نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: مشکل در اضافه کردن یک pc در شبکه بی سیم

کاربر دائمی آواتار sarnev6t
    محل زندگی
    انتهای پارک وی (جردن جنوبی) || (ته طهرون)

مشکل در اضافه کردن یک pc در شبکه بی سیم

با سلام

من در یک شبکه داخلی بی سیم یک pc اضافه کردم و پس از نصب مودم توانستم شبکه موجود را پیدا و بعد از از فایل های به اشتراک گذاشته شده استفاده کردم ولی بعد چند دقیقه هیچ کدام یک از فایل های به اشتراک گذاشته شده را نتوانستم پیدا کنم وهمچنین workgroup را نیز نمیتوانم ببینم.
    ولی همچنان به شبکه connect هستم!

کاربر دائمی آواتار online_mansoor2007
    محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

نقل قول: مشکل در اضافه کردن یک pc در شبکه بی سیم

با ریستارت کردن مشکل آیا حل می شود ؟؟؟!! اگر حل می شود بعد از چه مدت مجدد به این حالت بر می گرده ؟

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط online_mansoor2007 مشاهده تاپیک
    با ریستارت کردن مشکل آیا حل می شود ؟؟؟!! اگر حل می شود بعد از چه مدت مجدد به این حالت بر می گرده ؟
    بله با گذشت مدتی ( نا معلوم ) و با ریستارت کردن دسترسی برقرار میشه ولی مجدد قطع میشود....

محل زندگی

یک مسئله دیگه اینکه هیچ کدوم یکی از دستگاه های این شبکه default gateway ندارند و همچنین تمام windows ها sp2 البته سیستم جدید sp3 وهمچنین در سیستم جدید از kis2009 استفاده شده.
    در این شبکه اینترنت به اشتراک گذاشته نشده.

به نظر من قدری عجیبه این اتصال و قطع شدن. من شبکه ی موجود را همچنان مشاهده میکنم ولی دسترسیم به فایها و workgroup قطع و گاهاً وصل میشود!
    من قبلا با لن زیاد کار کرده بودم و تنها مشکل در اضافه کردن سیستم جدید بحث ip تکراری بود و البته میشد workgroup جدید تعریف کرد و تنظیمات خاص خودش را داشت ولی گویا وایرلس متفاوت است!

کاربر دائمی آواتار online_mansoor2007
    محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

بسیار خوب
    جدیداً ویروسی در شبکه ها پخش شده که اسمش رو نمی دونم . من به شخصه در این 7 8 روز اخیر با این ویروس بیسار برخورد کردم . بسیاری از شرکت ها و دانشگاه ها با ما تماس گرفتند و دقیقا مشکل شما را داشتند . لپ تاپ خود من هم این ویروس را گرفت !! این ویروس پس از هر بار ریستارت شدن از کار می افته اما با گذشت زمان مجددا فعال میشه و شبکه رو از کار می اندازه . به احتمال خیلی زیاد بعد از مدتی کار کردن با سیستم ، می بینید که یه لحظه تم ویندوز تغییر زنگ و ظاهر می ده و مجدداً به حالت اولیه خودش بر می گرده ! این یکی از نشونه های این ویروس هست . در هر صورت قطع به یقین مشکل شما از این ویروس هست . من انتی ویروسی که این ویروس را شناسایی کنه پیدا نکردم ! ویندوز را عوض کنید 100% مشکلتان حل می شود .

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط online_mansoor2007 مشاهده تاپیک
    بسیار خوب
    جدیداً ویروسی در شبکه ها پخش شده که اسمش رو نمی دونم . من به شخصه در این 7 8 روز اخیر با این ویروس بیسار برخورد کردم . بسیاری از شرکت ها و دانشگاه ها با ما تماس گرفتند و دقیقا مشکل شما را داشتند . لپ تاپ خود من هم این ویروس را گرفت !! این ویروس پس از هر بار ریستارت شدن از کار می افته اما با گذشت زمان مجددا فعال میشه و شبکه رو از کار می اندازه . به احتمال خیلی زیاد بعد از مدتی کار کردن با سیستم ، می بینید که یه لحظه تم ویندوز تغییر زنگ و ظاهر می ده و مجدداً به حالت اولیه خودش بر می گرده ! این یکی از نشونه های این ویروس هست . در هر صورت قطع به یقین مشکل شما از این ویروس هست . من انتی ویروسی که این ویروس را شناسایی کنه پیدا نکردم ! ویندوز را عوض کنید 100% مشکلتان حل می شود .
    متشکر از لطف شما
    جالب اینجاست که مشکل آنتی ویروس من بود زمانی که غیر فعال میکردم شبکه به سادگی فعال میشد ومشکل هم حل میشد .
    نمیدونم شاید kav تنظیماتی مربوط به شبکه داشته که من توی فعال کردن آنها اشتباه کردم
    به هرحال سپاسگذار از لطف شما دوست عزیز

VIP آواتار mnajafi
    محل زندگی
    مشترک مورد نظر در دسترس نیست!!!!

سلام
    kav یه قسمتی داره بنامproactive??? وقتی فعال باشه ترافیک شبکه رو قطع می کنه تنظیمات اونو یه کنترلی بکن
    محمد نجفی
    اولین گام دانش و آگاهی جستجوی آن است.
    www.motafaker.com

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط mnajafi مشاهده تاپیک
    سلام
    kav یه قسمتی داره بنامproactive??? وقتی فعال باشه ترافیک شبکه رو قطع می کنه تنظیمات اونو یه کنترلی بکن
    متشکر دوست عزیز مشکل توی fire wall آنتی ویروس هست زمانی که غیر فعال میشه مشکل حل میشه حالا تو کدوم قسمتش این محدودیت ایجاد میشه نمیدونم!
    البته چند مورد بلاک شده بود ولی اونها هم تاثیر نداشت!
    فعلا fire wall را غیر فعال کردم تا ببینم کدوم یکی از تنظیماتش داره اذیت میکنه!

راستی من در پست اخرم گفتم kav ولی قبلش گفته بودم kis که همین kis داره استفاده میشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •