نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ایجاد یک table در دیتابیس از طریق کد نویسی. البته کد نویسی در محیط دات نت نه خود SQL

کاربر دائمی

ایجاد یک table در دیتابیس از طریق کد نویسی. البته کد نویسی در محیط دات نت نه خود SQL

سلام دوستان
    از آنجای که جناب mani_rf اشتباه متوجه شده و تاپیک منو به جای منتقل کردن که یکی کلاش هم اونطرفا بیفته نمی ره برداره این تاپیک رو دوباره مطرح می کنم.

من می خوام در برنامه ام با استفاده از کد نویسی یک اسکریپت رو اجرا کنم ویک table به دیتابیس موجودم اضافه کنم و یا از طریق sqlcomand . لطفا دوستانی که می دونن چطور باید این کار رو کرد راهنمایی کنن البته با مثال لطفا

کاربر دائمی آواتار shahab2025
    محل زندگی
    تا شعاع فعالیت کیبرد بیسیم خودم

نقل قول: ایجاد یک table در دیتابیس از طریق کد نویسی. البته کد نویسی در محیط دات نت نه خود SQL

سلام

همون دستوری را که میخواهی در sql بنویسی جلوی sqlcommand قرار بده و اجرا کن

به همین سادگی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: ایجاد یک table در دیتابیس از طریق کد نویسی. البته کد نویسی در محیط دات نت نه خود SQL

نقل قول نوشته شده توسط shahab2025 مشاهده تاپیک
    سلام

همون دستوری را که میخواهی در sql بنویسی جلوی sqlcommand قرار بده و اجرا کن

به همین سادگی
    اگر امكان داره دستورات رو يكم توضيح بديد من بلد نيستم

mina.net عزیز؛ ایجاد یک جدول در یک دیتابیس به بخش VB.Net مربوط نمی باشد. شما با هر زبان برنامه نویسی که کار می کنید ، برای ایجاد یک جدول باید و باید از فرمان های SQL و یا LINQ استفاده نمایید که هیچ یک از این دو به بخش VB.Net مربوط نیست. تاپیک شما اتفاقی به بخش دیگر انتقال داده نشد. لطفا به تصمیم مدیران بخش ها احترام بگذارید.

برای ایجاد یک جدول جدید در یک دیتابیس در VB.Net یا هر زبان دیگری از Net. از فرمان Create Table که جز دستورات SQL است استفاده می شود، برای انجام این کار شما می توانید به صورت زیر عمل کنید :

Dim SqlCon AsNew OleDb.OleDbConnection("Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=F:\Documents and Settings\Doostan\My Documents\DB.accdb")
    Dim SQlComm AsNew OleDb.OleDbCommand("CREATE TABLE Customer(name text(40))", SqlCon)
    SqlCon.Open()
    SQlComm.ExecuteNonQuery()
    SqlCon.Close()

نمونه کد بالا برای دیتابیس Access آماده شده ، در صورتی که از SQL Server ، Oracel و یا هر دیتابیس دیگری استفاده می نمایید ، باید قسمت ایجاد Connection و نوع فیلد را به نسبت آن تغییر دهید.

موفق باشید...
    دانلود حسابخانه مانی، برنامه مدیریت درآمد و هزینه رایگان

هر آنچه که هستیم، نتیجه افکاریست که در گذشته داشته ایم. (بودا)
    واحد فاصله «متر» نیست، «اشتیاق» است. اگر مشتاقش باشی حتی يک قدم هم فاصله ای دور است.

رنگ رنگی | آموزش

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •