نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کسی میتونه در مورد برنامه ای که بشه دندانپزشکی رو مدیریت کرد اطلاعاتی به من بده

کاربر دائمی آواتار REZADG
    محل زندگی
    هر جایی که انسان میتونه باشه

کسی میتونه در مورد برنامه ای که بشه دندانپزشکی رو مدیریت کرد اطلاعاتی به من بده

با سلام
    کسی میدنه که برنامه ی مدیریت دندانپزشکی چه چیز هایی نیاز داره یا حد اقل یه سورس کوچیک دارین که این کار رو به من نشون بده
    ممنون میشم کمکم کنید

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: کسی میتونه در مورد برنامه ای که بشه دندانپزشکی رو مدیریت کرد اطلاعاتی به من بده

من خودم يكي از اين برنامه ها رو نوشتم ، كار خيلي سختي و پروژه نسبتا بزگريه ، شما مثل من بايد يك نرم افزار از يك شركت معتبر بخري و بعد از روي اون با امكانات خودت بسازي . واقعا پروژه سختي و فروش چنداني نداره.

محل زندگی

نقل قول: کسی میتونه در مورد برنامه ای که بشه دندانپزشکی رو مدیریت کرد اطلاعاتی به من بده

ممنون که جواب دادمی من هم میدونم که پروژه ی سختیه اما میخوام بنویسمش چون به یکی قولش رو دادم
    هالا اگه میشه امکانات برنامتون رو بگین تا من بدونم چه چیزی باید توش بزارم
    خیلی خیلی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار vahidm
    محل زندگی
    اردکان

سلام
    فکر کنم بهترین روش اینه که برین از طرف بپرسید نیازش چیه و عملکرد و گردش کارشون چطوریه .
    این بهترین روشه . البته به نظر من

محل زندگی
    مشهد

خوب شما بايد ببيني براي حسابداري لازم دارن يا براي پزشكي ( مثل تاريخچه پزشكي ) ، براي حسابداري كه آسونه ، اما براي پزشكي شما بايد يك چارت از توي يك برنامه دندانپزشكي كه به چارت دندان ها معروف است تهيه كنيد ، بعد بياي 227 عنوان درمان رو كه درمان هاي اصلي دندان پزشكي هستند رو پيدا كنيد و داخل برنامه بزارين . بعد براي نمايش تاريخچه يه جوري بايد بسازيد كه دندان ها رو مارك كنه و نشون بده كه الان براش درمان ثبت شده است يا نه . بعد اگر بتوني دستگاه x-RAY رو بهش وصل كني ، خيلي بهتر ميشه + بايد بخش هاي محاسبه حقوق و نامه ها رو بنويسي كه يك نوع از نامه ها به صورت نسخه دارو است كه بايد 57 دارو اصلي دندانپزشكي رو تهيه كني . خلاصه بقيش مربوط به پزشك ميشه كه چه قسمت هايي لازم داره .
    موفق باشي

محل زندگی

ممنون اما یه جاش رو نفهمیدم اون دستگاه x-RAYدیگه چیه

محل زندگی
    مشهد

يك دستگاه اشعه ايكس هست كه به نرم افزار هاي دندانپزشكي مثل dr.suni وصل ميشه و شما اگر بتونيد اين دستگاه رو به سيستمتون وصل كنيد ، خيلي بهتر ميشه . در ضمن در دندانپزشكي ها سرعت برنامه حرف اول رو ميزنه .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •