نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: پيشنهادي در مورد تالار برنامه نویسی Web با استفاده از ASP‎.Net

کاربر دائمی آواتار z_bluestar
    محل زندگی
    تهران

پيشنهادي در مورد تالار برنامه نویسی Web با استفاده از ASP‎.Net

دوستاني كه در اين تالار فعاليت دارند مي دونند كه حجم تاپيك ها توي اين تالار خيلي بالاست
    ومشكلي كه خيلي پيش مي آيد اينه كه تاپيك هاي خوب و پر محتوا كه شايد وقت لازم دارن تا به نتيجه برسن توي انبوهي از تاپيك هاي بي ارزش گم مي شن.

خيلي تاپيك هايي كه توي اين تالار ايجاد مي شن مي تونن با يه Search ساده تو همين سايت به نتيجه برسن ولي ....

من پيشنهاد مي كنم كه اگه ميشه حداقل اين تالار رو به دو بخش مبتدي و حرفه اي تقسيم بشه.
    تا همه دوستان ، چه مبتدي و چه حرفه اي بدونن تاپيك هاشون رو متناسب با نوعش كجا مطرح كنند.

از بقيه دوستان هم مي خوام اگه پيشنهادي براي حل اين مشكل دارن اينجا مطرح كنند.

نقل قول: پيشنهادي در مورد تالار برنامه نویسی Web با استفاده از ASP‎‎.Net

نقل قول نوشته شده توسط z_bluestar مشاهده تاپیک
    تاپيك هاي خوب و پر محتوا كه شايد وقت لازم دارن تا به نتيجه برسن توي انبوهي از تاپيك هاي بي ارزش گم مي شن.

من پيشنهاد مي كنم كه اگه ميشه حداقل اين تالار رو به دو بخش مبتدي و حرفه اي تقسيم بشه.
    تا همه دوستان ، چه مبتدي و چه حرفه اي بدونن تاپيك هاشون رو متناسب با نوعش كجا مطرح كنند.

از بقيه دوستان هم مي خوام اگه پيشنهادي براي حل اين مشكل دارن اينجا مطرح كنند.
    من هم با این معضل روبرو شده ام و کاملا" موافقم

ولی فکر کنم هر کسی هر مشکلی داشته باشه بیاد و توی بخش حرفه ای مطرح کنه تا هم زود تر به جواب برسه و هم اینکه همه افراد وقتی با مشکلی برخورد میکنن فکر میکنن این مشکل بسیار پیچیده است .
    پس باید قانون مبتدی و حرفه ای بودن ثبت تاپیک جدید نسبت به تعداد پست ها و فعالیت کاربران تعیین بشه و این هم یک نوع تفاوت طبقاتی ایجاد میکنه

کاربر دائمی آواتار asefy2008
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پيشنهادي در مورد تالار برنامه نویسی Web با استفاده از ASP‎.Net

من هم با این مطلب موافقم ولی اگر به این شکل بشه اونوقت به ما تازه واردها چه کسی کمک کنه؟
    در ضمن به چه شکل تایپیک ها رو به دو دسته حرفه ای و آماتور تقسیم کنیم ؟
    یک موضوع دیگه این که یه شخص در یک زبان کاملا حرفه ای است ومی خواد یه موضوع جدید رو یا بگیره اگر کاربرها براساس پستهاشون به دو دسته حرفه ای و آماتور تقسیم بشن اون شخص به راحتی جزو دسته های حرفه ای محسوب و می تونه سوالش رو اون جا مطرح کنه.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

من دو تا پیشوند جدید تحت عناوین "مبتدی" و "حرفه ای" تعریف کردم که برای علامت گذاری محتویات تاپیک ها استفاده می شوند.
    اینطوری میشه تاپیک های مبتدی و حرفه ای رو از هم جدا کرد.

کاربر دائمی آواتار z_bluestar
    محل زندگی
    تهران

Question نقل قول: پيشنهادي در مورد تالار برنامه نویسی Web با استفاده از ASP‎‎.Net

ممنون از توجهتون

ولي با اين همه تاپيك تكراري تو اين بخش چه مي شه كرد ؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله z_bluestar : جمعه 20 شهریور 1388 در 22:12 عصر

نقل قول نوشته شده توسط z_bluestar
    با اين همه تاپيك تكراري تو اين بخش چه مي شه كرد ؟؟
    راستش کاری نمیشه کرد!
    جز اینکه تاپیک های فاقد محتوا و بدون پاسخ رو هر چند وقت یک بار جمع آوری و به مدیر بخش (من!) بدید تا اونها رو حذف کنه.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •