نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چهار صفحه براي نمايش !

Question چهار صفحه براي نمايش !

با سلام.

من شنيدم تو اسمبلر براي صفحه نمايش تو حافظه به اندازه چهار صفحه جا هست! كسي ميدونه كاربرد اين چهار صفحه چيه؟

ميشه گفت دو صفحه براي نگه داشتن صفحه قبل و بعد كاربرد داره و يك صفحه هم براي كار گرافيكي. اما صفحه چهارم براي چيه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: چهار صفحه براي نمايش !

نقل قول نوشته شده توسط mortezamsp مشاهده تاپیک
    با سلام.

من شنيدم تو اسمبلر براي صفحه نمايش تو حافظه به اندازه چهار صفحه جا هست! كسي ميدونه كاربرد اين چهار صفحه چيه؟

ميشه گفت دو صفحه براي نگه داشتن صفحه قبل و بعد كاربرد داره و يك صفحه هم براي كار گرافيكي. اما صفحه چهارم براي چيه؟
    خوب برای کار های گرافیکی در مد های مختلف بکار می رود من قبلا از این مقدار حافظه اضافی که در حالت متن زیاد به درد می خورد برای ایجاد کپی ها و رابط بین برنامه های مختلف استفاده میکردم.
    ولی اصولا برای حالت گرافیکی مخصوصا ایجاد view های چند گانه برای پخش سریع مثل پخش video مورد استفاده قرار میگیرد ....

Question نقل قول: چهار صفحه براي نمايش !

نقل قول نوشته شده توسط tdkhakpur مشاهده تاپیک
    ایجاد view های چند گانه برای پخش سریع مثل پخش video .
    ویدئو چطور پخش میکنن تو اسمبلی؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: چهار صفحه براي نمايش !

سلام
    دیگه این رو شرمنده ام مثل این میماند که بگید یه کیسه جو و گندم را از هم جدا کنم.
    هم وقت لازم داره و هم کار میبره.
    فقط راهنمایی کنم که برای پخش ویدوئو شما احتیاج به دو یا سه صفحه در حالت گرافیکی دارید که توسط وقفه تعویض صفحه بین آنها سویچ کنید. یعنی وقتی صفحه اول پر شد شما آنرا به صفحه بیارید و با آماده شدن صفحه بعد اون را بالا بیارید و به همین ترتیب میتوانید کار فرم را انجام بدید.(من دنبال انجام این کار نرفتم ولی اصول کلیش همینه)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •