نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: child domain an existing domain tree

child domain an existing domain tree

با سلام خدمت اساتید گرامی
    من میخوام تو شبکم یه child domain an existing domain tree رو پیکربندی میکنم اما به این خطا که ضمیمه کردم برخوردم هرچی هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم میخوام بدونم آیا قبل از این عمل تنظیم خواصی لازم هستش یا نه مشکل از چی میتونه باشه در ضمن سرور اصلیم هیچ مشکلی نداره
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر تازه وارد آواتار Poorang
    محل زندگی
    رشت - تهران

نقل قول: child domain an existing domain tree

تو این عکس نشون میده انگاری تایپ کردی payam.daynamic.com مطمئنی دومین اصلیت dynamic.com نیست!؟؟

ممنون که پاسخ دادی مشکل تو اونا نیست چون اگه اشتباه کنم تا این مرحله نمیرسه همون اول تا دومین رو پیدا نکه جوین نمیشه اسم دومین من daynamic.com هستش و payam اسم سیستمم هستش که که دراصل به صورت payam.daynamic.com میشناسه واقعا نمیدونم مشکل از کجاست فک میکنم باید اول یه کاری در سیستم سرور اولی بکنیم وقعا نیدونم لطفا اگه میتونید کمک کنید ضروری هستش تو کتابهای mcse هم نگاه کردم چیز خواصی پیدا نکردم

کاربر تازه وارد آواتار Poorang
    محل زندگی
    رشت - تهران

اسم child رو چی انتخاب کردی؟
    اسمهای دیگه ای هم امتحان کردی؟
    آخرین ویرایش به وسیله Poorang : چهارشنبه 04 آذر 1388 در 12:19 عصر

به مقالات زیر مراجعه کنید و طبق دستورالعمل ارائه شده عملیات مورد نظر رو انجام بدید. در صورت تکرار پیغام خطای ظاهر شده، در ادامه همین تاپیک اعلام کنید:

بررسی مزایا و معایب ایجاد یک یا چند child domain

چگونگی ایجاد یک child domain در ویندوز سرور 2003

ممنون دوست عزیر از مقاله های جالبتون ولی با توجه به اینکه من کاملا مسیرها رو طی کردم ولی به جواب نرسیدم بازم همون خطا رو میده حتی ب اسمش رو هم عوض کردم فقط چند مورد هستش که احتمال میدم مشکل ایجاد بکنه
    1- موقعی که میخوام child رو راه اندازی کنم تا ip سرور رو در قسمت dns این سیستم نزنم سرورو نمیشناسه
    2- توی اون مقاله در سرور اصلی توی عکس قسمت dns پوشه ای به نام _msdsc.cotoso.com داره که ما سرور اصلی من نداره چون من اول مثل قسمت child مقاله اول خودم dns رو پیکربندی کردم بعد active directory نصب کردم
    3- در اون مقاله موقع یکربندی child در قسمت چک کردن dns پیغام diagnostic results میده ولی توی سیستم من diagnostic field میده
    لطف کنید بررسی کنید ببینید از این موارد نیست
    باتشکر

در خصوص قسمت اول؛ همانطور که در مقاله هم به اون اشاره کردم چنین عکس العملی طبیعیه.

در خصوص قسمت دوم؛ اگر چه چنین اقدامی امکان پذیره ولی اصلا پیشنهاد نمیشه. بهترین روش اینکه بگذارید خود سیستم سرویس DNS را برای شما پیکربندی نماید.

در خصوص قسمت سوم؛ اگر امکان داره تصویر پیغام مورد نظر را در ادامه همین مقاله ارسال کنید.

من همون طور که تو مقاله بود dns رو نصب کردم و تنظیم کردم ولی این پیغام رو میده که وسطی رو انتخاب میکنم و ادامه میدم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.JPG‏ (57.1 کیلوبایت, 5 دیدار)

آیا در child domain، آدرس parent domain رو به عنوان primary DNS address قرار داده اید؟

اگه preferred dns server منظورتونه آره وگرنه نمیدونم منظورتون کجاست توضیح بیشتر بدین

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •