نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: تبریک سال نو و تشکر از مدیریت

کاربر دائمی آواتار Mahdi_S_T
    محل زندگی
    خراسان رضوی

تبریک سال نو و تشکر از مدیریت

سلام
    بهتر دیدم که این آخر سالی از زحمات یک ساله اخیر ریاست سایت استاد کرامتی و همچنین مدیریت محترم بخش دلفی جناب مهندس ربیعی - مهندس وکیلی - مهندس کشاورز و دیگر دوستان تشکر کنم و امیدوارم که سال نو سال خوبی برای همه دوستان باشد . با آرزوی موفقیت برای همه .

سال نو مبارک :flower:

VIP آواتار hr110
    محل زندگی
    ایران - تهران
    سلام

متشکرم، منهم از طرف خودم به شما و تمامی کسانی که تلاش کردند این سایت همچنان مثل سالهای قبل یک محیط علمی و پربار و در عین حال با نشاط باشد تشکر و تقدیر میکنم و امیدوارم که سال جدید نیز اینچنین باشد.

سال نو مبارک :) :flower:

ربیعی
    ... چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

کاربر دائمی آواتار arshia_
    محل زندگی
    ایران-شهر فرزانگان( بروجرد )
    من هم به نوبه خودم تشکر می کنم و سال جدید رو به همه دوستان برنامه نویس تبریک می گم...امیدوارم سال خوبی داشته باشیم و مشکلات مالی هم حل بشه تا دیگه شاهد معلق شدن هیچ کدوم از سایتها نباشیم... :flower:

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    من هم به نوبه خودم از زحمات بی دریغ مدیریت محترم سایت و کلیه مدیران بخشهای مختلف بخصوص دلفی تشکر و قدر دانی می کنم امید وارم که در سال 1384 این سایت بیش از پیش کاملتر و کاراتر باشد .

سربلند و پیروز باشید (سال نو بر همه کاربران سایت مبارک باد
    :flower: :موفق: :) :D :oops: :wink: )
    پس از دو سال بررسی بلاخره به بازار آمد
    متفاوت و هوشمندانه
    برای ورود کلیک کنید
    IMEN LOCK

And Me

:flower: :flower: :flower: :flower:

مهمان
    :flower: بسم الله الرحمن الرحیم :flower:

من هم به نوبه خودم پیشاپیش این سال نو رو به خانواده دومم یعنی بروبچ سایت برنامه نویس تبریک عرض میکنم :D و امیدوارم سالی خوب و خوشی داشته باشید و سالی سرشار از موفقیت در کار و زندگی . :flower:

همچنین امیدوارم در این سال مشکلات صنعت آی تی نیز در ایران کمتر شود :cry: و راه پیشرفت برای این صنعت هموارتر گردد . البته با تلاش خودمون نه بیکار نشستن به امید دیگران .

همچنین از مدیران سایت و بخشها به خصوص از زحمات فراوان آقای کرامتی کمال تشکر و قدردانی را دارم و برای کلیه کسانی که برای سایت زحمت میکشند را آرزوی موفقیت خواستارم :موفق: .

با تشکر

:موفق: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران
    من هم به نوبه خودم تشکر می کنم و سال جدید رو به همه دوستان برنامه نویس تبریک می گم . سربلند و پیروز باشید (سال نو بر همه کاربران سایت مبارک باد )

سلام به همه دوستان عزیز ، محترم و مجازی
    من در سال 83 از این سایت خیلی استفاده کردم و جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم.
    از تهیه کنندگان این سایت و بقیه دوستان مراجعه کننده خیلی خیلی متشکرم.
    سال جدید رو به همه تبریک و شادباش میگم و امیدوارم سال جدید برای همه سال موفقیتهای بیشتر و شادکامی باشه.
    به امید روزی که ایران جزو یکی از کشورهای پیشرفته دنیا بشه با مردمی تحصیل کرده با دانش و فهم بالا و شرایطی در اون حاکم بشه که باعث جذب هرچه بیشتر افراد تحصیل کرده و دانشمند از تمام دنیا بشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •