نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: عدم اجرای ماژول msgbox فارسی در گزارشات

Exclamation عدم اجرای ماژول msgbox فارسی در گزارشات

با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
    ماژول msgbox فاارسی در event های گزارشات اکسس کار نمیکن ، چون اصولاً فقط فقط برای فرمها تعریف شده است.اگر امکانش هست خواهش میکنم این ماژول رو برای گزارشات هم تعریف کنید و ماژول را اصلاح کنید.
    ممنون
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: عدم اجرای ماژول msgbox فارسی در گزارشات

فایل را چک کن ببین اینجوری مشکلت حل میشه

نه متاسفانه باز هم همان مشکل پابرجاست.خواهشاً اگر میشه لطف کنید و اروری را که میدهد رو چک کنید.
    زمانی پیغام فارسی میشود که فرم هم باز باشد اگر فقط گزارش تنها باز باشد ارور میدهد.(یعنی زمانیکه فرم باز نباشد و فقط گزارش باز باشد.) من در واقع میخوام این سیستم msgbox فارسی برای گزارشات هم بصورت مجزا در ماژول تعریف شود.

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    در ماجول مربوطه چون فقط نام فرم فعال بكار گرفته شده طبيعيه كه در زمان فعاليت روي گزارش ماجول با خطا روبرو ميشه بنابراين من چند خط كد به ماجول اضافه كردم كه اين مشكل رو حل ميكنه .

با سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای قربانی عزیز
    از وقتی که گذاشتید کمال تشکر را دارم
    ولی متاسفانه این تابع فقط زمانی عمل میکند که فرم و یا گزارش بازشده باشد و کاملاً فعال باشد ، در غیر اینصورت عمل نمیکند.
    مثلاً زمانی که شما میخواهید از این تابع در رویداد on active و یا on nodata گزارش استفاده کنید به شما error میدهد.
    ممنون و متشکر

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

اين نمونه ديگه مشكلات فوق رو نخواهد داشت چون بجاي استفاده hWnd فرمها يا گزارشات فعال در Screen‌ از hWnd خود اكسس كه همون hWndAccessApp باشه استفاده شده بنابراين خطايي صادر نخواهد شد .

سلام

یک مشکلی هست که اگه popup فرم را yes کنیم وقتی پیغام ظاهر می شه اگه قبل از بستن پیغام روی فرم کلیک کنیم پیغام
    می ره زیر فرم این در حالی هست که اگر همین پیغام را به جای استفاده از تابع msgboxFa از تابع خود اکسس یعنی msgbox استفاده کنیم این اتفاق نمی افته

آیا راهی برای حل این مساله دارید ؟

با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط مهدی قربانی مشاهده تاپیک
    اين نمونه ديگه مشكلات فوق رو نخواهد داشت چون بجاي استفاده hWnd فرمها يا گزارشات فعال در Screen‌ از hWnd خود اكسس كه همون hWndAccessApp باشه استفاده شده بنابراين خطايي صادر نخواهد شد .
    سلام ماژول را بروز رسانی کردم بطوری که روی ویندوزهای 32 و 64 بیتی بدون مشکی فعال خواهد شد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •