نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: خطا در هنگام لود کامپوننت DEVEXPRESS روي هاست-فوري فوري

Question خطا در هنگام لود کامپوننت DEVEXPRESS روي هاست-فوري فوري

چرا وقتي از اين کنترل استفاده مي کنيم با اين که اين ورژن با کرکش هست ولي خطاي زير رو ميده که نميتونه لود بشه
    فقط از کنترل منوي اون استفاده کردم
    تمومه خطهاي DEVEXPRESS در WEB.CONFIG خطا ميده.
    CANNOT FIND OR LOAD

وقتي هم تمومه DLLهاي تو پوشه نصبي اون رو به شاخه BIN اضافه مي کنم بهتر که نميشه هيچي بدتر ميشه حدوده 20 خطاي ديگه ميده
    يه همچين خطايي ميده بستگي به ورژن دات نت فريم ورک هاست داره بايد ورژن اون چند باشه که اين کنترل جواب بده فقط يه کنترل منو من ميخوام که اگه باشه از اين کنترل استفاده نکنم
    تو رو خدا هرچه زودتر کمکم کنيد خيلي خيلي فوريه

نقل قول: خطا در هنگام لود کامپوننت DEVEXPRESS روي هاست-فوري فوري

هيشکي نميدونه مشکل من چيه؟

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

شما به احتمال 100% دارید بدون لایسنس آپلود میکنید

این ابزار هم خیلی سنگینه . البته اگر خیلی حساب شده استفاده کنید نه .

در ضمن به نظر من البته امکاناتی که میده برای webapp و روی lan خیلی خوبه ولی برای سایت و سرور هاستینگ اونم در ایران نه زیاد . یعنی برای یک سایت زیاد به یک گرید خفن نیازی نیست و میشه خود آدم یک کاریش بکنه در هر صورت من چند بار گذاشتمش روی هاست اگر واقعا تصمیم داری نسخه ای که استفاده میکنی را بگو و بگو که لایسنس داری یا نه تا کمکت کنم

ورژن 7.2
    فايل رو از اينترت گرفتم کرک اون روهم گرفتم و اجرا کردم خودش يه لايسنس به برنامه اضافه کرده ولي نميدونم درست هست يا نه ولي وقتي پروژه رو آپلود ميکنم لايسنسه آپلود نميشه چون روي هاست نميبينمش
    ممنون ميشم اگه لايسنس اين ورژن رو دارين بهم بدين واينکه چجوري اين فايل رو آپلود کنم چون وقتي پروژه رو پابليش ميکنم اين لايسنسه توش نيست که بخوام روي هاست بذارمش.

ممنون ميشم اگه لايسنس اين نسخه را رو دارين برام بذارين و اينکه چجوري به پروژه اضافه کنم

تو web.config اين خطا رو ميده
    Parser Error Message: Could not load file or assembly 'DevExpress.Web.v7.2, Version=7.2.2.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=9b171c9fd64da1d1' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •