نمایش نتایج 1 تا 1 از 1

نام تاپیک: کمک راهنمایی در اتمام پروژه سبک (ارتباط با اکسس)

کمک راهنمایی در اتمام پروژه سبک (ارتباط با اکسس)

کمک راهنمایی در اتمام پروژه سبک (ارتباط با اکسس) با عرض سلام خدمت تمامی اساتید گرامی

از بزرگواران خواهشمندم من رو در روند و تکمیل پروژه ام راهنمایی و یاری کنند.
    -------------------------------------------------
    من در حال نوشتن برنامه ایی هستم که اطلاعاتی رو به شرح زیر از کاربر میگیره و در بانک اطلاعاتی اکسس ذخیره میکنه :

روز
    تاریخ
    -نام
    -نام خانوادگی
    -پسوند
    -زمان
    -دمای بالا
    -دمای پایین
    -تعداد

هر تاریخ دارای چندین (نام-نام خانوادگی-پسوند-زمان-دمای بالا-دمای پایین-تعداد) می باشد.
    --------------------------------------------------
    با انتخاب تاریخ از لیست کامبو باکس (روز-نام-نام خانوادگی-پسوند-زمان-دمای بالا-دمای پایین-تعداد) مربوطه قابل نمایش شود.
    در فایل اکسس 2 تیبل است که یکی روزانه و دیگری تاریخ است که از تیبل تاریخ استفاده نکردم (البته فکر میکنم لازمه ازش استفاده بشه)
    --------------------------------------------------
    در فرم نمایش نیاز به یک تایمر هست که مثلا هر 3 دقیقه یک بار فیلد های (نام-نام خانوادگی-پسوند-زمان-دمای بالا-دمای پایین-تعداد) مربوط به تاریخ انتخاب شده تغییر کند تا در یک حلقه پایان ناپذیر تمامی فیلدهای مربوط به یک تاریخ انتخاب شود (در خود برنامه توضیح دادم).
    ---------------------------------------------------
    ظاهرا در ارتباط با فایل اکسس مشکل دارم ، ممنون میشم مشکل برطرف و نحوه ارتباط رو توضیح دهید تا هم من و هم سایر اعضای علاقمند استفاده کنیم.
    ----------------------------------------------------
    تقریبا در خود برنامه به صورت کاملا فهیم منظورم رو توضیح دادم با این حال اگر نکته مبهمی بود لطف کنید عنوان کنید تا شرح بدم.
    ----------------------------------------------------
    از تمامی اساتید و بزرگوارن محترم سایت خواهشمندم من رو تکمیل این پروژه یاری نمایند.

با سپاس از لطف ، توجه و بزرگواری شما
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •