نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: فعالیت ناخواسته ی مدم adsl

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    استان گلستان

فعالیت ناخواسته ی مدم adsl

چرا غ action مدم من بعد از هر 10 ثانیه روشن خاموش می شود. بررسی کردم send و recive دارم.ولی من هیچ درخواستی برای این کار نداده ام.َعلت چیست؟
    همچنین با غیر فعال کردن شبکه هم (ip هایی که شرکت ارائه دهنده اینترنت داده را پاک می کنم) باز هم این روند ادامه دارد؟!!!
    لازم به ذکر است که چند روز پیش ویروس svchost گرفته بودم که به طور خودکار send , recive میکردولی من الان هارد را fdisk کردم و ویندوز تازه ای در آن نصب کرده ام و دیگر svhost وجود ندارد ولی وقتی کامپیوتر را روشن می کنم باز هم act روشن می شود؟؟؟؟
    خواهشمندم اگر کسی راجع به این مشکل چیزی میداند پاسخ دهد.

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

نقل قول: فعالیت ناخواسته ی مدم adsl

سلام
    عزيزم ويروسي كه من را دچار كرده بود و همين كار را با خط ديال اپ مي كرد اسمش yxxf5.exe‌بود اگه اين نام در ليست تسكات بود من چاره اي برات پيشنهاد مي كنم كه كارت حل ميشه ببين همينه يا نه ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    استان گلستان

از اینکه توجه کردید ممنونم.
    چنین پروسه ای وجود نداشت. مشکل من هم به طور خود به خود حل شده است و دیگر چنین فعالیت غیر مجازی دیده نمی شه

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

دفعه بعد مي توني از افراد با زدن دكمه تشكر ابراز محبت كني و لازم به زحمت دادن به خودت نباشي براي نوشتن يه جمله

کاربر دائمی آواتار keivan mousavi
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

بهترین راه برای از بین بردن ویروس همون عملیات FDISK هستش ولی بعضی از ویروس ها داخل RAM یا کش CPU میشینن اون موقع بهترین کار اینکه باتری COMPUS به مدت چند ثانیه دربیاری اینطوری همه ویروسها پاک میشن

کاربر دائمی آواتار bijibuji
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط keivan mousavi مشاهده تاپیک
    بهترین راه برای از بین بردن ویروس همون عملیات FDISK هستش ولی بعضی از ویروس ها داخل RAM یا کش CPU میشینن اون موقع بهترین کار اینکه باتری COMPUS به مدت چند ثانیه دربیاری اینطوری همه ویروسها پاک میشن
    باتری ارتباطی با CPU یا Memory داره؟ می شه بیشتر توضیح بدین؟

کاربر جدید آواتار BahareJoon
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط bijibuji مشاهده تاپیک
    من هم فکر کنم فقط مربوط به حافظه CMOS باشه و به سی پی یو ارتباطی نداشته باشه!

کاربر تازه وارد آواتار princoo
    محل زندگی
    خاکی پاک
    چه ربطی به Ram و CPU داره؟
    در حالت کلی و لی نمی شود برخی از پروسسهای ویروسی رو از تو لیست Task ها هم حذف کرد. برخی ها هم اصلا Task manager رو غیر فعال می کنند

Lightbulb نقل قول: فعالیت ناخواسته ی مدم adsl

در حالت کلی بهنرین روش واسه مقابله با dialer و hijacker ها استفاده از یه ویروس کش به روزه. من خودم از nod32 راضیم. اما اگه میخوای بصورت دستی این برنامه ها رو پاک کنی میتونی از برنامه هایی مثل [hijack-this] استفاده کنی. کار کردن باهاش سادست. در ضمن اگه منظورتون svchost بود باید بگم این یک ویروس نیست. svchost یکی از برنامه های ویندوزه که واسط برنامه های دیگه میشه.(واسه همین گاهی اوقات چند بار اسمش توی لیست پروسه ها میاد)
    موفق باشید

فایل Svchost.exe که در پوشه %SystemRoot%\System32 قرار دارد در هنگام آغاز اجرای ویندوز قسمت services رجیستری رو چک میکنه و لیستی از سرویسهائی که باید اجرا شوند رو ایجاد می کنه.موارد متعددی از Svchost می تونن همزمان با هم اجرا بشن که هر کدوم از اونا شامل گروهی خاص از سرویسها می شود.پس بهمین دلیل سرویسهای جداگانه می تونن همزمان و فارغ از اینکه Svchost کی اجرا شده به هم اجرا بشن و روند بالا آمدن ویندوز تسریع بشه.در ضمن این شیوه گروه بندی سرویسها باعث ایجاد کنترل بهتر و Debug سریعتر می شود.
    البته بعضی ویروسها خودشونو در قالب این فایل اجرا می کنند . به همین دلیل خیلی ها فکر می کنند svchost ویروسه.

کاربر دائمی آواتار keivan mousavi
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

حالا من از شما سوال میکنم علت اسفاده از Combos در مادربورد چیست؟

Combos مقدار برقیرو برای حفظ عملیات بایوس و پست را حفظ میکنه
    وقتی که شما باطری رو از جاش در میاری عملیات Clear BIOS رو انجام میدی که باعث میشه تمام تنظیمات پیش فرض به حالت کارخانه برگرده
    بعضی از ویروسها برای اینکه در حافظه بمانند خودشون رو در قسمتی از حافظه های SRAM , DRAM نگه میدارن

برای رهایی کامل من Law Label Format رو ترجیح می دم...

مال من هم همین طور هست. منتظر میمونم تا ببینم علت از چیه!

کاربر جدید آواتار BLACK HACKER
    محل زندگی
    مركزتهران

Cool نقل قول: فعالیت ناخواسته ی مدم adsl

نقل قول نوشته شده توسط olkamiz مشاهده تاپیک
    چرا غ action مدم من بعد از هر 10 ثانیه روشن خاموش می شود. بررسی کردم send و recive دارم.ولی من هیچ درخواستی برای این کار نداده ام.َعلت چیست؟
    همچنین با غیر فعال کردن شبکه هم (ip هایی که شرکت ارائه دهنده اینترنت داده را پاک می کنم) باز هم این روند ادامه دارد؟!!!
    لازم به ذکر است که چند روز پیش ویروس svchost گرفته بودم که به طور خودکار send , recive میکردولی من الان هارد را fdisk کردم و ویندوز تازه ای در آن نصب کرده ام و دیگر svhost وجود ندارد ولی وقتی کامپیوتر را روشن می کنم باز هم act روشن می شود؟؟؟؟
    خواهشمندم اگر کسی راجع به این مشکل چیزی میداند پاسخ دهد.
    دوست عزيز اونا بعضى شبكه هاى جاسوسى هستند بهتره كارى به كاريشون نداشته باشى وگرنه اگه ببينند خيلى حساسيت نشون مى دى تمام سيستمتو هك مى كنند در ضمن اگه مى خواى حداقل كمشون كنى مى تونى كار هاى زير رو انجام بدى:
    1-در هنگام خوندن مطلبى توى اينترنت كه اشكال داره يكم حالا از هر لحاظ حواست به فعاليت اينترنت باشه اگه ديدى خيلى زياد شده يا هارد ديسكت داره همين جورى كار مى كنه سريعاً اينترنتو قطع كن و اون متنو كپى كن توى ورد و نگاهش كن اونم به صورت آفلاين و در ضمن يه اسكن كامل هارد ديسكتو بكن و اگر هم ديدى كه خيلى سرعت كامپيوترت كم شده برو توى Administrative Tools و data هاى اصلى و ريست كن اگر باز هم گير داده بود 2007 norton ghost رو خريدارى كن و زمانى كه كاملاً كامپيوترت خوب كار مى كرد از فايل هاى exe و ويندوز و رجيسترى و data base بكاپ بگير و توى dvd زخيرش كن و وقتى ديدى كند شد سرعت كامپيوترت و يا جاسوسى ازت مى شه ريستور كن اون موقع دوباره كامپيوترت برمى گرده به حالت اول ولى اگه مى خواى هميشه آنلاي باشى بايد آنتى ويروس kaspersky رو خريدارى كنى(در ضمن در فكر دانلود رايگانش نباش چون اگه بفهمه كه خريدارى نكردى تمام كامپيوترتو مى ريزه بهم و كلاً ديگه بايد از اول هارد بخرى و ويندوز نصب كنى)و anti spyware رو فعال كنى (راستى يادم رفت بگم بايد اوريجينال هم باشه)در اين حالت فقط خود سازمان هاى سيا و ... كه خيلى حرفه اى اند مى تونند ازت جاسوسى كنند نه يه هكر معمولى مثل من
    2-هيچ وقت ايميلتو باز نزار هميشه ساين آوت كن
    3-بيشتر زمانى آن شو كه كاربر اينترنت زياد باشه تا زياد ميل جاسوسى پيدا نكنند
    4-هيچ وقت هنگام استفاده از اينترنت به تنظيمات اصلى كامپيوتر نرو
    5-هيچ وقت آنتى ويروست رو غيرفعال نكن
    6- از يه سايت نا معتبر هك دانلود نكن
    7-به سايت هاى سياسى كمتر برو
    اگه همه ى اينا رو انجام بدى خيلى احتمال جاسوسى كم مى شه
    موفق باشى
    آخرین ویرایش به وسیله BLACK HACKER : یک شنبه 15 شهریور 1388 در 23:04 عصر

دوست عزيز اونا بعضى شبكه هاى جاسوسى هستند بهتره كارى به كاريشون نداشته باشى وگرنه اگه ببينند خيلى حساسيت نشون مى دى تمام سيستمتو هك مى كنند
    شبکه جاسوسی ؟!! حساسیت ؟!! حاجی بیخیال ...

VIP
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط BLACK HACKER مشاهده تاپیک
    دوست عزيز اونا بعضى شبكه هاى جاسوسى هستند بهتره كارى به كاريشون نداشته باشى وگرنه اگه ببينند خيلى حساسيت نشون مى دى تمام سيستمتو هك مى كنند
    1

-در هنگام خوندن مطلبى توى اينترنت كه اشكال داره يكم حالا از هر لحاظ حواست به فعاليت اينترنت باشه اگه ديدى خيلى زياد شده يا هارد ديسكت داره همين جورى كار مى كنه سريعاً اينترنتو قطع كن و اون متنو كپى كن توى ورد و نگاهش كن اونم به صورت آفلاين و در ضمن يه اسكن كامل هارد ديسكتو بكن و اگر هم ديدى كه خيلى سرعت كامپيوترت كم شده برو توى Administrative Tools و data هاى اصلى و ريست كن اگر باز هم گير داده بود 2007 norton ghost رو خريدارى كن و زمانى كه كاملاً كامپيوترت خوب كار مى كرد از فايل هاى exe و ويندوز و رجيسترى و data base بكاپ بگير و توى dvd زخيرش كن و وقتى ديدى كند شد سرعت كامپيوترت و يا جاسوسى ازت مى شه ريستور كن اون موقع دوباره كامپيوترت برمى گرده به حالت اول ولى اگه مى خواى هميشه آنلاي باشى بايد آنتى ويروس kaspersky رو خريدارى كنى(در ضمن در فكر دانلود رايگانش نباش چون اگه بفهمه كه خريدارى نكردى تمام كامپيوترتو مى ريزه بهم و كلاً ديگه بايد از اول هارد بخرى و ويندوز نصب كنى)و anti espionage رو فعال كنى (راستى يادم رفت بگم بايد اوريجينال هم باشه)در اين حالت فقط خود سازمان هاى سيا و ... كه خيلى حرفه اى اند مى تونند ازت جاسوسى كنند نه يه هكر معمولى مثل من
    2-هيچ وقت ايميلتو باز نزار هميشه ساين آوت كن
    3-بيشتر زمانى آن شو كه كاربر اينترنت زياد باشه تا زياد ميل جاسوسى پيدا نكنند
    4-هيچ وقت هنگام استفاده از اينترنت به تنظيمات اصلى كامپيوتر نرو
    5-هيچ وقت آنتى ويروست رو غيرفعال نكن
    6- از يه سايت نا معتبر هك دانلود نكن
    7-به سايت هاى سياسى كمتر برو
    اگه همه ى اينا رو انجام بدى خيلى احتمال جاسوسى كم مى شه
    موفق باشى
    بابت راهنماییات دستت درد نکنه، نمیدونی چقدر بهم کمک کردی، از الان به بعد حواسم رو جمع میکنم.

کاربر تازه وارد آواتار Poorang
    محل زندگی
    رشت - تهران

نقل قول نوشته شده توسط keivan mousavi مشاهده تاپیک
    بعضی از ویروسها برای اینکه در حافظه بمانند خودشون رو در قسمتی از حافظه های SRAM , DRAM نگه میدارن
    ببخشید من واقعا متوجه نمیشم، منظورتون بصورت پایدار که نیست (آخه حرف از در آوردن باطری و موندن ویروس تو کش شد)؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار vahidm
    محل زندگی
    اردکان

سلام
    توجه داشته باشید که قطعاتتون رو از مرز پاکستان وارد میشه نگیرید چون یه آی سی در مادربرد به کار رفته که کارش ارسال اطلاعات هست .

کاربر دائمی آواتار sasan_vm
    محل زندگی
    زاهدان

نقل قول نوشته شده توسط vahidm مشاهده تاپیک
    سلام
    توجه داشته باشید که قطعاتتون رو از مرز پاکستان وارد میشه نگیرید چون یه آی سی در مادربرد به کار رفته که کارش ارسال اطلاعات هست .
    مهندس میشه مشخصات این IC را بدین ؟

کاربر دائمی آواتار vahidm
    محل زندگی
    اردکان

سلام
    دوست عزیز واقعیت من مشخصات آی سی و اینا رو نمی دونم و تازه دو روزی هست که در جریان این مطلب قرار گرفتم ولی اگر خواستید بدونید که از کجا فهمیدم و سند حرفم چیه می تونید با پیام خصوصی درخواست خودتون رو بنویسید ولی در اینجا نمی تونم بگم .
    یا حق

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •