نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل با WebBrowser

مشکل با WebBrowser

با سلام و خسته نباشید

من چکار باید بکنم تا در استفاده از WebBrowser برنامه این دو تا پیغام رو نده؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: مشکل با WebBrowser

تالار مقالات محل ارسال سوال نیست!

بجای TWebBrowser از کامپوننت رایگان EmbeddedWeb استفاده کنید، و حالت آن را بر روی Silent تنظیم کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سلام
    اول از بابت محل پست معذرت خواهی میکنم

اقا من این کامپوننت رو پیدا کردم و دانلود کردم حالت سایلنت رو هم فعال کردم باز هم هر دو تا پیغام رو میده

اگر به خصوصیات مختلف این کامپوننت دقت کنید، می بینید که خصوصیاتی با نام هایی مثل DisableErrors، یا DialogBoxes، و غیره داره که برای غیرفعال کردن نمایش پیام های مختلف استفاده میشند.

تصویر دوم هم که مربوط به لاگین به یک سایت هست. فکر نکنم بتونید با اون کاری انجام بدید، چون باید کاربر اطلاعات لاگین را وارد کنه، یا اینکه شما خودتون به نوعی در اون سایت لاگین کنید، تا نیازی به دریافت اطلاعات لاگین از کاربر نباشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

ممنون و متشکرم از راهنمایی تون

من اون چیزهایی که شما فرمودید رو دقت کرده بودم منتها جواب نمیداد
    گفتم شاید روشی غیر از اونها داشته باشه که ظاهرا نداشت

باز هم تشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •