دیگه برنامه شماره 2 ؟ چرا ؟

محل زندگی
    تهران

من همچنان منتظر Mani_rf هستم . که جواب بده چون منطقی جواب می ده و رو هوا حرف نمی زنه .

من یکی از این حلقه ها که دوستمون گفته بود را تو دو زبان نوشتم و بر روی یک دستگاه دیگر اجرا کردم. (البته مجبور شدم .Net Framework را هم نصب کنم.مثل برنامه دوستمون بدون اون اجرا نشد!!!!) خوب نتیجه را خودتون ببینید :

من هنوز تو کفم.
    هیچ دلیلی منطقی نمی توانم پیدا کنم ، دارم خول مشم.

میگم یکی از دوستان که زبانش خوبه از Microsoft بپرسه خوب. Support@Microsoft.com
    • نوع فایل: jpg P3.jpg‏ (33.5 کیلوبایت, 29 دیدار)

رنگ رنگی | آموزش

سر سرعت این دو زبان هم بحث کردن در حد ما نیست و از ما بر نمیاد .

من همونطور که برنامه شمارو تست کردم و نتیجه به نفع C#‎ شد ، برنامه یکی دیگه از دوستان رو اجرا کردم و نتیجه اون برد VB.net بود .

پس بیخیال شیم

این بیلی جون می خواست بین بچه های برنامه نویس دعوا بندازه ، گرفت این C#‎ مادر مرده رو انداخت به جونمون . مثل بختک افتاده رو زندگیمون .

من الان به خاطر همکاری تو یه پروژه مجبورم C#‎ یاد بگیرم . آخه اونایی که داریم با هم کار میکنیم نمیتونن به ویبی سوییچ کنن .

ســـــــــــبز باشید

محل زندگی
    تهران

باشه بی خیال ولی اخه چندتا سئوال اساسی برامون به وجود اومده اونا رو چه کنیم.؟؟؟
    من که پروژهام رو انجام دادم و با سی جواب گرفتم . چون همون طوری که قبلا گفته بودم با وی بی خیلی کند شد. تا پروژه بعدی هم خدا بزرگ بلاخره با یه چیزی برنامم رو می نویسم
    البته از این به بعد بیشتر سعی می کنم با سی شارپ بنویسم
    راستی آقای mani_rf این مفاله شما کی آماده می شه؟ بزار اون بخوونیم شاید نظرمون عوض شد.
    آخرین ویرایش به وسیله hossein-khoshseyar : پنج شنبه 29 مرداد 1388 در 08:52 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

باشه فرض کن که نمی شه دو تا سیستم برابر داشت . باشه فرض کن که ما چند تا سیستم داریم که سرغتشون با هم متفاوت.
    چرا وقتی دو تا برنامه رو تو این دو تا سیستم اجرا می کنیم تو یه کامپوتر برنامه شماره 1 سریعتر اجرا می شه و تو کامپیوتر دیگه برنامه شماره 2 ؟ چرا ؟

عزیزم، مثل اینکه اصلا متوجه نیستی ها .
    مثل تو مثل این میمونه که یه بار با یه ماشینی که باکش پر از بنزین هست میری به مسافرت و به مقصد میرسی و یه بار دیگه که نصف باک پره میری و وسط راه میمونی .

نتیجه: یه بار زود میرسی یه بار دیر .

حالا میخوام اینو بگم که توی این مثال خودت میتونی بنزین رو پر کنی و هیچ وقت وسط راه نمونی ولی در کامپیوتر اینجوری نیست مگر اینکه خودت سیستم عامل رو بنویسی .

حالا تو بحث کن ولی بهت قول میدم هیشکی بجز Microsoft Programmers نمیتونه به این سوالت جواب بده .

محل زندگی
    تهران

یعنی کسی نمی تونه روی سرعت این دو بحث کنه ؟؟؟؟

کاربر تازه وارد آواتار BehzadBar
    محل زندگی
    تهران

بچه ها میخواین من به MicroSoft یه نامه بنویسم و از اونا بپرسیم ؟
    فقط اگه همه موافقن تو آماده کردن متن نامه باید کمک کنید

نقل قول نوشته شده توسط BehzadBar مشاهده تاپیک
    بچه ها میخواین من به MicroSoft یه نامه بنویسم و از اونا بپرسیم ؟
    فقط اگه همه موافقن تو آماده کردن متن نامه باید کمک کنید
    سلام.

میگم فکر کنم من هم اون بالا همین را گفتم!!!! حتی آدرس ایمل مایکروسافت را هم دادم دیگه نه!!!

راستی آقای mani_rf این مفاله شما کی آماده می شه؟ بزار اون بخوونیم شاید نظرمون عوض شد
    دوستان بخدا همه وقتم پره اما بازام دارم تو وقتای خالیم تحقیق می کنم؛ جالب ترش اینکه هرچی بیشتر می گردم بیشتر پیدا می کنم همین دیشب دو مورد جدید پیدا کردم ؛ دلم نمی خواد مطالبی که تو مقاله می نویسم اشتباه باشه یا اینکه جوری باشه که کسی فکر کنه برای کم کردن شاءن #C این مقاله را نوشتم. برای هیمن زیاد طول کشیده.

رنگ رنگی | آموزش

محل زندگی
    تهران

Support@MicroSoft.com ایمیل عمومی مایکروسافته که شاید یه جواب کلی بدن یا به یه مقاله های عمومی ارجاع بدن ولی مایکروسافت خودش موظف کرده که به مشکلات و سوال های MCP ها یا MCTS ها و همه اونائیکه مدارک مایکروسافت رو دارن جواب دقیق بده و حتی پیگیری هم میکنن که یه ایمیلی به غیر از ساپورته فقط باید یه متن جامع و موقر از مشکلمون که ادبیات خوبی داشته باشه بنویسیم حالا اگه دوستان تو متن فارسی یاری بکنن من میتونم به انگلیسی ترجمه بکنم و امیدوارم حرف آخرو درباره این مشکل از زبون مایکرو سافت هم بشنویم
    منتظر متن یا کمکی از دوستان هستم تا سریع نامرو براشون ارسال کنیم

محل زندگی
    تهران

منم کاملا موافقم و تا جایی که بتونم کمک می کنم

محل زندگی
    تهران

دوستان لطف کنید یه سری به این تاپیک بزنید .شاید شما بتونید جواب بدید

یه جورایی به همین قضیه ربط داره

https://barnamenevis.org/showth...d=1#post785124

اصلا توی کدی که من با ویبی و سی نوشته بودم . توی هر کدوم به یه شکل متغیر رو تعریف کرده بودم . تازه متوجه شدم که این مسئله خیلی مهم
    بخونید متوجه می شید چی میگم.

نقل قول نوشته شده توسط BehzadBar مشاهده تاپیک
    Support@MicroSoft.com ایمیل عمومی مایکروسافته که شاید یه جواب کلی بدن یا به یه مقاله های عمومی ارجاع بدن ولی مایکروسافت خودش موظف کرده که به مشکلات و سوال های MCP ها یا MCTS ها و همه اونائیکه مدارک مایکروسافت رو دارن جواب دقیق بده و حتی پیگیری هم میکنن که یه ایمیلی به غیر از ساپورته فقط باید یه متن جامع و موقر از مشکلمون که ادبیات خوبی داشته باشه بنویسیم حالا اگه دوستان تو متن فارسی یاری بکنن من میتونم به انگلیسی ترجمه بکنم و امیدوارم حرف آخرو درباره این مشکل از زبون مایکرو سافت هم بشنویم
    منتظر متن یا کمکی از دوستان هستم تا سریع نامرو براشون ارسال کنیم

با تشکر دوست عزیز . من با یک بار با همین آدرس یک سوال برنامه نویسی پرسیدم که به بخش مربوطه فرستاده شد و پاسخ داده شد. اما اگر جای بهتری سراغ دارید خوب چه بهتر...

متن با من اما کمی فرست لازم دارم.

رنگ رنگی | آموزش

اولا من نظر خودم رو در مورد پست دوستمون دادم ، نه پست شما !
    بله گذاشتم اینم عکسش :

بعد هم یه نمه ادب داشته باشین بد نیست ، حد خودتونو نگه دارید !
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: rar 1.rar‏ (143.1 کیلوبایت, 0 دیدار)

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Mani_rf مشاهده تاپیک
    با تشکر دوست عزیز . من با یک بار با همین آدرس یک سوال برنامه نویسی پرسیدم که به بخش مربوطه فرستاده شد و پاسخ داده شد. اما اگر جای بهتری سراغ دارید خوب چه بهتر...

متن با من اما کمی فرست لازم دارم.
    خوب مانی جان پس متن نامه را اینجا بذار تا براشون ایمیل کنم و منتظر جواب نهایی این مسئله باشیم

سلام
    راستش یه نکته ای در مورد سورس برنامه ها به نظرم اومد که شاید مهم نباشه اونم اینه که در هنگام کار با اعداد صحیح VB به طور پیشفرض در حالت checked هست یعنی با هر بار انتساب یا تغییر مقدار متغیر چک می کنه که Overflow رخ نده ولی C#‎ به طور پیشفرض اینکار رو نمی کنه،بد نیست یه بار کدهای C#‎ رو در حالت checked اجرا و نتیجه رو بررسی کنید.

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •