نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: خطای rtl120 در CodeGear RAD Studio 2009

کاربر دائمی آواتار #target
    محل زندگی
    استان گلستان

Post خطای rtl120 در CodeGear RAD Studio 2009

یکی از خطاهای که در CodeGear RAD Studio 2009 وجود دارد خطای زیر است .

Access violation at address ???????? in module 'rtl120.bpl' . Read of address ????????.

دوستان اگر در جاهای مختلف این خطا را دارند و راه حلی برای آن دارند در اینجا قرار دهند

با تشکر

(مثلا در Rave 7,6 باید معمولا باید دو پرینتر XPS Write و Send To OneNote را حذف ( و یا شاید هم از حالت پیش فرض خارج کنید ) کنید تا Rave بدون خطای بالا اجرا شود . )

نقل قول: (خطای) rtl120 اینجا rtl120 اونجا rtl120 همه جا

منم این مشکل رو داشتم ...
    راه حل : به control panel بروید و از add or remove programs گزینه CodeGear RAD Studio 2009 را انتخاب کنید و گزینه Change را انتخاب کنید و سپس از پنجره باز شده upgrade را انتخاب کنید وتا مرحله آخر این ویزارد پیش بروید... همین !

البته اگر تنظیمات مربوط به کامپایل را تغییر بدهید ممکن است که برنامه های نوشته شده توسط شما به این فایل نیاز داشته باشد (در واقع این فایل یک فایل کتابخانه ای راه انداز برنامه هایی است که با RAD STUDIO 2009 نوشته می شوند)

Smile نقل قول: (خطای) rtl120 اینجا rtl120 اونجا rtl120 همه جا

نقل قول نوشته شده توسط شاهین عشایری مشاهده تاپیک
    منم این مشکل رو داشتم ...
    راه حل : به control panel بروید و از add or remove programs گزینه CodeGear RAD Studio 2009 را انتخاب کنید و گزینه Change را انتخاب کنید و سپس از پنجره باز شده upgrade را انتخاب کنید وتا مرحله آخر این ویزارد پیش بروید... همین !

البته اگر تنظیمات مربوط به کامپایل را تغییر بدهید ممکن است که برنامه های نوشته شده توسط شما به این فایل نیاز داشته باشد (در واقع این فایل یک فایل کتابخانه ای راه انداز برنامه هایی است که با RAD STUDIO 2009 نوشته می شوند)
    من امتحان کردم کلا دلفی از کار افتاد

نقل قول: خطای rtl120 در CodeGear RAD Studio 2009

روشی که در بالا گفتم یک روش کاملاً درست است.

- بعد از انجام این کار مراحل مربوط به کرک را باید دوباره انجام دهید.
    - اگر دلفی از کار افتاد مشکل از جای دیگری باید باشد (شاید فایلهای نصب خراب شده اند و ...)

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •