سلام خدمت دوستان عزیز.
امروز تصمیم گرفتم یک بحث آموزشی اینجا شروع کنم که وقتی در موردش جستجو کردم هیچ اثری ازa در این سایت ندیدم. امیدوارم با کمبود وقتی که دارم بتوانم حداکثر اطلاعات را در اختیار دوستان بگذارم.
قبل از هر چیز اگر جایی این اطلاعات قرار داده شده یا بحث شده لطفا بگید تا در آنجا ادامه بدهم.
بعد هم از دوستن مدیر خواهش می کنم در صواتی که مکان این بحث اینجا نیست بجای پاک کردن ابتدا مکان درست بیان این تاپیک را به من بگویند.
بحثی که می خواهم مطرح کنم مربوط میشه به تکنولوژی که طبق نظر عموم برنامه نویسان دنیا تا چند سال آینده کل دنیا را متحول خواهد کرد. این بحث چگونگی برنامه نویسی در ابرها می باشد. البته در این مورد اولین و جلو ترین شرکت GOOGLE است و بعد SUN و در آخر مایکروسافت. این تکنولوژی به طور کامل در ‎.Net 2010 ارائه خواهد شد اما در 2008 هم امکان پذیر است و روش ها در این دو ورژن تفاوتی نمی کند. تنها تفاوت سرعت و امکانات است.
علتی که این بحث را مطرح کردم این است که امروز ماکروسافت شروع به آموزش ‎.Net 2010 را در اینجا آغاز کرده و اصل تفاوت در برنامه نویسی ابرها مطرح می شود که فکر می کنم دوستان عزیز در ایران هم می توانند همزمان شروع کنند.