نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV

Lightbulb نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV

نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV با حجم بسیار ناجیز قادر است کلیه شبکه های تلویزیونی و رادیویی موجود را به صورت OnLine و از طریق شبکه اینترنت با سرعت مطلوب نمایش دهد . امکان بزگنمایی و مشاهده از آدرس های وارد شده توسط کاربر نیز وجود دارد .

لینک دانلود: http://asiapardaz.blogfa.com
    آخرین ویرایش به وسیله parastoo_zamani : سه شنبه 24 آذر 1388 در 16:05 عصر دلیل: آپلود فايل اصلاح شده

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV

من اين برنامه را دانلود كردم. متاسفانه فايل IranTV.exe ويروسي است. دوستان مواظب باشند.

ويروسياب: Microsoft Security Essentials
    نام ويروس: Win32/Induc.A
    Category: Virus
    Description: This program is dangerous and replicates by infecting other files.
    Recommendation: Remove this software immediately
    Microsoft Security Essentials detected programs that may compromise your privacy or damage your computer. You can still access the files that these programs use without removing them (not recommended). To access these files, select the 'Allow' action and click 'Apply actions'. If this option is not available, log on as administrator or ask the local administrator for help.

Items:
    containerfile:C:\Documents and Settings\User\Desktop\IranTV\IranTV.exe
    file:C:\Documents and Settings\User\Desktop\IranTV\IranTV.exe->(MoleBox)

براي توضيحات بيشتر در مورد اين ويروس به آدرس زير مراجعه كنيد:
    http://www.microsoft.com/security/po...tid=2147627628

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اين ويروس در ورژن قبلي وجود داشت و در ورژن جديد حذف شده. نرم افزار جالبيه. با تشكر از برنامه نويسان شركت آسيا پرداز.
    آخرین ویرایش به وسیله Ebrahim Asadi : دوشنبه 02 آذر 1388 در 15:36 عصر دلیل: ويروس در ورژن جديد حذف شده

من اين برنامه را دانلود كردم. متاسفانه فايل IranTV.exe ويروسي است. دوستان مواظب باشند.

این ویروس از طریق آلوده کردن یکی از سورس فایل های دلفی، با کد برنامه کامپایل میشه. درباره این ویروس و چگونگی برطرف کردن آن در تالار دلفی و تالار اخبار سایت مفصل توضیح داده شده.

در ضمن، این ویروس بی خطر هست، و آسیبی به سیستم قربانی وارد نمیکنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

خوب اگه ویروسی هست چرا هنوز لینک دانلود از طریق مدیران حذف نشده ؟

Lightbulb نقل قول: نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    این ویروس از طریق آلوده کردن یکی از سورس فایل های دلفی، با کد برنامه کامپایل میشه. درباره این ویروس و چگونگی برطرف کردن آن در تالار دلفی و تالار اخبار سایت مفصل توضیح داده شده.

در ضمن، این ویروس بی خطر هست، و آسیبی به سیستم قربانی وارد نمیکنه.
    با تشكر از توضيحات آقاي كشاورز

نرم افزار فوق اصلاح شده و در اختيار دوستان عزيز قرار مي گيرد .

Lightbulb نقل قول: نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV

با توجه به تذكر دوستان و توضيح آقاي كشاورز من موضوع رو با سايت ارائه دهنده در ميان گذاشتم و در جواب ايميل من گفتند برنامه اصلاح شده و ديگه مشكلي ندارد و شما مي توانيد از مسير موجود دانلود كنيد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •