نمایش نتایج 1 تا 38 از 38

نام تاپیک: اموزش Setup

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

اموزش Setup

با سلام این ویدئو رو برای اموزش ساخت فایلSetup با استفاده از VS2008ساختم(البته الان امکان دانلود وجود نداره ضمن شرمندگی به زودی تصحیح میکنم)
    http://developing.internationalsell.com/setup1.zip
    حجم فایل 20.4Mb میباشد
    فایل با پسوند zip میباشد از اینکه گاهی لینک خراب بوده امیدوارم که ما روببخشیید
    البته پس از اینکه بسیاری از دوستان از download گله کردند این لینک رو هم اضافه کردم
    http://www.4shared.com/file/24116799...etup_file.html

این فیلم اموزشی ابتدا یه برنامه ساده که فرق نمیکنه شما با windows App و یا WPF APP نوشته باشد با WPF ایجاد کرم و سپس یک پروژه نصب اضافه کردم و درون پروژه نصب چگونگی اضافه کردن
    WindowsInstaller (که جهت نصب تقریباً بیشتر نرم افزار های ماکروسافت نیازه )
    .net 3.5 که خودتون کاملا به اون اشنایی دارین
    Crystal report که همون نرم افزار کمکی گزارش گیری برای دات نت هست
    SQL Epress جهت کار با ابانک اطلاعاتی
    که توضیح میده چگونه این کامپوننت ها رو اضافه کنید و در کامپیوتر هدف بدون اینکه کاربر مراحل نصب تک تک اونها رو ببینه و یا نیاز باشه مثلاً sql رو جداگانه نصب کنه اجرا کنید
    و همچنین چگونه یه پوشه و یه میانبر از برنامه روی Desktop و در قسمت Start ویندوز داشته باشید
    چگونه یک ایکون به نرم افزار تون اختصاص بدین و پس از نصب در کامپیوتر هدف رو Desktop اون نمایش داده بشه
    در صورتی که تمایل داشته باشید در برنامه اینده قرار است :
    چگو نگی اضافه کردن بانک اطلاعاتی بدون اینکه Backup و Restore کنید رو بگم ،
    همچنین اینکه چگونه محیط نصب رو فارسی کنید و دیگر امکانا ت دیگه که نیاز داشته باشید و من بلد باشم

و ممنون میشم نظر بدین
    آخرین ویرایش به وسیله sunn789 : پنج شنبه 23 دی 1389 در 22:24 عصر دلیل: اضافه کردن توضیحات

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •