نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: سوال در مورد رشنال رز و کاربرد های آن

سوال در مورد رشنال رز و کاربرد های آن

سلام
    حقیقت داشتم دنبال یه مطلب در مورد رشنال رز میگشتم که یهو یادم به فروم برنامه نویس اومد که انصافا هر وقت سوالی داشتم این فروم راهگشا بوده
    من یه مدتی هست که توی یه سازمان به عنوان کار آموز مشغول به کارم و در حال پیاده سازی سیستم آموزشی اونجا هستم. تا حالا هم Vision نرم افزار رو نوشتم و در حال نوشتن usecase هستم .
    مهندس سرپرست خیلی اصرار داره که با مفاهیم uml و اصول مهندسی نرم افزار جلو برم و مدعی هست که رشنال 60 در صد کارها رو انجام میده!و شما باید فقط یه یوزر اینترفیس طراحی کنید و ارتباطات رو برقرار کنید.
    حالا سوال من از استادان رشنال و uml اینه که این رشنال واقعا تا چه حد میتونه مفید واقع بشه؟آیا به صرفه است که با اصول مهندسی نرم افزار و مفاهیم شی گرایی کار کنم و رشنال رو یاد بگیرم یا برم دنبال کد نویسی؟برای این که رشنال یاد بگیرم چه پیش ضمیته هایی لازمه؟آیا کدی که رشنال تولید میکنه بدرد بخور هست؟
    در ضمن زبان مورد نظر #C است.
    دوستان عزیز لطفا راهنمایی های لازم را بفرمایید
    با تشکر

نقل قول: سوال در مورد رشنال رز و کاربرد های آن

آیا به صرفه است که با اصول مهندسی نرم افزار و مفاهیم شی گرایی کار کنم و رشنال رو یاد بگیرم یا برم دنبال کد نویسی؟
    اگه با اصول مهندسي نرم افزار و شي گرايي آشنا نباشي چي جوري مي خواي كد بنويسي؟
    برای این که رشنال یاد بگیرم چه پیش ضمیته هایی لازمه؟
    اصول طراحي نرم افزار و مباحث مربوط به تحليل و طراحي و مدل سازي
    آیا کدی که رشنال تولید میکنه بدرد بخور هست؟
    خودت متد رو بنويس.

نقل قول نوشته شده توسط obalitjoOon مشاهده تاپیک

خودت متد رو بنويس.
    رشنال چه قسمت هایی از برنامه رو تولید میکنه؟
    آیا رشنال توی پروژه های پایگاه دادهای هم مفیده؟

از این همه این همه مهندس یکی نیست یه ما کمک کنه؟

منم سوالمهمینه رشنال رو بریم دنبالش یا نه بریم کلاسای برنامه نویسی پیشرفته بهتره و خود به خود مفاهیم رشنال رو تو کار یاد میگیریم ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •