نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ایجاد فایل با استفاده از DJ Java Decompiler

ایجاد فایل با استفاده از DJ Java Decompiler

سلام
    من یکی از فایل های پروژه با پسوند class. را با استفاده از DJ Java Decompiler باز می کنم و کد برنامه استخراج می شود و تغییراتی را روی کد اعمال می کنم اما بعد دوباره فایل باید با پسوند class. ایجاد شود حال راهی وجود دارد که با استفاده از DJ Java Decompiler فایل دوباره با پسوند class. ایجاد شود. چون من فقط خروجی متنی و java. توانستم از آن بگیرم. اما برای اینکه فایل دوباره در کنار بقیه پروژه قرار گیرد باید با همان پسوند باشد
    لطفا راهنمایی کنید بعد از ویرایش این فایل چگونه دوباره با DJ Java Decompiler آنرا با پسوند class. تبدیل نمود و یا با روشی دیگر آنرا ایجاد نمود.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Isfahan

نقل قول: ایجاد فایل با استفاده از DJ Java Decompiler

javac filename.java این دستور میتونه توی command prompt هر سیستم عاملی تولید فایل کد بایت شده class را انجام دهد.

نقل قول نوشته شده توسط it4six مشاهده تاپیک
    javac filename.java این دستور میتونه توی command prompt هر سیستم عاملی تولید فایل کد بایت شده class را انجام دهد.

متشکر از راهنمایی
    اما
    از این فایل 10 تا error می گیرد که درست هم هست. چون در آن کلاسهای از بخش های دیگر پروژه تعریف شده و یا متغییرهایی که در این فایل نمی شناسد و از این دست موارد.
    و در نتیجه فایل class را نمی سازد اکنون چگونه باید این فایل را به فایل class تبدیل کرد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Isfahan

فایل رو بزارید تا براتون رفع عیب کنیم.

فایل رو بزارید تا براتون رفع عیب کنیم.
    فایل را پیوست کردم.
    البته این فایل از لحاظ گرامر و دستور خطایی ندارد و کار می کند اما چون اکنون جدا از دیگر فایل های پروژه باز می شود خطوطی را خطا می گیرد
    متشکر می شوم در تبدیل کردن این فایل به فایل class. راهنمایی کنید.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Isfahan

با سلام و عرض معذرت

ای بابا من که این کاره نیستم ولی یه نگاهی کردم کلا از توان من خارجه
    اگه دوستان دیگه لطف بفرمایند ممکنه...
    ولی اگه میشه بگید انتظار شما از این کد چیه شاید ، شاید
    ولی نه نمی تونم قول بدم
    ممکنه اگه دوباره نوشته بشه راحت تر از ویرایش اون باشه ...

با سلام و عرض معذرت

ای بابا من که این کاره نیستم ولی یه نگاهی کردم کلا از توان من خارجه
    اگه دوستان دیگه لطف بفرمایند ممکنه...
    ولی اگه میشه بگید انتظار شما از این کد چیه شاید ، شاید
    ولی نه نمی تونم قول بدم
    ممکنه اگه دوباره نوشته بشه راحت تر از ویرایش اون باشه ...
    خواهش می کنم دوست عزیز
    اما توضیح این مورد که کار سختی هست و نمی شود به آن پرداخت
    اما اگر دیگر عزیزان راهی بگویید متشکر می شویم
    من منتظر هستم.

Smile نقل قول: ایجاد فایل با استفاده از DJ Java Decompiler

نقل قول نوشته شده توسط am_sanatiz مشاهده تاپیک
    سلام
    من یکی از فایل های پروژه با پسوند class. را با استفاده از DJ Java Decompiler باز می کنم و کد برنامه استخراج می شود و تغییراتی را روی کد اعمال می کنم اما بعد دوباره فایل باید با پسوند class. ایجاد شود حال راهی وجود دارد که با استفاده از DJ Java Decompiler فایل دوباره با پسوند class. ایجاد شود. چون من فقط خروجی متنی و java. توانستم از آن بگیرم. اما برای اینکه فایل دوباره در کنار بقیه پروژه قرار گیرد باید با همان پسوند باشد
    لطفا راهنمایی کنید بعد از ویرایش این فایل چگونه دوباره با DJ Java Decompiler آنرا با پسوند class. تبدیل نمود و یا با روشی دیگر آنرا ایجاد نمود.
    سلم دوست عزیز :
    ببنید یکی از راههای خوب برای ویرایش کد های کامپایل شده جاوا وقتی به Source Code دسترسی ندارید استفاده از Byte Code Engineering هاست . شما میتونید با این ابزار کار های بسیار جذابی انجام بدین . برای شروع به این لینک مراجعه کنید و مطالعه بفرمایید . اگر سوالی پیش اومد مطرح بفرمایید .موفق باشید.

cglib
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

نقل قول نوشته شده توسط mazdadoost مشاهده تاپیک
    سلم دوست عزیز :
    ببنید یکی از راههای خوب برای ویرایش کد های کامپایل شده جاوا وقتی به Source Code دسترسی ندارید استفاده از Byte Code Engineering هاست . شما میتونید با این ابزار کار های بسیار جذابی انجام بدین . برای شروع به این لینک مراجعه کنید و مطالعه بفرمایید . اگر سوالی پیش اومد مطرح بفرمایید .موفق باشید.

cglib
    متشکر
    اما بنظر می آید منظور شما استفاده از The Java Class File Editor می باشد اما در صفحه cglib تمام لینک ها درست کار می کند غیر از لینک The Java Class File Editor لطفا در صورتی که شخصی این برنامه را دارد قرار دهد و یا راهی برای دریافت آن بگویید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •