صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 92

نام تاپیک: برنامه نویسی در ابر در AZURE

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است

نقل قول: برنامه نویسی در ابر در AZURE

سلام
    ضمن تشکر از جوابتون 2 تا سوال
    1- من فایلی که گذاشته بودید را دانلود کردم ولی ویدئویی توی اون نیست فقط فایلهایی است که بصورت html توضیح داده شده
    2- من وقتی روی Windows Azure کلیک می کنم هیچ چیزی نیست مثل عکس

ممنون
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 4.jpg‏ (40.3 کیلوبایت, 162 دیدار)

1- من فایلی که گذاشته بودید را دانلود کردم ولی ویدئویی توی اون نیست فقط فایلهایی است که بصورت html توضیح داده شده
    درسته در فایل هیچ فیلمی وجود نداره اما اگر فایل را نصب کنید و وارد آن شوید و همچنین به اینترنت هم وصل باشید آنگاه می‌بینید که در بعضی‌ از صفحه‌ها فیلمی وجود داره که online پخش میشود

نقل قول نوشته شده توسط nasr مشاهده تاپیک
    2- من وقتی روی Windows Azure کلیک می کنم هیچ چیزی نیست مثل عکس

ممنون
    دوست عزیز فکر کنم شما هنوز invitation code دریافت نکردید. ببینید یک عکس گذاشتم بهش یه نگاه بندازید، وقتی‌ که وارد شدید باید این صفحه را ببینید بعد اگر که code را دریافت کرده باشید باید آن را فعال کنید. اما حتی اگه code را دریافت نکردید برای Net Services نیازی نیست پایین صفحه که علامت زدم برید و آنجا یک پروژه جدید ایجاد کنید. اگر هم صفحه شما مانند این نیست لطفا یک عکس از صفحه خودتان بگذارید. صفحه که پس از وارد کردن ایمیل و پسورد دارید

راستی‌ Invitation Code ممکن است مدتی‌ زمان ببرد تا شما آن را دریافت کنید

با تشکر

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی

سلام
    لطف می کنید چند لینک از فیلمهای آموزشی برای این کار بگذارید؟

ممنون

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی

لطفا چند کلمه هم در مورد ارتباط Cloud Computing با Windows Azure بنویسید

ممنون

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی

سلام

ضمن تشکر از آقای scream666_ss به خاطر آشنا کردن من با این موضوع
    بنده پس از چند روز تلاش تونستم منابع خوبی برای Windows Azure که سیستم عامل جدید مایکروسافت برای برنامه نویسی Cloud Computing است پیدا کنم
    حدود 1 گیگا بایت فیلم است به همراه Training Kit که افرادی از تیم مایکروسافت خیلی خوب در این موارد توضیح میدهند.
    چون این موارد را با دردسر زیاد پیدا کردم گفتم شاید دوستان علاقمند باشند که با این تکنولوژی جدید آشنایی پیدا کنند تا انشالله در این مورد با همدیگه و در همین سایت برنامه نویس پیشرفت داشته باشیم.

این را هم بگم که بنده قصد پول درآوردن از این راه را ندارم

عنوان فیلمها را هم بنویسم:

• Owerview of windows Azure
    • what is windows Azure?
    • windows Azure Storage
    • Building web Application with windows Azure
    • introduction to the Azure services Platform
    • .Net Services
    • Using the windows Azure Tools to building cloud services
    • Deploying on windows Azure
    • concurrency and windows Azure Table storage

+ Training Kit
    • WindowsAzurePlatformKitOctober2009

دوستانی که مایل هستند آدرسشون را با PM بفرستند تا براشون ارسال کنم
    nasr302@yahoo.com
    آخرین ویرایش به وسیله nasr : پنج شنبه 28 آبان 1388 در 09:56 صبح

کاربر تازه وارد آواتار sav68.net

سلام

اگه میشه لینک دانلود بدین ویا بگین از چه سایت هایی دانلود کردین

با تشکر

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط sav68.net مشاهده تاپیک
    سلام

اگه میشه لینک دانلود بدین ویا بگین از چه سایت هایی دانلود کردین

با تشکر
    دقیقا نمیدونم چه سایتهایی بود
    اگه تونستم لینکهای دانلود را از توی history پیدا می کنم و میگذارم

دوست گرامی‌ متشکرم از اینکه شروع به همکاری کردید این خیلی‌ خوبه که این صفحه کامل بشه و با کمک هم پیش بره اما تمام این فیلم‌ها از طریقه Training Kit که آخرین ورژن هم که November ارائه شده و لینکش را گذاشتم قابل دسترسی هستن بطور کامل کامل. فقط کافیست که نصب کنید سپس وارد قسمت Presentation بشید.

خواهشاً هرکسی قراره کمکی‌ کنه لینک یا چیزیو داره هینجا راحت بذاره تا اگه کسی‌ بعدا نیز خواست استفاده کنه و اگه این مطالب را بخونه بتونه استفاده کنه. لطفا از قرار دادن داستان pm خودداری کنید

کاربر تازه وارد آواتار sav68.net

سلام

ميخواستم ببينم آيا ميشه توي ويندوز XP هم از SDK ازور توي ويژوال استاديو استفاده كرد؟

چون من هنوز نتونستم ازور رو توي ايكس پي نصب كنم

با تشكر

نقل قول نوشته شده توسط sav68.net مشاهده تاپیک
    سلام

ميخواستم ببينم آيا ميشه توي ويندوز XP هم از SDK ازور توي ويژوال استاديو استفاده كرد؟

چون من هنوز نتونستم ازور رو توي ايكس پي نصب كنم

با تشكر
    سلام
    تا آنجایی که من می دونم نمیشه چون اینجا کسایی که XP دارند از شبیه ساز Vista استفاده می کنند. من فایل شبیه ساز ویستا را دارم اما 4GB حجمش هست اگر بتوانید این فایل را پیدا کنید می توانید استفاده کنید.

کاربر دائمی آواتار arashmidos2020
    محل زندگی
    تهران

سلام. با تشکر از زمانی که برای آموزش قرار دادید.
    لطفا از دیگر ویژگی های آزور صحبت می کنید؟ آیا آزور فقط برای تست کردن برنامه ها ماربرد دارد؟...
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط arashmidos2020 مشاهده تاپیک
    سلام. با تشکر از زمانی که برای آموزش قرار دادید.
    لطفا از دیگر ویژگی های آزور صحبت می کنید؟ آیا آزور فقط برای تست کردن برنامه ها ماربرد دارد؟...
    ممنون
    سلام دوست گرامی‌.

همان طوری که قبلان هم گفتم Azure یک نوع سیستم عامل هست که تا حدودی همانند Windows Server عمل می‌کند با این تفاوت که اولا از پردازنده‌های ۱۲۸ بیتی پشتیبانی‌ می‌کند در ثانی‌ توانایی بسیار زیادی در کنترل ابر کامپیوتر هارا دارد. اما این مورد تنها شرایطی است که مایکروسافت موظف به اجرای آنها بوده تا به هدف خود برسد. در دنیای نوین جهان به هدفی‌ در حال حرکت هست که بتواند تمام پردزنده‌ها را از کامپیوتر‌های خانگی حذف کرده و پردازش‌ها بر روی ابر کامپیوتر‌ها با سرعت بیشتر و هزینه کمتر انجام شود. برای رسیدن به این هدف باید پیشرفت به صورت مرحله‌ای انجام شود. اولین مرحله از این پیشرفت پردازش ابری است. سپس سیستم عامل‌های اینترنتی و در آخر هم هدف اصلی‌. تا به امروز شرکتهای بزرگی توانسته‌اند که پردازش ابری را ارائه دهند. Google با تکنولوژی خود یا Sun با Java و حتا PHP این منظور را فراهم کردند. یکی‌ از بهترین و پرکاربرد‌ترین پردازشات ابری که در سطح پایین کاربری انجام میشود Facebook است.

حال مایکروسافت با هدفی‌ بزرگتر قسط دارد تا عقب ماندگی نسبت به شرکتهای رقیب خود را در پردازش ابری با ارائه خدمات جدید و کاملتر جبران کند. Windows Azure اولین سیستم عامل مایکروسافت است که از پردازش ابری پشتیبانی‌ می‌کند و با این هدف به وجود آماده که بتواند با جمع آوری سرور‌های محلی و قرار دادن تعداد زیادی سرور در یک مکان پردازش ابری را جایگزین سرورهای محلی کند. با این هدف در آینده شرکتهای که از Azure استفاده خواهند کرد دیگر نیازی به راه اندازی سرور در ساختمان خود را ندارند و حتی دیگر نگرانی اجرای برنامه‌های خود را در یک مکان را نخواهند داشت. این شرکت‌ها به هر کامپیوتر خود یک دسترسی اینترنت با صورت زیاد را میدهند سپس به راحتی‌ برنامه‌های خودشان را در ابر و در سرورهای مایکروسافت قرار میدهند. اطلاعات این شرکتها در سراسر دنیا برای اعضای این شرکت قابل اجراست. امنیت اطلاعات این شرکت‌ها به مراتب بیشتر از نگهداری آنها در سرور‌های محلی خواهد بود. شبکه داخلی‌ این شرکتها بسیار ساده خواهد شد. و در کلّ هزینه این شرکتها به مراتب کاهش خواهد یافت. سرعت اجرای برنامه‌های آنها افزایش چشمگیری خواهد یافت چرا که سرور‌های Azure همگی‌ از عظیم‌ترین سرور‌های دنیا هستند و توانایی پردازش بر روی ابر کامپیوتر‌ها را دارند.

البته کسانی‌ که مایل به راه اندازی یک سرور Azure باشند میتوانند آن را خریداری کنند و با نصب آن به راحتی‌ از آن استفاده کنند اما هزینه گرفتن چندین account از سرورهای مایکروسافت به مراتب کمتر از هزینه راه اندازی یک سرور محلی خواهد بود. لازم به ذکر است که مایکروسافت هیچگاه Azure را به طور کامل در اختیار هیچ کاربری قرار نخواهد داد.

Azure تنها برای رسیدن به هدف پردازش ابری بوجود آماده و ویژگیهای خواسته زیادی ندارد. اما از بارزترین ویژگیهای این سیستم عامل جدید مایکروسافت این است که به علت در دسترس نبودن سیستم عامل مایکروسافت اطمینان زیادی به غیر قابل نفوذ بودن این سیستم عامل دارد. این اطمینان تا اندازه‌ای هست که مایکروسافت پس از راه‌اندازی به کاربران تعهد میدهد که درصورت هک شدن و یا تخریب اطلاعات کلیه خسارات کاربران خودرا تامین کند و این خود اطمینان خاطری خواهد بود برای کاربران Azure

در کلّ Azure از ۳ کامپوننت اصلی‌ ساخته شده
    ۱) Fabric که درواقع همان پیاده سازی هاست بر روی Azure هست این پیاده سازی جدید از تکنولوژی‌های غیر مایکروسافت مانند Java و PHP نیز پشتیبانی‌ می‌کند. و با برخورداری از چندین کامپیوتر برای شما یک کامپیوتر مجازی بوجود می‌‌آورد
    ۲)storage که امکان نگهداری اطلاعات و دیتا‌ها را به شما در روی ابر میدهد که درواقع همان SQL Server است که قابلیت ارائه سرویس ابر را پیدا کرده
    ۳)compute یا همان Developer که به شما امکان پردازش و برنامه نویسی در حالت Web Role و Worker Role را میدهد

در عکسی‌ که به همین پست اضافه کردم چگونگی قرار گرفتن هر ۳ کامپوننت را خواهید دید

در صورتی‌ که نیاز به اطلاعات بیشتری هم داشته باشید علاوه بر لینک‌هایی‌ که دادم میتوانید به لینک زیر نیز مراجعه کنید
    http://www.microsoft.com/windowsazure/developers/

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

سلام
    فقط میخواستم بگم که واقعا دارید زحمت میکشید خود من جند روز قبل از سروس ان استفاده کردم و یک حساب ایجاد کردم فعالش کردم اما چون از ان چیزی نمیدونستم ادامه ندادم و در مجموع متشکر

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

باز هم سلام
    از این لینک
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en
    فایل CHM رو دانلود کردم اما وقتی میخوام نگاه کنم چیزی نشون نمیده
    میشه بگین چه طوری میتونم از فایل کمکی استفاده کنم

نقل قول نوشته شده توسط sunn789 مشاهده تاپیک
    باز هم سلام
    از این لینک
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en
    فایل CHM رو دانلود کردم اما وقتی میخوام نگاه کنم چیزی نشون نمیده
    میشه بگین چه طوری میتونم از فایل کمکی استفاده کنم
    سلام دوست عزیز
    برای انکه فایل های تصویری را ببینید نیاز به این است که به اینترنت وصل باشید فایل ها بهصورت آنلاین پخش می شود.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

با سلام
    آخرین پست این تاپیک مال 20 ام آذره ؟
    من هم شروع کردم
    طرح بسیار جالبیست
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط sia_2007 مشاهده تاپیک
    با سلام
    آخرین پست این تاپیک مال 20 ام آذره ؟
    من هم شروع کردم
    طرح بسیار جالبیست
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز خوشحالم که داره به تعداد کسانی که این قسمت را دنبال می کنند افزوده می شه.
    راستیاتش من تمام راههای مورد نیاز برای شروع را قرار دادم و تنها منتظرم که دوستان شروع کنند با مشکل مواجه شوند و سوال کنند اما فعلا تعداد سوالات خیلی کم هست. امیدوارم روز به روز افزایش پیدا کنه. و این تاپیک حسابی فعال بشه
    در ضمن از همه دوستان هم خواهش می کنم اگه نکته ای را بدست می آورند که برای دیگران نیز می تواند مفید باشد اینجا مطرح کنند تا دیگران هم استفاده کنند.
    با تشکر از همه دوستان

سلام خدمت همه دوستان. گرچه دوست ندارم که این خبر بد را بدهم اما مجبورم.
    طبق ایمیلی که ممکن است بعضی از دوستان هم دریافت کرده باشند تمام اکانت های Azure حداکثر تا تاریخ 9 آپریل بسته خواهند شد. البته راهی برای استفاده رایگان باز گذاشته شده اما تنها برای کسانی که بتوانند در یکی از کشورهایی که مایکروسافت اعلام کرده آدرسی را به عنوان مشترک مایکروسافت ارائه دهند. لیست این کشور ها به شرح زیر است:
    Austria France Italy Norway Sweden
    Belgium Germany Japan Portugal Switzerland
    Canada Ireland Netherlands Singapore UK
    Denmark India New Zealand Spain United States
    Finland

خوب بدین ترتیب تا اینجا راه برای کاربران آموزنده در حال بسته شدن است. البته این نکته خیلی عجیب بنظر میرسه چرا که این حرکت ناگهانی می تونه برای سرعت پیشرفت Azure مشکل ساز بشه.
    اما دوستان این آخرین خبر هست. و همانطور که همه می دانیم مایکروساف همیشه راهی را برای دانشگاهها به صورت رایگان باز می گذارد. اما در این مورد هنوز اعلام نظری نشده. به هر حال من قول می دهم که بعد از تعطیلات کریسمس پیگیر این مسئله بشم شاید راهی برای ادامه کار و استفاده محدود اما رایگان وجود داشته باشد. در صورت اینکه به هر نتیجه ای برسم حتما شما را نیز در جریان خواهم گذاشت.

کاربر تازه وارد آواتار Empyrium
    محل زندگی
    frozen pandemonium

در صحبت های قبلی به این که گوگل قبلا در این راه قدم گذاشته است اشاره کردین، دقیقا چه پلت فورمی را به این منظور اختیار کرده است؟ و از چه سیستم عا مل تحت وبی برای این معماری جدید استفاده می کند؟

نقل قول نوشته شده توسط Empyrium مشاهده تاپیک
    در صحبت های قبلی به این که گوگل قبلا در این راه قدم گذاشته است اشاره کردین، دقیقا چه پلت فورمی را به این منظور اختیار کرده است؟ و از چه سیستم عا مل تحت وبی برای این معماری جدید استفاده می کند؟
    سلام دوست گرامی
    ببینید گوگل رسما اعلام نکرده که از چه سیستم عاملی استفاده می کند اما زبانی که مورد استفاده گوگل است PHP و C++‎ است سیستم عاملی هم که استفاده می کند ظاهرا Linux است که سرور خوبی برای PHP به حساب می آید. البته گوگل همانند facebook برای خود پلت فرم خاص خودش را نیز دارد.
    اما چیزی که به طور غیر رسمی در مورد این شرکت مطرح است این است که گوگل در پی طراحی سیستم عامل جدیدی است که در چندسال آینده به بازار عرضه خواهد شد. البته گوگل تا چند روز آینده موبایل جدید خودش را به نام Nexus One به بازار عرضه خواهد کرد که شاید اولین ورژن از سیستم عامل جدید خود را نیز با این گوشی جدید به بازار عرضه کند.
    هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این سیستم عامل بیان نشده اما کارکنان گوگل در جلسات خودشان آمدن این سیستم عامل را وعده می دهند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام خدمت دوست عزیز جناب scream666_ss من یه سرور در SQL Azure ایجاد کردم و همینطور یه بانک . حالا چطور بانک رو باید طراحی کرد.یعنی تعریف جداول و ....
    راستی هنوز Windows Azure کد رو نفرستاده در حالیکه SQL Azure فرستاده مشکلی پیش نیومده.
    ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام دوباره
    جناب scream666_ss من وقتی میخام با استفاده از SQL سیستم خودم و یوزر نیم و پسورد به SQL Azure لاگین بشم با استفاده از راهنمایی ها ومستندات و کانکشن استرینگی که خود SQL Azure بهم میده SQL Server یه پیغام خطا میده میشه راهنمایی کنید چطور به SQL Azure لاگین بشم . در ضمن تمام تنظیمات روی فایروال سیستم خودم وفایروال SQL Azure رو درست انجام دادم
    متن پیغام خطا بشرح زیر است :

TITLE: Connect to Server
    ------------------------------

Cannot connect to q2gw1tlfyv.database.windows.net.

------------------------------
    ADDITIONAL INFORMATION:

A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the pre-login handshake. (provider: SSL Provider, error: 0 - The received certificate has expired.) (Microsoft SQL Server, Error: -2146893016)

نقل قول نوشته شده توسط Sajjad1364 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوست عزیز جناب scream666_ss من یه سرور در SQL Azure ایجاد کردم و همینطور یه بانک . حالا چطور بانک رو باید طراحی کرد.یعنی تعریف جداول و ....
    راستی هنوز Windows Azure کد رو نفرستاده در حالیکه SQL Azure فرستاده مشکلی پیش نیومده.
    ممنون
    سلام دوست گرامی‌ و با عرضه پوزش از اینکه دیر جواب دادم چرا که اینجا تعطیلات ساله نو بود

نمیدونم جواب این سوالتان را پیدا کردید یا نه اما بهترین و منطقی‌‌ترین راه طراحی جدول و در کلّ data base نوشتن کد هست و اجرا کردن آن. همون کد‌های همیشگی‌ مثل create table ...

با سلام دوباره
    جناب scream666_ss من وقتی میخام با استفاده از SQL سیستم خودم و یوزر نیم و پسورد به SQL Azure لاگین بشم با استفاده از راهنمایی ها ومستندات و کانکشن استرینگی که خود SQL Azure بهم میده SQL Server یه پیغام خطا میده میشه راهنمایی کنید چطور به SQL Azure لاگین بشم . در ضمن تمام تنظیمات روی فایروال سیستم خودم وفایروال SQL Azure رو درست انجام دادم

[/LEFT]
    باز هم سلام
    از چه ورژن SQL Server استفاده می‌کنید؟
    آیا نرم‌افزار فیلتر شکنی روی سیستم نصب نشده؟
    و یک سوال دیگه آیا از داخل ایران می‌خواهید کانکت شوید؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام
    از نسخه استاندارد استفاده میکنم و از ایران کانکت میشم و نرم افزار فیلتر شکن هم ندارم. دستورات ساخت دیتابیس رو بلدم ولی وقتی کانکت نمیشه دستورات که اجرا نمیشن

با سلام
    از نسخه استاندارد استفاده میکنم و از ایران کانکت میشم و نرم افزار فیلتر شکن هم ندارم. دستورات ساخت دیتابیس رو بلدم ولی وقتی کانکت نمیشه دستورات که اجرا نمیشن
    سلام
    دوست عزیز من خودم تا بحال با همچین چیزی روبرو نشدم برای همین خودم نمی تونم که جواب مستقیم بدم. از یکی از همکاران که در این زمینه تخصص بیشتری دارن سوال می کنم و نتیجه را در به اطلاعتان می رسانم

دوست گرامی Sajjad1364 سلام
    من اینجا با دو نفر از همکاران که تخصص خوبی در این زمینه دارند صحبت کردم و باید بگم که راستش شماره پیغام خطای شما کمی عجیب بنظر میرسه اما به تنها نتیجه ای که رسیدیم این است که به احتمال خیلی زیاد مشکل از این است که شما از کشوری خارج از لیست اعلام شده مایکروسافت در حال برقراری ارتباط هستید. اگر امکان دارد با همین تنظیمات روی کامپیوتر دیگری هم امتحان کنید.
    با تشکر و عرض پوزش

نقل قول نوشته شده توسط scream666_ss مشاهده تاپیک
    دوست گرامی Sajjad1364 سلام
    من اینجا با دو نفر از همکاران که تخصص خوبی در این زمینه دارند صحبت کردم و باید بگم که راستش شماره پیغام خطای شما کمی عجیب بنظر میرسه اما به تنها نتیجه ای که رسیدیم این است که به احتمال خیلی زیاد مشکل از این است که شما از کشوری خارج از لیست اعلام شده مایکروسافت در حال برقراری ارتباط هستید. اگر امکان دارد با همین تنظیمات روی کامپیوتر دیگری هم امتحان کنید.
    با تشکر و عرض پوزش

سلام دوست عزیز کاربر scream666_ss میشه ، ایمیل خودتون رو بگذارین ، من چند تا سوال داشتم ، نمیدونم چرا نمیتونم از تا فاروم براتون پیام خصوصی بفرستم .
    اگه لطف کنین ممنون میشم.
    mohammad.oud@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط mohammad.oud مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز کاربر scream666_ss میشه ، ایمیل خودتون رو بگذارین ، من چند تا سوال داشتم ، نمیدونم چرا نمیتونم از تا فاروم براتون پیام خصوصی بفرستم .
    اگه لطف کنین ممنون میشم.
    mohammad.oud@gmail.com
    با سلام

دوست عزیز ایمیل من samansad@yahoo.com هست. خوشحال میشم بتونم کمک کنم اما فکر کنم اگه سوال‌ها مربوط به همین مبحث می‌شه بهتره که همینجا بگذارید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن. اگر هم که به مساله دیگه مربوط می‌شه میتونید هرموقع خواستید مستقیم با امیل من تماس بگرید.

شاد باشید و پیروز

بحثی که می خواهم مطرح کنم مربوط میشه به تکنولوژی که طبق نظر عموم برنامه نویسان دنیا تا چند سال آینده کل دنیا را متحول خواهد کرد. این بحث چگونگی برنامه نویسی در ابرها می باشد
    این تایید میشه. البته چندان هم جدید نیست. تیم بغل دستی ما پروژه http://www.quintiles.com/ رو به همین روش بهشون تحویل دادند.
    پروژه سه ماهه اول سال 2011 من همین برنامه نویس در ابر! هست و شکر خدا با وسیله مناسبش: جاوا!.

بهرحال به همگان! توصیه میکنم که اگر میخواهند عقب نیافتند روی این موضوع تمرکز کنند. اگر هم در شرکتی مشغول هستید بهتره خودتون رو غاطی چنین پروژه هایی بکنید تا امنیت شغلی خودتون رو تا چندین سال تضمین کنید. از من گفتن بود. دیگه بسه هرچقدر سوال در باره بدست آوردن Handle پنجره اکتیو پرسیدید! لول

من بشخصه با Java مشکلی‌ ندارم اما وسیله مناسب برای برنامه نویسی در ابر فقط Java نیست بسته به سروری که استفاده می‌کنید می‌شه وسیله مناسب را انتخاب کرد. اما تا اونجایی‌ که من می‌دونم Azure سرعت و آزادی عمل خیلی‌ بیشتری در زبانهای .Net به شما میده تا Java

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران-یافت آباد

سلام خدمت دوست گرامي scream666_ss.
    يه سوال براي من پيش اومد و خواستم كه اگه وقت كرديد جواب بديد.
    سوال من اينه تكليف برنامه هاي كه قبلا براي سكوي دكستاپ طراحي شدن چي ميشه !
    ميدونيد كه هر برنامه ساختار خودش رو داره و اين برنامه ها بدون توقف دارن به كارشون ادامه ميدن چه جوري ميشه اين برنامه ها رو به اين سمت هدايت كرد ؟
    من برنامه هاي زيادي ديدم كه مثلا با ويبي 6 نوشته شدن و كار فرماها حاضر نيستن ريسك كنن و نيازيم نميبينن كه اين برنامه هارو سمت سرور انتقال بدن تازه اگرهم راضي بشن چه جوري انتقال بدن؟

سلام دوست گرامی‌
    این مشکلی‌ هست که باید هزینه آن را پرداخت کرد. خود من هم در حال حاضر مشغول طراحی یک سیستم جدید برای شرکتی هستم که ۲۷ سال سابقه کار دارد. اما چیزی که مطرح هست این است که داده‌های اینگونه شرکتها نباید از بین بروند. پس سیستم جدیدی که طراحی میشود باید سازگاری کامل با داده‌های قدیمی‌ داشته باشد. این حرکت همیشه بوده بطور مثل شرکتهائی زیادی بودن که از سیستم Dos استفاده میکردند اما مجبور شدند که به ویندوز تغییر جهت بدهند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

آيا هنوز هم مي شه از windows azure platform به صورت free استفاده كرد

نقل قول نوشته شده توسط yasmeen مشاهده تاپیک
    آيا هنوز هم مي شه از windows azure platform به صورت free استفاده كرد
    مدت زیادی هست که مایکروسافت سرویس رایگان را بسته. تنها میتوانید نود روز به صورت رایگان استفاده کنید که البته برای گرفتن نود روز استفاده رایگان نیاز به کارت اعتباری دارید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول نوشته شده توسط scream666_ss مشاهده تاپیک
    مدت زیادی هست که مایکروسافت سرویس رایگان را بسته. تنها میتوانید نود روز به صورت رایگان استفاده کنید که البته برای گرفتن نود روز استفاده رایگان نیاز به کارت اعتباری دارید
    من تازه با اين تكنولوژي آشنا شده ام.آيا شما مقاله در خصوص آموزش داريد. . اينكه در كجا ها بهتر است از اين تكنولوژي استفاده كرد.
    خيلي ممنون مي شم اگر در اين زمينه به من كمك كنيد.

سلام و خسته نباشید
    من می خوام یه برنامه محاسباتی رو که روی PC خیلی طول می کشه رو روی ابر پیاده کنم
    سوال من اینه که وقتی من می تونم بدون در نظر گرفتن تکنولوژی پردازش ابری ، کدبرنامه رو با ASP یا PHP بنویسم و روی سرور اجرا کنم ، دقیقا پردازش ابری مربوط به حل کدوم بخش مشکل من می شه؟
    اگر cloud computing از پردازش موازی استفاده می کنه، لطفا بفرمایید که من باید از برنامه نویسی چند نخی استفاده کنم یا روش دیگه ای هست؟

سلام دوست گرامی‌.
    تفاوت بین محاسبات ابری و سرویس وب بیشتر در نوع ارائه سرویس هست. میزان پردازش برای هر کاربر فعال بیشتر بستگی به مشخصات سرور شما داره تا به تکنولوژی که برای ارائه خدمات استفاده می‌کنید.
    اما اگر شما می‌خواهید امکانات Azure را با بقیه سرور‌ها مقایسه کنید سوال کاملا متفاوت خواهد بود. منظور از پردازش موازی در محاسبات ابری بیشتر اشاره به تعداد کاربرها دارد تا به پردازش موازی در برنامه. بهمین دلیل اگه برنامه‌ای دارید که به ازای هر کاربر نیاز به پردازش بالایی‌ دارد بهتر است که به سروری که انتخاب می‌کنید بیشتر دقت کنید.

نقل قول نوشته شده توسط yasmeen مشاهده تاپیک
    من تازه با اين تكنولوژي آشنا شده ام.آيا شما مقاله در خصوص آموزش داريد. . اينكه در كجا ها بهتر است از اين تكنولوژي استفاده كرد.
    خيلي ممنون مي شم اگر در اين زمينه به من كمك كنيد.
    سلام دوست گرامی‌
    من سعی‌ کردم که لینک‌های مورد نیاز را در همین پست قرار بدم. اگه از ابتدای پست شروع به خواندن کنید فکر کنم میتونید شروع به کار کنید. و بعد از خواندن کامل این پست میتونید خودتون شروع به جستجو کنید.

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •