نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: بسته شدن پورت 1433 از طرف مخابرات

بسته شدن پورت 1433 از طرف مخابرات

دوستان سلام
    من یک نرم افزار نوشته ام که دیتابیس ان بر روی هاست می باشد و نرم افزار به آن کانکت می شود.مشکل از آنجا شروع شد که پس از نگارش نرم افزار و خرید فضای لازم بر روی هاست این نرم افزار در بعضی از نقاط (استفاده از اینترنت هوشمند یا پر سرعت) به درستی کانکت را انجام می دهد و در جاهای دیگر خیر، پس از پرس و جو از چند ISP متوجه شدم که مخابرات ایران پورت 1433 ( پورت رزو شده MS SQL ) را بر روی اکانتهای دایال آپ بسته است و به زودی این پورت را بروی سایر اکانتها اعم از هوشمند و پر سرعت خواهد بست ، می خواستم ببینم این خبر چقدر صحت دارد و آیا راه حل جایگزینی برای آن وجود دارد؟

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: بسته شدن پورت 1433 از طرف مخابرات

این قضیه ربطی به مخابرات ندارد. از ISP مربوطه بخواهید پورت فوق را باز کند.

دفعه قبل از ISP خواستم پورت را باز کند و انجام داد. بعدا دیدم بسته شد. وقتی دوباره درخواست کردم گفتند یک کرم جدید پیدا شده که روی پورت فوق Listen میکند و جلوی اتصال به آن پورت را میگیرد که با اجرای برنام های ضد کرم و آفت روی سرور ISP مشکل برطرف شد.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: بسته شدن پورت 1433 از طرف مخابرات

کمک.
    @delphiassistant:با ISP تماس گرفتم , گفتند کار ما نیست.باید دوباره باهاشون تماس بگیرم؟
    مال من 2 هفتست بسته شده.نمیدونم برای ورود مقام معظم رهبری به قم پورت رو فیلتر کردن که دیتابیساشون هک نشه یا کلاً فیلتر کردن تا ابد.
    چند تا دیتابیس دارم که دسترسی فیزیکی بهشون خیلی سخته.
    نمیدونم باید چکار کنم.
    دوستان لطفاً راهنمایی کنن که port forwarding و alternate port و این چیزها باید چطوری تنظیم بشن چون من هیچ تجربه ای توی این زمینه ندارم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •