نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: محدود کردن اینترنت در سبکه LAN

محدود کردن اینترنت در سبکه LAN

سلام
    من 1 شبکه LAN و اینترنت adsl دارم
    اینترنت رو share کردم
    میخوام توی این شبکه فقط چند تا سایت باز بشه و ما بقی سایت ها فیلتر کنم
    از windows xp هم استفاده میکنم
    آیا راهی برای این کار وجود داره ؟؟؟؟

نقل قول: فیلتر کردن اینترنت در سبکه LAN

همچنین امکانی بدون استفاده از نرم افزارهای جانبی امکان پذیر نیست.

فکر کنم با ccproxy میشه

VIP آواتار mnajafi
    محل زندگی
    مشترک مورد نظر در دسترس نیست!!!!

سلام
    برای اینکار شما می بایست از یک "پ ر و ک س ی سرور" استفاده کنید نرم افزارهای زیادی برای اینکار وجود دارند.از isa ,keiro, .... دیگه می تونید استفاده کنید.یا از یک سرور لینوکس و اسکوئید استفاده کنید.از تجهیزاتی که وب ف یل تر انجام می دن مثل utm ها و غیره .
    محمد نجفی
    اولین گام دانش و آگاهی جستجوی آن است.
    www.motafaker.com

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

سلام
    جهت اطلاع بیشتر و تا جایی که من میدونم نرم افزار Kerio تا یکماه بدون مشکل کار میکنه ولی بعدش باید رجیستر بشه که رجیستر کردن اونهم حدود 200 هزارتومان هزینه داره.
    ولی Isa هیچ هزینه ای نداره.
    ضمنا در kerio شما می تونید همه سایتهایی رو که طرف رفته مشاهده کنید ولی فکر کنم در isa چنین امکانی وجود نداره. (بازهم اگه اشتباه میگم آقای نجفی اصلاحش کنند).
    اگه سوالات بیشتری در خصوص Isa داشتید بپرسید تا جایی که من بلد باشم بهتون میگم.
    ضمناً فکر کنم در رجیستری خود ویندوز نیز بشه فقط بعضی از سایتها رو معرفی کرد تا طرف نتونه به غیر از اونها به سایتهای دیگه ای دسترسی داشته باشه.

دوست عزیز
    درود
    برای کنترل اینترنت ورودی به شبکه داخلی خودتون شما ترجیحا از یک فایروال مثل ISA سرور استفاده کنید
    امکانات زیاد داره اما این نوع کارها رو به راحتی میتونید با اون انجام بدهید ضمنا گزارشات بسیار قابلی دارد در مورد شبکه اما اگر میخواهید کاربران رو کنترل کنید اون هم مبحث جدایی داره که میتونید ازش استفاده کنید

موفق باشی

نقل قول نوشته شده توسط davood59 مشاهده تاپیک
    سلام

ضمنا در kerio شما می تونید همه سایتهایی رو که طرف رفته مشاهده کنید ولی فکر کنم در isa چنین امکانی وجود نداره. (بازهم اگه اشتباه میگم آقای نجفی اصلاحش کنند).
    تو آیزا هم همچین امکانی هست...این دوستمون گفت xp والا به نظر من اگه میخواد server نصب کنه isa بهترین روشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

دوست عزیز
    آقا فرزام
    با سلام
    من روی server آیزا نصب کردم و به کاربرها از طریق اون اینترنت میدم. میشه بگید از کدوم قسمت میشه سایتهایی رو که طرف رفته مشاهده کرد؟ همچینین میشه طوری تنظیم کرد که کاربر فقط بتونه به مثلا 2 سایتی که ما برای اون تنظیم کردیم بره؟ در مورد گزارش گیری هم اگه یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم.
    با تشکر

تو میتونی واسه آیزا ریپورت ست کنی و توش همه چی رو ببینی منظورت از توضیح نحوه ساخت یه گزارشه ؟ ولی اگه دقیق تر میخوای من پیشنهاد میکنم gfi web monitor رو هم نصب کن

نقل قول نوشته شده توسط davood59 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز
    آقا فرزام
    با سلام
    من روی server آیزا نصب کردم و به کاربرها از طریق اون اینترنت میدم. میشه بگید از کدوم قسمت میشه سایتهایی رو که طرف رفته مشاهده کرد؟ همچینین میشه طوری تنظیم کرد که کاربر فقط بتونه به مثلا 2 سایتی که ما برای اون تنظیم کردیم بره؟ در مورد گزارش گیری هم اگه یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم.
    با تشکر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی گرفتن گزارش از فعالیت کاربران با استفاده از قابلیت های موجود در ISA Server اینجا را کلیک کنید.

در خصوص سوال دوم می تونید این کار رو با استفاده از قابلیت هایی مانند Domain Name Set و یا URL Set انجام بدید.

سلام دوست عزیز
    به نظر من بهترین کار اینکه یه vmware نصب کنی و توی اون isa server 2004/2006 رو نصب کنی. و این ماشین مجازی رو با شبکه داخلی شبکه کنی. بعد توی isa ، قوانینی رو تنظیم کنی که فقط به سایت های مورد نظر دستیابی انجام بشه.
    با اینکار هر وقت که خواستی میتونی isa رو pause کنی. تا دستیابی ها به طور معمول انجام بشه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •