نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: انتخاب یک هاست خوب برای پشتیبانی از سایت های طراحی شده توسط ASP.NET 3.5

انتخاب یک هاست خوب برای پشتیبانی از سایت های طراحی شده توسط ASP.NET 3.5

دوستان میشه یک هاست خوب که کادر فنیش متخصص باشن و بتونن درست حسابی از کاربراشون پشتیبانی کنن معرفی کنید .

هاستی که مورد نظر من هست باید از ASP.NET 3.5 و تکنلوژی هایی مثله AJAX پشتیبانی کنه و امتحان خودش رو پس داده باشه .

چون تا حالا برنامه هام رو روی سرور شخصی راه اندازی میکردم زیاد تو خط شناخت این سرور های Shared نیستم واسه همین خواستم با دوستان و صاحب نظران گفتگو کنم تا بتونم یک سرور خوب برا گسیل کردن برنامه هام پیدا کنم .

نقل قول: انتخاب یک هاست خوب برای پشتیبانی از سایت های طراحی شده توسط ASP.NET 3.5

یه جستجو در مورد سایت های تو اینترنت بکنی می بینی چقدر شرکت ایرانی هست که هاست و دامنه میفروشه
    ولی شرکتی که من ازش هاست می خرم و کارش خوبه شرکت پویا سازان فناوری هستش و آدرس سایتش اینه یه سری به ساتش بزن
    www.pouyasazan.com

نقل قول: انتخاب یک هاست خوب برای پشتیبانی از سایت های طراحی شده توسط ASP.NET 3.5

یه جستجو در مورد سایت های تو اینترنت بکنی می بینی چقدر شرکت ایرانی هست که هاست و دامنه میفروشه
    خودمم میدونم شرکت ایرانی زیاده . ولی برای بنده کمیت مهم نیست ٫ کیفیت مهمه !!!

دوستان عزیز لطفا نظراتتون رو بگین . این سایتی که دوست عزیز معرفی کرد گزینه های مناسبی داره !! ایا قابل اعتماد هست ؟؟

ایا persianservices و iranhost گزینه های مناسبی هستن ؟؟

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

شما در انتخاب هاستینگ این نکات رو باید بهش توجه کنید:

• سابقه شرکت.
    • توجه به بروز رسانی سرور چه از نظر امنیتی و چه از نظر نرم افراری.
    • استفاده نکردن از نسخه های ک.ر.ک شده برنامه ها مثله میل سرور یا SQL.
    • سرویس های جانبی که اون شرکت میتونه هزینه کنه و به شما بده مثله نرم افزار تحت وب مدیریت دیتابیس یا سیستم مانیتورینگ آماری وب سایت شما.
    • پشتیبانی خوب، صبور، خوش برخورد و فهیم.
    • توان سخت افزاری سرور و داشتن قابلیت و علم مدیریت سرور.

ترجیحا سراغ شرکت های تازه تاسیس نرید. من شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیکنم چون تبلیغ میشه ولی در کل معروفترین و با سابقه ترین هاستینگ ها اینا هستن:

مثلا بیشترین تعداد دامنه ثبت شده در Registrant های ایرانی مربوط به پارس دیتا هست یا تامین سرورهای عموم هاستینگ ها بعهده Ouriran هست.
    موفق باشید.

دوست عزیز چرا هیچ کدوم از هاست های پارس دیتا از MS SQL 2005 پشتیبانی نمیکنه !!؟؟

قیمت هاست هاشون با امکانات محدود چرا اینقدر بالاست ؟؟؟

مثلا ساده ترین هاست ویندوزی این شرکت (WS1) که همه چیشم محدود هست چرا 45 هزار تومن قیمت داره ؟؟

ولی یه همچین هاستی توی پویا سازان که کاملا به روز و اکثر امکاناتشم نامحدود هست فقط 12 هزار تومن قیمت داره ؟؟

میدونم الان میگین به دلیل کیفیتش هست ولی ایا دلیلی برای بی کیفیتی هاست های پویا سازان وجود داره ؟؟

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

من اطلاعی از شرکتی که شما میگی ندارم.
    شما به مواردی که من در مورد انتخاب هاستینگ گفتم مجددا توجه بفرمایید. در نظر گرفتن اون موارد هزینه بر هست. نرم افزار تحت وب مدیریت دیتابیس فکر کردی مثله ویبولتین مجانیه؟ مانیتورینگ آماری، میل سرور IPSwitch هزینه سالانش میدونی چقدر هست؟ خود کنترل پنل که Helm4.0 هست اینا همه هزینه بر هست. لایسنس SQL قیمتش خیلی خیلی بالاست اکثر شرکت هایی که اینجوری پایین قیمت میدن از نسخه ک.ر.ک شدش استفاده میکنن و طبیعی هم هست اگه بپرسی ازشون میگن نه ارجیناله! هزینه آنتی ویروس، فایروال ارجینال و ... از همه مهمتر امکانات سخت افزاری سرور هست یه سرور Dell از نوع Dual Xeon رو با سرورهای قدیمی نباید مقایسه کنید. حقوق سالانه یه ادمین سرور خوب میدونی چقدر هست؟ تیم پشتیبانی 24 ساعته هزینش چقدر میشه؟ و خیلی موارد دیگه...
    اینو همیشه یادت باشه فروش هاستینگ الان دیگه مثله 7،8 سال پیش نیست که سود زیادی توش باشه اکثر کسانی که قیمت رو اینقدر پایین میدن از یه چیزیش میزنن چون این قیمت حتی با هزینه های "حرفه ای" هم برابری نمیکنه!
    موفق باشید.

حمید رضای عزیز قیمت پایین نشانه بد بودن نیست اگر منظورت شرکت پویا سازان هست این شرکت سرور های شرکت IWEB آمریکا را خریداری نموده است پس شرکتی که در آمریکا هست نمیتونه از نسخه کرک شده استفاده بکنه چون سرور به نفع دولت آمریکا به دلیل نادیده گرفتن قوانین آنها برداشته می شود در مورد سرور هایشان هم میتوانم بگوییم حداقل رمی که برای سرور های این شرکت استفاده میشه 8GB هستش و جدیدن هم کنترل پنل ویندوزش از plesk ورژن 8 به ورژن 9 یا همون ویستا تغییر کرده درضمن این شرکت است و کنترلی که بر روی این شرکت میشود بشتر از سایت هایی که معلوم نیست گروه هستند یا شرکت.
    اطلاعاتی هم که در مورد این شرکت دارم برای این است که این شرکت در اصفهان هست و من هم در اصفهان هستم و اطلاعاتی زیادی در مورد این شرکت دارم چون من همه هاست هایم را از این شرکت میخرم
    ممنون از همه

سلام مهران
    من یه دیدیکیتت سرور داشتم هم دستم باز بود هم خیالم راحت اما تازگی بنا به دلایلی مجبور شدم که سایتامو رو هاست بزارم
    کلی گشتم هرکسی هم یه جایی رو معرفی میکرد
    بلاخره از دو تا شرکت نچندان معروف پکیج نمایندگی گرفتم گفتم هزینش کمه یه تستی بکنم (دستم برا تعداد سایتهای بیشتر و مدیریتشون از پنل باز باشه)یکیشون پلسک 9 بود یکیشون هم هلم 4 از اونی که پلسک 9 داد زیاد راضی نیستم معرفیشم نمکنم اما اون یکی: کنترل پنل درست کانفیگ شده و تغریبا تمام قابلیتهارو باز گزاشتن و مهمترینش برا من دسترسی به دیتابیس آنلاین هست راستی برا هر دیتا بیس هم 5 تومن میگیره جدای قیمت هاستش ضمننادفترشون فکر میکنم تو مشهد باشه چون پلن رو که شفارش دادم از کد این شهر باهام تماس تلفنی گرفتن ولی تو سایت شماره تهران رو زدن(من خودمم ساکن تهران نیستم اینه که زیاد محل اصلی دفتر برام مهم نیست و اصل کلی اینترنت هم یعنی همین) ولی تو این یه ماهه من ازشون راضی بودم بجز تایم سرورشون که با ساعت تورنتو ست کردن وتغییر هم نمیدن برا همین خواستم معرفیشون کنم
    iranserver.com
    البته باز یکم وقت بزار و چند تا شرکتو بررسی کن شاید احتیاجات شما با من فرق میکنه
    موفق باشی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •