صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 75 از 75

نام تاپیک: نحوه ی ثبت شرکت نرم افزاری

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: نحوه ی ثبت شرکت نرم افزاری

دوست عزیزمون joker در صفحه اول همین موضوع رو توضیح دادند:
    شرکتهای نرم افزاری میتونن منازل مسکونی هم باشند ( فکر کنم مصوبه هیت وزیران سال 84 یا 86 بود ، دقیق یادم نیست ، در هر حال میتونید آدرس و تلفن منزل را بدهید.
    هر زمان هم پولدار شدید و یک دفتر خریدید یا اجاره کردید ، خرجش یک آگهی روزنامه رسمیه جهت اطلاع تغییر مکان.
    شما شرکت که ثبت کنید
    مادامی که پروژه ای به اسم شرکت نگیرید و اصطلاحا کار نکنید ، فقط با پر کردن یک فرم عدم فعالیت ، مشکل مالیات و بیمه و غیره ندارید.
    اما وای به حالت اگه کار بکنی و بگی نکردی

محل زندگی
    مشهد

گه میخای ارشاد مجوز بده باید این مطلب رو به موضوع قراردادت اضافه کنی:
    کلیّة امور مربوط به نرم افزار و سخت افزار رایانه‌ای به استثنای هر گونه فعّالیّت در زمینه بسته‌های نرم افزاری چند رسانه‌ای، نشر دیجیتال، تکثیر حامل‌های دیجیتال ( از قبیل CD، DVD، بلوری و مانند آن) و همچنین اماکن کسب، خدمات، تجهیزات، ماشین آلات و نرم افزارهای مخصوص فعّالیّت‌های یاد شده
    برای این کار باید موضوع شرکتت بره سازمان نشر دیجیتال تهران که حدود یک ماه طول میکشه
    بعد اگه یه روز شرکت خواست کار تکثیر نرم افزار رو به حوزه مسولیت خودش اظافه کنه، چی می شه؟؟؟
    مثلا بخواد محصول نرم افزاریش رو خودش تکثیر کنه یا اینکه بخواد در اینده یک بخشی در رابطه با تکثیر نرم افزار (نرم افزار های شرکت های دیگه) داشته باشه ؟ چی می شه؟؟؟

دوست عزیزمون joker در صفحه اول همین موضوع رو توضیح دادند
    همه پست ها رو خوندم دوست عزیز سئوال من اینه که اگه عدم فعالیت بزنم بازم کسی میاد واسه بازدید یا نه؟

محل زندگی
    مشهد

حد اقل مدرک واسه ثبت شرکت چه مدرکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    از نوع فناوری اطلاعات ؟
    و از نوع نرم افزاری؟

کارشناسی دوست عزیز

کاربر دائمی آواتار morrning
    محل زندگی
    کرمانشاه

خوب باید پروژه ها توی فعالیت های شرکت ثبت بشه ! در غیر این صورت مالیات نداره!

کاربر دائمی آواتار morrning
    محل زندگی
    کرمانشاه

چرا اینقدر سختش میکنید من خودم سال 86 یه شرکت ثبت کردم و باهاش توی خیلی از مناقصه ها شرکت میکنم اون موقع که شرکت رو ثبت کردم مدرک کارشناسی نگرفته بودم و مدرک تحصیلی دیپلم رو ضمیمه کردم که قبول هم کردن !
    اون دوستمون هم که میگفت باید از وزارت ارشاد مجوز بگیری اون شامل شما نمیشه ! اون شامل کسایی میشه که میخوان محصولاتشون رو در تیراژ بالا تکثیر کنند مثلا همین ویندوز ماکروسافت !
    اگه ماکروسافت توی ایران ثبت شده بود حتما آقای بیل گیتس باید تشریف میبردن وزارت ارشاد برای اخذ مجوز

با سلام

من چند ماه پیش دنبال مجوز رفتم خیلی کارش اسونه اصلا هم به تکتثیر cd اینا گیر نمی دن ما تو اساس ناممون خیلی چیزا نوشتیم وگیرم ندادن
    در ضمن تو خود ساختمان اصلی ارشاد نیست... معرفیت می کنه به ساختمان دیگه
    اگر بخوان من تو مدارکم نگاه می کنم ادرس دقیق و شماره می گم
    هزینه هم نداره ... در زمان ثبت یهت می گن کی برو دنباال مجوز ..مدرک زیادیم نداره
    فقط اونجا یه فرم بهت میدن بر اساس مدارکت که داری و ثبت بهت میده پر مکنی
    و اینکه بازم میگم اصلا گیر نیست فقط به هیچ وجه اسم تجارت الکترونیک مستقیم نیارین که شر می شه!!!!!!!!!!
    فقط یه مشکل داره که بستگی به خودتون داره زمان می بره!! تقریبا 1.5 ماه طول می کشه

بازم اگر هر قسمتی از اطلاعات دقیقتر خواستین امر کنین من تو مدارکم می بینم و در خدمتتونم...

موفق باشید

راستی

اون دوستمون هم که میگفت باید از وزارت ارشاد مجوز بگیری اون شامل شما نمیشه ! اون شامل کسایی میشه که میخوان محصولاتشون رو در تیراژ بالا تکثیر کنند مثلا همین ویندوز ماکروسافت !
    دوست عزیز چند ماهی هست که برای هر گونه کار نرم افزاری می خواد..

و عدم فعالیتم بزن از بازرسم خبری نیست اگر بر فرض امد با یکم هزینه حله
    فقط اگر کلا نگران بازرس و اینا هستین دفاتر شرکتتون رو به یه حساب دار خوب بدین
    که درست و حسابی کار کنه کارا حساب داری خیلی مهمه هر کاری می کنی فاکتور
    این چیزا داشته باش... به یه حساب دار بگی حتما درباره اینا کمکت می کنه

مسایل دیگه خیلی بازرسیش مهم نیست تا زمانی که شرکت بزرگ بشی

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

سلام
    کسانی که درک کارشناسی ندارن(در حال تحصیل هستن) باید چی کار کنن ؟؟؟ آیا اشتغال به تحصیل قبول میکنن ؟؟؟

کاربر تازه وارد آواتار MoAm36866513
    محل زندگی
    Shahrood

سلام دوست عزيز من دانشجو كارشناسي ميتونه اين كار رو بكنه؟ براي شروع مدارك چي ميخواهد؟ از كجا بايد شروع كرد پروسه كار ور انجام داد؟
    ممنونم

دانشجو كارشناسي ميتونه اين كار رو بكنه؟
    بله .

براي شروع مدارك چي ميخواهد؟ از كجا بايد شروع كرد پروسه كار ور انجام داد؟
    کل تاپیک داره همین موضوعات رو پیگیری میکنه !

محل زندگی
    تبریز

جناب silversoft شما بلاخره موفق شدین شکت ثبت کنید ؟؟؟

جناب silversoft شما بلاخره موفق شدین شکت ثبت کنید ؟؟؟
    تقریبا بله ، یکسری کار مونده که من وقت نکردم برم دنبالش ولی در کل زیاد دردسر نداره ، مخصوصا اگر بسپاری به شرکت ها ثبت ...

محل زندگی
    تبریز

تقریبا بله ، یکسری کار مونده که من وقت نکردم برم دنبالش ولی در کل زیاد دردسر نداره ، مخصوصا اگر بسپاری به شرکت ها ثبت ...
    شما مدرک کارشناسی دارین یا در حال تحصیل هستین ؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    شما مدرک کارشناسی دارین یا در حال تحصیل هستین ؟؟؟
    خیر در حال تحصیل هستم .

محل زندگی
    تبریز

خیر در حال تحصیل هستم .
    من به یکی از شرکت های ثبت شهرمون رفتم گفتن حتما باید مدرک کارشناسی داشته باشی !!! از شما مدرک نخواستن ؟؟؟

با سلام در مورد اسم شرکت برای ثبت سابقا یک سایت بود لسیت تمام شرکت های ثبت شده را داشت
    به این آدرس http://www.sabt.gov.ir/Company.aspx که الان در دسترس نیست کسی سایت دیگه روش دیگه سراغ داره که ما بفهمیم اسم شرکت قبلا ثبت شده یا نه ؟

با تشکر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من کل این تاپیکو خوندم و یه سوال دارم،البته این سوالمو قبلا پرسیدم ولی هنوز به جواب نرسیم،گفتم بذارم اینجا حتما به جواب میرسم:
    برای ساخت یه نرم افزار چند رسانه ای(محاوره ای) که قراره از طریق اینترنت هم به فروش بره باید چه مراحلی رو طی کرد؟
    آیا برای اینکار هم باید شرکت ثبت کرد و مجوز شرکت گرفت؟
    و اگه آره بعد از ثبت شرکت برای محصولاتی که قراره این شرکت تولید کنه باید جدا جدا برا هرکدوم مجوز بگیریم؟
    چه معیارهایی رو باید در هنگام ساخت محصول رعایت کرد؟
    چون قراره بعد از ساخت علاوه بر فروش در بازار از طریق اینترنت نیز به فروش بره،جوری باشه که اگه یه موقع یکی خواست اونو کپی کنه و به اسم خودش تو سایتش اونو بفروشه دستمون جایی بند باشه که ثابت کنیم این محصول ماست و بشه ازش شکایت کرد.

برای ساخت یه نرم افزار چند رسانه ای(محاوره ای) که قراره از طریق اینترنت هم به فروش بره باید چه مراحلی رو طی کرد؟
    برنامتون رو فقط ثبت رسمی کنید کافیه ، البته دیروز صحبت هایی در مورد شناسنامه دار کردن نرم افزارها در میون بود ، در مورد اون هم تحقیق کنید و ببینید اگر عملی شده برای شناسنامه هم اقدام کنید .

آیا برای اینکار هم باید شرکت ثبت کرد و مجوز شرکت گرفت؟
    خیر .

و اگه آره بعد از ثبت شرکت برای محصولاتی که قراره این شرکت تولید کنه باید جدا جدا برا هرکدوم مجوز بگیریم؟
    چه به اسم شرکت و چه بی اسم شرکت برای پیگیری حق مالکیت نرم افزارتون باید ثبتش کنید ( هر نرم افزار به صورت جداگانه باید ثبت بشه )

چون قراره بعد از ساخت علاوه بر فروش در بازار از طریق اینترنت نیز به فروش بره،جوری باشه که اگه یه موقع یکی خواست اونو کپی کنه و به اسم خودش تو سایتش اونو بفروشه دستمون جایی بند باشه که ثابت کنیم این محصول ماست و بشه ازش شکایت کرد.
    تا جایی که میدونم ثبت نرم افزار کافی هست ولی باز هم از خود مسئولین ثبت سوال کنید .

Smile نقل قول: نحوه ی ثبت شرکت نرم افزاری

با سلام خدمت اساتید محترم.

اساتید دقت کنید من در زمینه :

هاستینگ , طراحی وب سایت , برنامه نویسی سیستمی و تحت وب

می خوام یک شرکت ثبت کنم. ( همون مسولیت محدود )

و یک دفترکار در سطح شهر بزنم.

حالا سوالات من اینه :

1) من بعد از ثبت شرکت احتیاج به مجوز خاصی دارم برای فعالیت؟

2) بدون گرفتن مجوز دیگه اگه بخوام کار کنم به مشکل بر می خورم؟

3 ) برا گرفتن مجوز احتیاج به مدرک خاصی هست ( تحصیلی و غیره )

4) راهی هست واسه دور زدن این مجوز؟

5) نوع فعالیت شرکت رو چی بزنم موقع پر کردن فرم ها ( با توجه به کاری که من انجام میدم و توضیح دادم کامل بگید )

6) بعد راجع به اسم شرکت واسم این سوال پیش اومده که چه چیزایی جزو این سه سیلاب محسوب میشه ؟ مثلا فناوری اطلاعات جزو سه سیلابه و یا اسم شهر . اگه ممکنه یه چند تا مثال بزنید از اسم های سه سیلابی .

7) اگه بدم این شرکت ها واسم کار ثبت شرکت رو انجام بدن بدها ممکن نیست واسم مشکل پیش بیارن؟
    و اینکه منی که در شهرستان هستم یه شرکت که در تهران هست میتونه کار ثبت منو انجام بده؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ ها و راهنمایی های شما بزرگواران.
    در صورت امکان همه سوالات پاسخ داده شود

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته شده توسط morrning مشاهده تاپیک
    چرا اینقدر سختش میکنید من خودم سال 86 یه شرکت ثبت کردم و باهاش توی خیلی از مناقصه ها شرکت میکنم اون موقع که شرکت رو ثبت کردم مدرک کارشناسی نگرفته بودم و مدرک تحصیلی دیپلم رو ضمیمه کردم که قبول هم کردن !
    اگه ماکروسافت توی ایران ثبت شده بود حتما آقای بیل گیتس باید تشریف میبردن وزارت ارشاد برای اخذ مجوز

با سلام خدمت اساتید محترم.

اساتید دقت کنید من در زمینه :

هاستینگ , طراحی وب سایت , برنامه نویسی سیستمی و تحت وب

می خوام یک شرکت ثبت کنم. ( همون مسولیت محدود )

و یک دفترکار در سطح شهر بزنم.

حالا سوالات من اینه :

1) من بعد از ثبت شرکت احتیاج به مجوز خاصی دارم برای فعالیت؟

2) بدون گرفتن مجوز دیگه اگه بخوام کار کنم به مشکل بر می خورم؟

3 ) برا گرفتن مجوز احتیاج به مدرک خاصی هست ( تحصیلی و غیره )

4) راهی هست واسه دور زدن این مجوز؟

5) نوع فعالیت شرکت رو چی بزنم موقع پر کردن فرم ها ( با توجه به کاری که من انجام میدم و توضیح دادم کامل بگید )

6) بعد راجع به اسم شرکت واسم این سوال پیش اومده که چه چیزایی جزو این سه سیلاب محسوب میشه ؟ مثلا فناوری اطلاعات جزو سه سیلابه و یا اسم شهر . اگه ممکنه یه چند تا مثال بزنید از اسم های سه سیلابی .

7) اگه بدم این شرکت ها واسم کار ثبت شرکت رو انجام بدن بدها ممکن نیست واسم مشکل پیش بیارن؟
    و اینکه منی که در شهرستان هستم یه شرکت که در تهران هست میتونه کار ثبت منو انجام بده؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ ها و راهنمایی های شما بزرگواران.
    در صورت امکان همه سوالات پاسخ داده شود

با تشکر فراوان

Exclamation نقل قول: نحوه ی ثبت شرکت نرم افزاری

چرا کسی جواب این بنده خدا رو نمیده
    منم همین وضعیت رو دارم

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

Lightbulb نقل قول: نحوه ی ثبت شرکت نرم افزاری

اکثر این سوالات جوابش در پست های قبلی هست!
    در مورد موضوع فعالیت بهتره کلیه امور مرتبط با کامپیوتر رو بنویسید اعم از نرم افزار و سخت افزار. دیگه بسط دادنش کاری نداره. هرچیزی که مرتبط با تولید نرم افزار و خرید و فروش قطعات میشه.
    در مورد سوال آخر، ثبت شرکت در هر شهر انجام میشه. اگر شما ساکن شهرستان هستید بهتره در همون شهر خودتون یا استانتون شرکت رو ثبت کنید.
    موفق باشید.

Talking گره کور

خیلی تاپیک جالبی بود ، از این جهت که هر کسی یک چیزی میگه . البته نه من و نه شما مقصر نیستیم الان اگر از من هم بپرسن یک چیزی میگم که ممکنه آنطوری نباشد. اشکال در سیستم های اداری ما است که شب میخوابیم و صبح که بلند میشیم یک قانون جدید در آوردن. اشکال در آدمهای شاغل در سیستمهای اداری ما است که سلیقه ایی عمل میکنند .ببینید این اشکال تا کجا تسری پیدا میکند. خود بخوان حدیث مفصل.....

اون کسی که میگه کارت پایان خدمت میخواهد درست میگوید و آن کسی هم که میگه نمیخواد بازهم درست میگه اشکال از سیستمهای اداری و انسانی است.
    حالا من هم یک سوال بپرسم که گره جدید بزنم به گره کور این تاپیک :

اگر فعالیت شرکت در زمینه تبلیغات اینترنتی باشد ثبت و مجوز از چند تا سازمان میخواد ؟ من هم لیسانس نرم افزار دارم ، هم 20 ماه خدمت مقدس سربازی را تمام و کمال بدون حتی یک روز اضافه خدمت انجام دادم.

جواب دقیق و درست بدین ها ، وگرنه چشماتون رو در میارم
    آخرین ویرایش به وسیله Danial_abdi : دوشنبه 08 آذر 1389 در 09:37 صبح دلیل: اشتباه تایپی

کاربر دائمی آواتار ب- تات
    محل زندگی
    ایران- شيراز - دلتا فناوران

نقل قول: گره کور

در کل برای رفع خیلی مشکلات بهتره شرکت مسئولیت محدود باشه
    1- نیاز به افتتاح حساب به نام شخص حقوقی و بلوکه کردن مبلغ اولیه نزد بانک نیستید.
    2- دونفر بیشتر به عنوان ارکان شرکت نیاز نداره که میتونه خودتون و حتی سایتون هم باشه.
    3- ارکان شرکت تا زمانیکه شما تغییر ندادین بدون نیاز به تمدید سر جایشان هستند.
    4- نیاز به تشریفات دوره ای مثل جلسات هیئت مدیره و این حرفا برای تمدید و دوام شرکت و دیگر مکافات ها رو نداره.
    5-مسئولیت محدود در ادارات دارائی به عنوان یک شرکت با محدوده فعالیت پائین هستند و این تنها چیزی هست که خوبه.
    6-اساسنامه راحتتر و کم هزینه تر + فقط 100 هزار تومن سرمایه (کی داده و کی گرفته).
    7-...

راستی همه اینا رو گفتم یک سوالی رو مطرح کنم اگر عزیزان مخصوصا اونهائی که سر از کار اداره دارائی در میارن مرحمت کنن پاسخ بدن:

من مدت 2 سال هست شرکت کامپیوتریم رو ثبت رسمی کردم. آگهی روزنامه و دفاتر پلمب شده رو هم دارم اما با اجازتون حتی 1 بار 1بار 1بار هم اداره دارائی نرفتمو هیچ اظهار نامه ای پر نکردم

(دلیل بی خیالی) . تا دلتون بخواد هم توی ادارات دولتی قرارداد منعقد شده و تحویل شده با نام شرکتم دارم که کسور مالیات در تمام قرارداد ها انجام شده و چکهای مالیتی همشون هم به اداره

دارائی استان محل قرادادم رفته. فقط یک مسئله من قرارداد هام در استانی غیر از استان خودم انجام میشه . حالا آیا برم عذر خواهی کنم و خودم رو به دارائی معرفی کنم یا صبر کنم تا معجزه یا با

توجه به اینکه درآمد من فقط قرارداد هائی بوده که همشون کسور مالیات داشتن مشکلی برام ایجاد نمیشه؟

از مدیران سایت عذر میخوام که چنین سوالی رو اینجا مطرح کردم. در صورت لزوم جابجائی پست راهنمائی فرمائبد.

با سلام خدمت دوستان
    اگه هنوز تاپیک برپاست 2 تا سؤال دارم:
    1.کسی الان هزینه ثبت شرکت رو اگه بخوایم خودمون اقدام کنیم میدونه؟ و اینکه کجا باید بریم؟ خیابون قائم مقام؟
    یه جا خوندم 5 تا 6 هزارتومان هزینه فیش و 25 تا 40 هزارتومن هزینه ثبت آگهیش میشه، یعنی چیزی بین 30 تا 45 هزار تومن
    الان جاهایی که شرکت ثبت میکنن 120 هزارتومن میگیرن، میصرفه به اونا بدیم(از این لحاظ که شاید بدو بدو داشته باشه توی سازمان ثبت)؟
    2.بجای شرکت نرم افزاری که باید از وزارت ارشاد مجوز گرفت، به چه عنوانی ثبت کنیم که نخواد مجوز بگیرم؟ به عنوان شرکت سخت افزاری خیلی دوره از هدف من، یه چیزی در حدود اینکه مثلا بگیم در حوزه فناوری اطلاعات و ...

با تشکر

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

من از چند تا از دوستام شنیدم که اگر شرکت تعاونی بزنی مالیات و سایر هزینه های سالیانه خیلی کمتره

30. چهارشنبه 27 بهمن 1389, 12:26 عصر

دلیل
    پست تکراری

یک سوال بسیار مهم
    آیا مرکز اصلی شرکت با مسئولیت محدود حتما باید تجاری باشه؟
    اگر نه چطور باید عمل کرد؟
    یعنی باید مکان غیر تجاری ذکر کرد یا اصلا چیزی ننوشت.

کاربر دائمی آواتار bazardeh
    محل زندگی
    فضای بینامتنی

سلام خدمت همه اساتید محترم
    یه سوال دارم
    یه نرم افزار برای یک سازمان دولتی (س پ ا ه) نوشتم و حالا برای فروش به آن سازمان آیا خود شخص من بدون هیچ شرکتی می توانم به آنها بفروشم یا نه
    مدرک من در حال حاضر کاردانی است

Post نقل قول: نحوه ی ثبت شرکت نرم افزاری

آدمو سر در گم میکنن بهتره به اداره ثبت شرکت شهرتون برید و شرایط ثبت شرکتها را ازشون بگیرید.

زندگی زیباست ای زیبا پسند زیبا اندیشان به زیبایی رسند

سلام یه خورده هزینه هاش قابل پیشبینی نیست اگه این مدارک رو تهیه کنید خودتون می تونید تو سایت ثبت شرکت ها ثبتش کنید
    http://www.saadatandishan.ir/%D8%AB%...%AE%D8%A7%D8%B

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •