نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: استفاده از Silverlight در یک توتال سیستم تحت وب

استفاده از Silverlight در یک توتال سیستم تحت وب

من قصد دارم یک توتال سیستم تحت وب برای امور مالی و اداری طراحی کنم. دیروز یکی از ویدئوهای mix را درباره استفاده از Silverlight در این گونه از برنامه ها دیدم. علاقه مند شدم که اینترفیس این پروژه را با استفاده از Silverlight طراحی کنم. می خواستم نظر دوستان را راجع به این موضوع بدانم. اگر زحمتی نیست نظر خود را در این مورد بیان کنید.

در ضمن برای اطلاع دوستان : می توانید ویدئو مورد در نظر را در اینجا مشاهده نمایید.

نقل قول: استفاده از Silverlight در یک توتال سیستم تحت وب

اگر امكان داره براي منم بفرستين
    nasrinheydari@yahoo.com

کاربر دائمی آواتار peymannaji
    محل زندگی
    تو یکی از صفرهای گوگل ...

والا برای یک Automation اداری این بلا سر من هم داره میاد و کل پروژه باید به سیلور لایت تبدیل بشه . بنظر من کار سختی هست اما خیلی با ارزش و در نهایت به این سمت خواهیم رفت ...

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

ما هم اگه اجازه بدین هستیم

تقریبا سه ماه پیش این تاپیک را ایجاد کرد. از آن زمان اتفاقات زیاد افتاد و در یک مقطع زمانی از انجام این پروژه توسط سیلورلایت پشیمان شدم(به دلایل مختلف که مهمترین آنها عدم ساپورت فارسی به طور پیش فرض و عدم امکان پرینت )
    ولی با نسخه بتای سیلورلایت 4 بیشتر این ضعف ها رفع شد. حال به جرات می توانم بگم سیلورلایت 4 به همراه Ria Server بهترین پلتفرم در پروژه های اتوماسیون تحت وب می باشد.

محل زندگی

در مورد Ria Server توضیح میدید . در ضمن ما هم با توجه به R&D که در شرکت کردیم قرار شده از آخرین ورژن که همون 4 هست و الان نسخه RC اون امده بهره بگیریم .
    با تشکر .

WCF RIA Services
    Microsoft WCF RIA Services simplifies the traditional n-tier application pattern by bringing together the ASP.NET and Silverlight platforms. The RIA Services provides a pattern to write application logic that runs on the mid-tier and controls access to data for queries, changes and custom operations. It also provides end-to-end support for common tasks such as data validation, authentication and roles by integrating with Silverlight components on the client and ASP.NET on the mid-tier.

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

خوب در مورد ria که گفتید فقط بگم با توجه به اینکه هنوز ورژن 4 سیلورلایت به صورت بتا اومده توصیه میکنم از همون ورژن 3 استفاده کنید البته بهترین چیزی که میتونم اینه که از bussiness silverlight استفاده کنید که کلی کارهای شما رو انجام میده و لازمه که شما ادامه بدین

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط sunn789 مشاهده تاپیک
    خوب در مورد ria که گفتید فقط بگم با توجه به اینکه هنوز ورژن 4 سیلورلایت به صورت بتا اومده توصیه میکنم از همون ورژن 3 استفاده کنید البته بهترین چیزی که میتونم اینه که از bussiness silverlight استفاده کنید که کلی کارهای شما رو انجام میده و لازمه که شما ادامه بدین
    نسخه RC 1 ماهه اومده ! و اون چيزي كه مهم هست اينه كه همه چيز fix شده و ممكنه يك سري موارد در اين نسخه اضافه بشه كه معمولا چند مورد بيشتر نيست چون در اين ورژن ها منتظر feedback هستن . در نتيجه من سيلورلايت 4 رو پيشنهاد ميدم . و كار ميكنم .

آقای peymannaji شما با silverlight 4 کار کردید rtl اش کامله چهار حرف پ چ ژ گ توش مشکلی ندارن؟

کاربر دائمی آواتار taghvajou
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه
    شنیدستم کهدیروز سیلورلایت چهار رلیز گشت.
    آخرین ویرایش به وسیله taghvajou : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389 در 07:33 صبح دلیل: با عرض پوزش

دوست عزیز اگر اعتقادی به اسلام و قرآن و دین نداری برای احترام به دیگران هرچیزی رو به سخره نگیر.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •