نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دعوت به همکاری برای ترجمه مقالات (انتفاعی)

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

دعوت به همکاری برای ترجمه مقالات (انتفاعی)

با سلام.
    برای ترجمه یکسری مقالات در زمینه برنامه نویسی به تعدادی مترجم نیازمندیم.

این سری کارها بصورت انتفاعی (دریافت حق‌الزحمه و مزایا در قبال کار) بوده و نام مترجم در کنار مقالات درج خواهد شد.

علاقه‌مندان به همکاری از طریق ارسال PM با بنده تماس حاصل کنند.

با تشکر،
    کرامتی.

Smile نقل قول: دعوت به همکاری برای ترجمه مقالات (انتفاعی)

با سلام در صورتي كه هنوز بدنبال مترجم مي گرديد آمادگي خود را براي همكاري با شما اعلام مي نمايم . لطفا شرايط خود را و نحوه دريافت و ارسال متن ترجمه را اعلام فرمائيد.
    باسپاس و آرزوي موفقيت براي شما دوست عزيز

نقل قول: دعوت به همکاری برای ترجمه مقالات (انتفاعی)

در صورتي كه هنوز بدنبال مترجم مي گرديد آمادگي خود را براي همكاري با شما اعلام مي نمايم .
    بعد از 6 سال؟!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    بعد از 6 سال؟!
    آقای کشاورز تو بخش مجله فکر کنم m.hamidreza اشاره به نیازمندی ترجمه کرده بودند و تا اونجایی که من میدونم mehdi311ggg هم چندتایی مقاله واسه ترجمه داشتن. فکر کنم بشه از توانایی دوستان تو این زمینه استفاده کرد. (راستی از شماره دوم چه خبر؟)

فکر کنم بشه از توانایی دوستان تو این زمینه استفاده کرد.
    بله، در این زمینه تاپیک هم ایجاد کردیم که دوستانی که مایل هستند، تماس بگیرند. ولی این تاپیک و نیاز مطرح شده در آن مربوط به سال 82 هست!

راستی از شماره دوم چه خبر؟
    دوستان به شدت مشغول هستند. نسخه های آزمایشی که من دیدم، بهبود چشمگیری نسبت به شماره اول داشتند. انشاء الله ظرف چند روز آینده رسما منتشر میشه. سیستم اشتراک از طریق ای میل هم برای آن راه اندازی شده.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •