نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چرا وقتي گزارش رو به PDF ، Export ld مي كنم متن هاي فارسي غير قابل خواندن مي شوند؟

چرا وقتي گزارش رو به PDF ، Export ld مي كنم متن هاي فارسي غير قابل خواندن مي شوند؟

سلام
    من از Crystal Reports 8.5 براي گزارشگيري استفاده مي كنم همه چيز خوب پيش ميره به جز وقتي كه گزارش رو با استفاده از ابزار export به فرمت pdf تبديل مي كنم. چون توي فايل pdf توليد شده، فونتهاي فارسي غيرقابل خوندن مي شن و عملاً گزارش pdf، غيرقابل استفاده ميشه.

به نظر شما من بايد چيكار كنم؟

کاربر دائمی آواتار sara.f
    محل زندگی
    آنجا که دروغ نباشد!

نقل قول: چرا وقتي گزارش رو به PDF ، Export ld مي كنم متن هاي فارسي غير قابل خواندن مي شوند؟

نقل قول نوشته شده توسط odiseh مشاهده تاپیک
    سلام
    من از Crystal Reports 8.5 براي گزارشگيري استفاده مي كنم همه چيز خوب پيش ميره به جز وقتي كه گزارش رو با استفاده از ابزار export به فرمت pdf تبديل مي كنم. چون توي فايل pdf توليد شده، فونتهاي فارسي غيرقابل خوندن مي شن و عملاً گزارش pdf، غيرقابل استفاده ميشه.

به نظر شما من بايد چيكار كنم؟
    سلام
    زمانی که فایل report را طراحی کردید، روی اون فیلدهایی که در فرمتون هست، right click کنید و format object را انتخاب کنید و paragraph و right to left
    پیروز باشی

نقل قول: چرا وقتي گزارش رو به PDF ، Export ld مي كنم متن هاي فارسي غير قابل خواندن مي شوند؟

چنين گزينه اي اصلاً وجود نداره!

توي tab مربوط به paragraph،
    text interpretation و line spacing هست.

ضمن ااينكه نوشته هاي فارسي كه فيلد هم نيستند غير قابل خوندن ميشن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •