نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشكل حرف "ي" در كمبوباكس در بعض از ويندوزها

مشكل حرف "ي" در كمبوباكس در بعض از ويندوزها

با سلام خدمت اساتيد عزيز
    مدر اكمبوباكس بازدن اولين حرف هر كلمه اون كلمه نمايش داده ميشود .من بتازگي ويندوزم رو عوض كردم توي ويندوز قبليم هيچ مشكلي نداشتم ولي توي اين ويندوز جديدم(xp service pack3) بازدن حرف "ي" كلمه مورد نظر در كمبوباكس نمايش داده نميشه .انگا كمبو باكسم اصلاً حرف "ي" رو نميشناسه.اين مشكل از چيه.در انتخاب ويندوز بايد چه فاكتوري رو مدنظر قرار بدم(يا ويندوز قبلي من چه مشخصه اي داشت كه يه همچين مشكلي من نداشتم).آيا راهي وجود دارد؟

نقل قول: مشكل حرف "ي" در كمبوباكس در بعض از ويندوزها

در ضمن بنده به رهنمايي دوستان در تايپيكهاي ديگر عمل كرده و فايل KBDFA.DLL را در system32 در حالت safe mode كپي كردم و لي بازهم مشكلم حل نشده.

کاربر دائمی آواتار look20
    محل زندگی
    هر جایی که خدا بخواهد بهترین جای دنیاست

نقل قول: مشكل حرف "ي" در كمبوباكس در بعض از ويندوزها

سلام دوست عزیز
    ویندوز من هم سرویس پک3 و این ویندوز میشه گفت نه تنها مشکل نداره بلکه مشکل رو هم حل کرده آخرش میگم چه مشکلی رو!
    اول نرم افزار Word را بازکنید صفحه کلید را در حالت فارسی قرار دهید و در محیط تایپ قرار بگیرید سپس دکمه
    ترکیبی Shift+X را بزنید حالا باید حرف (ي) عربی نوشته شده باشد . درسته؟
    همونطور که متوجه شدید این ویندوز هر دو حرف(ى)فارسی و (ي) عربی
    رو داره برای استفاده از(ى)فارسی دکمهD و برای استفاده از (ي) عربی دکمه ترکیبی Shift+X را استفاده کنید
    راستی در آخر فرض کنید شما می خواستید در ویندوز قبلی که داشتید می خواستید مثلا کلمه خوبي را بنویسید همونطور که
    می دونید حرف ي بصورت عربی نوشته میشد و جالب نبود ولی توی این ویندوز جدید کلمه خوبى بصورت کاملا فارسی نوشته میشه در ضمن هر جایی دوست داشتید از
    ي عربی استفاده کنید (Shift+X)
    اگه مشکلتون بازم حل نشد پیغام بزارید
    آخرین ویرایش به وسیله look20 : سه شنبه 03 آذر 1388 در 16:54 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •