نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: پیام خطا در زمان ایجاد فایل اجرایی

کاربر دائمی آواتار سيد مجتبي هاشمي
    محل زندگی
    استان فارس - شهرستان رستم - شهر مصیری

Question پیام خطا در زمان ایجاد فایل اجرایی

دوستان من برنامه ای نوشته ام. وقتی میخواهم آن را اجرا کنم پیام خطایی میدهد که آن را در تصویر زیر میبینید. لطفا راهنمایی کنید که با این پیام خطا چی کار کنم.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

نقل قول: پیام خطا در زمان ایجاد فایل اجرایی

شما يك فرم داري كه خاصيت FormStyle آن fsMDIChild مي‌باشد. اگر مي‌خواهيد از اين نوع فرم‌ها بسازيد، بايد يك فرم ميزبان داشته باشي يعني فرمي كه FomStyle آن fsMDIForm باشد تا فرم‌هاي Child درون آن باز بشن.
    اگر چنين نيست بايد خاصيت FomStyle فرم Child رو fsNormal كني.

محل زندگی

دوست عزیز با تشکر از جوابت. ولی زمانی که این تنظیمات را انجام دادم و برنامه را اجرا کردم غیر از فرمی اول که برای ورود کاربر به برنامه طراحی شده و در آن کاربر کد کاربری و کلمه عبور را مینویسد، فرمی که قبلا خاصیت FormStyle آن fsMDIChild بود و آن را به fsStayOnTop یا fsMDIForm یا fsNormal تغییر دادم هم نمایش داده میشود و با بستن آن میتوانم فرم login رو ببینم.

لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم.

من تا قبل از این توی تمام برنامه هایی که مینوشتم اولین فرم رو برای ورود کاربر طراحی میکردم و FormStyle آن را fsNormal قرار میدادم و بقیه فرمها رو fsStayOnTop .

احتمالا فرمتون در زمان طراحی Visible هست ، خاصیت Visible فرمی که نمی خواید در شروع برنامه نمایش داده بشه رو False کنید ...
    ...
    من تا قبل از این توی تمام برنامه هایی که مینوشتم اولین فرم رو برای ورود کاربر طراحی میکردم و FormStyle آن را fsNormal قرار میدادم و بقیه فرمها رو fsStayOnTop .
    نیازی به این موارد نیست ، خاصیت فرمهاتون رو fsNormal قرار بدید ، فقط چک کنید که Visible فرمها True نباشه ...

البته بهتره از فرم اصلی برای گرفتن نام و رمز کاربری استفاده نکنید و فرم دیگه ای رو برای این کار در نظر بگیرید ، در سایت جستجو کنید ، در این مورد خودم قبلا مطلبی نوشته بودم ...

موفق باشید ...

محل زندگی

Question نقل قول: پیام خطا در زمان ایجاد فایل اجرایی

نقل قول نوشته شده توسط Mahmood_N مشاهده تاپیک
    البته بهتره از فرم اصلی برای گرفتن نام و رمز کاربری استفاده نکنید و فرم دیگه ای رو برای این کار در نظر بگیرید
    با تشکر از شما. میشه لطف کنید و بفرمایید چرا این کار رو نکنم؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •