نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: معرفی یک برنامه... wvdial-manager

معرفی یک برنامه... wvdial-manager

راستش آدم باید با واقعیات زندگی کنه.....
    تو ایران هیج احمقی پرل کار نمیکنه..(حداقل حرفه ای)
    خوب من احمقم :mrgreen:
    بهترین راه یادگیری یه زبان از دید من نوشتن برنامه هست....خوب من هم یه برنامه نوشتم......
    تا به حال با wvdial کار کردید درسته؟....من که خودم چند تا اکانت دارم برام سخت بود هی فایل config این رو عوض کنم..بنابراین یه برنامه نوشتم...با پرل...که کارمو راحت کنه...

با این برنامه شما میتونید چند اکانت مختلف داشته باشید و هر وقت لازم بود با یکی از اونها به اینترنت وصل بشید.....
    این برنامه بیشتر برای خودم جنبه آموزشی داره....فراموش نکنید نسخه اول هست و پر از اشکال اگه مشکلی داشتید حتما با من تماس بگیرید....برام جالبه بدونم کسی تونسته از برنامه استفاده کنه یا نه...
    این برنامه برای سیستم عامل لینوکس نوشته شده و به هیچ وجهی در ویندوز نمیشه از این کد پرل استفاده کرد....
    این نسخه text-based هستش انشالله نسخه بعدی به همراه user interface اون هست.
    تا اونجایی‌که تونستم از ماجولها استفاده نکردم که در استفاده و نصب دچار مشکل نشوید ......فقط از یک ماجول استفاده شده که اون هم در فایل README گفته شده و آدرس داده شده برای دوانلود....
    دومین مورد اینکه تا اونجایی‌که تونستم کدها رو شفاف نوشتم که بشه خوند و تغییرشون داد....
    لذتشو ببرید! :موفق:

Re: معرفی یک برنامه... wvdial-manager

نقل قول نوشته شده توسط white fox
    راستش آدم باید با واقعیات زندگی کنه.....
    تو ایران هیج احمقی پرل کار نمیکنه..(حداقل حرفه ای)
    خوب من احمقم :mrgreen:
    بهترین راه یادگیری یه زبان از دید من نوشتن برنامه هست....خوب من هم یه برنامه نوشتم......
    تا به حال با wvdial کار کردید درسته؟....من که خودم چند تا اکانت دارم برام سخت بود هی فایل config این رو عوض کنم..بنابراین یه برنامه نوشتم...با پرل...که کارمو راحت کنه...

با این برنامه شما میتونید چند اکانت مختلف داشته باشید و هر وقت لازم بود با یکی از اونها به اینترنت وصل بشید.....
    این برنامه بیشتر برای خودم جنبه آموزشی داره....فراموش نکنید نسخه اول هست و پر از اشکال اگه مشکلی داشتید حتما با من تماس بگیرید....برام جالبه بدونم کسی تونسته از برنامه استفاده کنه یا نه...
    این برنامه برای سیستم عامل لینوکس نوشته شده و به هیچ وجهی در ویندوز نمیشه از این کد پرل استفاده کرد....
    این نسخه text-based هستش انشالله نسخه بعدی به همراه user interface اون هست.
    تا اونجایی‌که تونستم از ماجولها استفاده نکردم که در استفاده و نصب دچار مشکل نشوید ......فقط از یک ماجول استفاده شده که اون هم در فایل README گفته شده و آدرس داده شده برای دوانلود....
    دومین مورد اینکه تا اونجایی‌که تونستم کدها رو شفاف نوشتم که بشه خوند و تغییرشون داد....
    لذتشو ببرید! :موفق:
    untested , never used wvdial ;)

funny!posting.php says that bz2 is not allowed to attach! :))

تاپیک های مشابه

1. چجوری میتونم به SQL Manager هاستم وصل بشم؟
    نوشته شده توسط shervinrv در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 21 آبان 1386, 07:28 صبح
  2. یه manager مجانی برای my sql
    نوشته شده توسط ehsan_ghl در بخش MySQL
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 28 فروردین 1385, 13:56 عصر
  3. ADD IN MANAGER
    نوشته شده توسط R_BABAZADEH در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 25 خرداد 1384, 17:35 عصر
  4. اتصال به اینترنت با Wvdial