نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: اضافه کردن تصویر در گزارش ها

اضافه کردن تصویر در گزارش ها

با سلام به دوستان عزیر.
    من یک Table دارم که توش یک سری فیلد هست که یکی از این فیلد ها هم تصویر داره.
    حالا من یکی از این فیلد ها که نام هست رو توی یه فرم بصورت کمبو باکس اوردمش و میخواهم هر وقت که نامی رو روی کمبو کلید می کنم تصویر مربوط به اون نام هم در OLE Object بیاد در ضمن این فرم به تنهای خودش اطلاعاتش داخل یک table دیگه میره .
    نمی دونم شاید درست توضیح نداده باشم اما اگه یه نمونه برنامه که با تصویر کار کرده دارید بزارید . در ضمن تمام برنامه های ساده رو دیدم جواب من رو نمی ده .
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار morteza_lll
    محل زندگی
    ايران / اهواز

نقل قول: اضافه کردن تصویر در گزارش ها

اگه ميشه نمونه كار خودتو بذار اين طوري زود تر به جواب ميرسي

نقل قول: اضافه کردن تصویر در گزارش ها

نقل قول نوشته شده توسط morteza_lll مشاهده تاپیک
    اگه ميشه نمونه كار خودتو بذار اين طوري زود تر به جواب ميرسي
    راسیتش حجم برنامه بالاست
    هرچی هم سعی کردم بخشیش رو بیارم توی یه فایل دیگه دیدم جواب نمیده.
    چون به دو سه تا table دیگه لینکه . اما اینو بگم شما فرض کنید یک سری اسامی از پیش تعیین شده دارید که هر اسمی یه تصویر داره حالا ما میخواهیم که توی یه فرم دیگه دیتا اینتری بکنم که یکی از فیلداش همین اسامی هستند که ما اون ها رو توسط کمبو باکس میاریمشون و بعدش من میخوام که توی یه فیلد دیگه توی همین فرم عکس متناسب با این نام هم بیادش و در نهایت کل اطلاعات تکمیل بشه . قابل توجه اینکه توی این فرم کمبو باکسهای دیگه هم هستند که از Table های دیگه هم اطلاعات میگیرند و در نهایت توی این این فرم ثبت میشن .
    ببخشیدا خودش شد یه انشاء
    فقط اگه میشه یه نمونه خوب برام بزارید که تصویر از یه Table به Table دیگه منتقل میشه ممنون میشم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •