نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: سوال راجع به آي پي(IP)

سوال راجع به آي پي(IP)

دوستان مي خواستم كمي بيشتر راجع به IP بدونم. اينكه چيه و چطور مي تونن با اون آدرس كاربر رو پيدا بكنن چه نرم افزارهايي براي پنهان كردن اون وجود داره هر كدوم خوبه لطفا معرفي كنين؟ و اينكه آيا ميشه با پنهان كردنش از سايت هايي كه به ايراني ها سرويس نمي دن هم استفاده كرد چطوري؟ لطفا به زبان ساده توضيح بدين.

بعد اينكه آيا نحوه شناسايي آي پي بوسيله خط تلفن هست ؟

کاربر دائمی آواتار bijibuji
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سوال راجع به آي پي(IP)

دوستان مي خواستم كمي بيشتر راجع به IP بدونم.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ip_address

اينكه چيه و چطور مي تونن با اون آدرس كاربر رو پيدا بكنن.
    IP آدرس شما در اینترنته

چه نرم افزارهايي براي پنهان كردن اون وجود داره هر كدوم خوبه لطفا معرفي كنين؟
    از نرم افزارهای پراکسی یا همون ف.ی.ل.ت.ر ش*ک*ن استفاده کنید. مثل فری Gate یا همون Free گیت.

و اينكه آيا ميشه با پنهان كردنش از سايت هايي كه به ايراني ها سرويس نمي دن هم استفاده كرد چطوري؟ لطفا به زبان ساده توضيح بدين.
    بله می شه.

نه. هیچ ارتباطی به خط تلفن شما نداره. اما اگر آدرس شما در اینترنت شناسایی بشه، یعنی سرویس دهنده اینترنت شما شناسایی میشه و با همکاری اون می تونن شما رو پیدا کنن. پس در اینترنت کار بدی انجام ندین ...

وستان مي خواستم كمي بيشتر راجع به IP بدونم
    سلام دوست عزيز يه نگاه هم به اينجت بنداز:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=99346
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تبریز

bijibuji جان سعید خان گفتن به زبان ساده بگین فکر نکنم یه سایت لاتین زبان ساده باشه
    البته این نظره منه شاید حوصله و سطح زبان دوستان زیاد باشه

محل زندگی
    تهران

Lightbulb آدرس IP چیست؟

نقل قول نوشته شده توسط saeid4631 مشاهده تاپیک
    دوستان مي خواستم كمي بيشتر راجع به IP بدونم. اينكه چيه و چطور مي تونن با اون آدرس كاربر رو پيدا بكنن چه نرم افزارهايي براي پنهان كردن اون وجود داره هر كدوم خوبه لطفا معرفي كنين؟ و اينكه آيا ميشه با پنهان كردنش از سايت هايي كه به ايراني ها سرويس نمي دن هم استفاده كرد چطوري؟ لطفا به زبان ساده توضيح بدين.

نقل قول نوشته شده توسط somaye.h مشاهده تاپیک
    bijibuji جان سعید خان گفتن به زبان ساده بگین فکر نکنم یه سایت لاتین زبان ساده باشه
    http://fa.wikipedia.org/wiki/IP

نقل قول نوشته شده توسط somaye.h مشاهده تاپیک
    جانا سخن از دل ما مي گويي

ولي ممنون از دوستمون آدرس دوميه بهتر بود.

محل زندگی
    تهران

Wink طرح سوال در انجمن

جانا سخن از دل ما مي گويي
    با سلام خدمت شما دوست عزیزم. باور کنید هیچ چیز جز شوق کمک به دوستانی که نیازمند کمک و همفکری برای حل مشکلاتشون هستند، منو هر روز به این تالار نمی کشونه. در برخی موارد دوستان نیازمند کمک فوری اند و در برخی موارد هم برای رفع شبهه سوالاتی رو مطرح می کنند که دوستانی که تجربه ای دارند در این زمینه پاسخگو هستند...

اما در این میان باید جانب انصاف رو در نظر گرفت. علیرغم اینکه مطرح کردن هر سوالی در یک انجمن فعال می تونه ساده ترین راه برای رسیدن به جواب باشه، اما باید درنظر داشت که آماده سازی پاسخی ساده، کامل، صحیح، مستدل، مستند و قابل درک برای همگان چندان ساده نیست و گاها نیازمند صرف دقایق معتنابهی از دوستان پاسخگوست.

پس شاید بهتر باشه در مطرح کردن سوالاتمون اندکی درنگ کنیم. پرسش سوالاتی مثل "می خواستم اطلاعاتی در مورد انواع شبکه به زبان ساده و در مورد سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده در امنیت شبکه داشته باشم... از دوستانی که اطلاعی دارن ممنون می شم توضیح بدن" بس ساده است.

اما
    - آیا فردی که این سوال رو مطرح می کنه، زحمت جستجو در کتابها و مقالات رو به خودش داده؟
    - آیا با یه جستجوی ساده در موتور جستجوگر گوگل نمی شه به جواب اکثر این سوالات رسید و
    - آیا کتابهای بسیاری که با فرمت pdf در اینترنت موجود هستند به این سوالات پاسخ نمی دن؟
    - آیا این سوال قبلا در این انجمن یا انجمن های مشابه فارسی و انگلیسی زبان مطرح نشده؟
    - آیا تنها راه برای رسیدن به پاسخ این سوالات طرح اونها در انجمنه؟

بد نیست، اندکی درنگ کنیم و سپس سوالاتمون رو مطرح کنیم.
    مطمئن باشید همیشه دوستانی مشتاقانه در کنار شما هستند تا شما رو با نادانسته هاتون تنها نذارن.

ولي ممنون از دوستمون آدرس دوميه بهتر بود.
    خواهش می کنم. بهترین تشکر شاید تلاش در جهت هر چه بهتر مطرح کردن سوالات بعدی با جزئیات دقیق باشه...
    موفق باشید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تبریز

BIJI BUJI جان سخت نگیر ما به وجود افرادی با سطح علمی شما تو تالارمون می نازیم و افتخار می کنیم

امیدوارم همچنان با حوصله به سوالات ما هر چند ساده جواب بدین مثل همیشه

محل زندگی
    تهران

امیدوارم همچنان با حوصله به سوالات ما هر چند ساده جواب بدین مثل همیشه
    سوال ایشون ساده نبود، تکراری و خیلی کلی بود. به عقیده من مباحثی باید در انجمن مطرح بشن که در جای دیگر مطرح نشده باشن یا به سختی بشه به انها دسترسی پیدا کرد.

نقل قول نوشته شده توسط bijibuji مشاهده تاپیک
    سوال ایشون ساده نبود، تکراری و خیلی کلی بود. به عقیده من مباحثی باید در انجمن مطرح بشن که در جای دیگر مطرح نشده باشن یا به سختی بشه به انها دسترسی پیدا کرد.

ممنون از پاسخ قشنگ وجامع شما دوست بزرگوار

در مورد سوال باور بفرماييد تاپيك هايي كه تو گروه در اين مورد بود حدود 2 3 تاشو رفتم و خوندم كه راستش مطالب خيلي تخصصي و عدد و اينا كه واقعا گيج شدم واس همين گفتم به زبان ساده تر خب آخه بايد اينو هم در نظر گرفت كه ممكنه تو اين سايت اعضايي مثل من باشن كه اطلاعاتشون در مورد رايانه و... نزديك صفره پس شما بايد كمي بيسشتر خويشتن دار باشين دوست خوبم و الا به خدا من قصد آزردن شما عزيز رو نداشتم واقعيت مطلب اون چيزي بود كه نوشتم.

حالا يه سوال ديگه (البته كمي منظم تر): اين نرم افزارهاي ف***ي***ل****ت***ر* ش&ك*&ن تو عوض كردن آي پي ها بهترن يا نرم افزارهايي مثل مثلا آي پي هيد (كه از گوگل سرچ كردمش) كه البته اين دومي مثل اوليا ف***ي***ل****ت***ر* ش&ك*&ن نيستند ولي آيا اينا هم واقعا آي پي رو پنهان مي كنن آخه من وقتي مثلا با اين به سايت پي سي دانلود ميرم اونجا آي پيم ميوفته كه مال خودمه. آخه نرم افزار فري گيت كه گفتين ندارم تو اينترنت هم دو سه جا رفتم تا دانلودش كنم كه بعضي لينكا خراب بود بعضياشون ف* ي* ل* ... شده بودن و بعضياشون هم كه دانلود كردم كاسپر گفت ويروسن اگه شما بتونين يه جايي برام معرفي كنين كه سالم باشه ممنون ميشم ضمنا اگه روش كار باهاش هم باشه ديگه نور علي نور ميشه.

راستي دوست من ما خيلي دوست داريم هااا

محل زندگی
    تهران

دانلود

فایل ضمیمه رو دانلود کنید.
    موفق باشید.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید