نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: تبدیل فایل MDE اکسس به MDB

تبدیل فایل MDE اکسس به MDB

من یک نرم افزار از اینترنت دانلود کردم با نام Access MDE Unlocker البته V1.3
    کار این نرم افزار تبدیل فایل MDE به MDB حال از دوستان میخوام اگه سریال این برنامه رو دارن محبت کنند.
    یا اگه نرم افزار بهتری سراغ دارن ممنون میشم اگه اعلام کنند.

همین چین چیزی چطور ممکنه یعنی کدها را هم برمیگرداند؟ آدرس دانلود؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    روی کره خاکی...
    سلام
    خیلی عجیبه ما شنیدیم ولی ندیدیم شما چی ؟
    :sorry: :strange:

سلام
    آقا من هم چنین چیزی ندیدم ولی تا آنجا که من میدونم V1.1 این برنامه نمی تواند در فایل MDE به کد VB دسترسی ایجاد کند فقط تغییر در فرمها و گزارشات و ماکروها را میسر می کند حتی این برنامه نمی تواند MDB ایجاد بلکه یک نسخه MDE UNLOCK ایجاد می کند
    البته من V1.1 ان را دارم اگر می خواهید أدرسشو پیدا کنم و بهتون بدم اگر شما لطف کنید ادرس دانلود V1.3 أن را بدهید ببینیم چه طور عمل می کند ممنون می شویم

در مورد بازیابی کدها برنامه ایی که رایگان باشه من هم پیدا نکردم ولی برنامه ها زیادی هست که غیر از کدها بقیه رو بازیابی می کنه(حتی ماکروها )

نقل قول نوشته شده توسط داود شهبازی
    سلام
    آقا من هم چنین چیزی ندیدم ولی تا آنجا که من میدونم V1.1 این برنامه نمی تواند در فایل MDE به کد VB دسترسی ایجاد کند فقط تغییر در فرمها و گزارشات و ماکروها را میسر می کند حتی این برنامه نمی تواند MDB ایجاد بلکه یک نسخه MDE UNLOCK ایجاد می کند
    البته من V1.1 ان را دارم اگر می خواهید أدرسشو پیدا کنم و بهتون بدم اگر شما لطف کنید ادرس دانلود V1.3 أن را بدهید ببینیم چه طور عمل می کند ممنون می شویم
    این که فایده اس ندارد همه این کارها را با یکم دستکاری میشه انجام داد اول شیفت را باز کن بعد به نگه داشتن شیفت برنامه را باز کن.یا با export یا کپی و paste همه چیز حله مهم کدها ست

یا با export یا کپی و paste همه چیز حله
    اگر فایل mde شده باشه نمی شه بطور مستقیم فرمها و یا گزارشات رو import ویاexport ویا کپی کرد (مگر با کدنویسی .)
    مهم کدها ست
    :( :(

این که فایده اس ندارد همه این کارها را با یکم دستکاری میشه انجام داد اول شیفت را باز کن بعد به نگه داشتن شیفت برنامه را باز کن.یا با export یا کپی و paste همه چیز حله مهم کدها ست
    توجه کنید که منظور یک فایل mde بوده است درمورد copy , paste نمودن و یا import ,export کردن آن حتی با shift holding بیشتر توضیح دهید( البته با یک کد ساده هم می توان shift holding را از کار انداخت )

اینم لینک کرکش فقط مخابرات لطف کرده چون کرک کار بدیه فیلترش کرده از پروکسی استفاده کن حالشو ببر
    http://anycracks.com/?p=A1

www.sarami.blogfa.com

درخواست

لطفا اگر برنامه ای پیدا کردید که کدها را نیز برگرداند لینک آنرا بنویسید.

پاسخ

من می توانم فایلت را به MDB تبدیل کنم تنها چیزی که نمیتوان برگرداند توضیحات داخل ماجولهاست. البته زمان و زحمت اینکار بستگی به حجم فایل MDE و تعداد ماجولهای آن دارد.
    حجم فایل MDE مورد نظرت چقدر است؟ اگر حجم آن زیاد است جداول آنرا حذف کن سپس از طریق منو Tools و Compact database را انتخاب کن تا فایل MDE فشرده شود و به آدرس box2_st2@yahoo.com بفرست تا همه چیز را برایت بازیابی کنم البته اگر حجم فایلت زیاد باشد ممکن است بصورت توافقی هزینه ای بابت این کار بگیرم. (البته حتما میدانید که کار پر زحمت و سختی است)

کرک نیست یه نوع ویروس من دانلود کردم

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

نقل قول: تبدیل فایل MDE اکسس به MDB

من يك برنامه پيدا كردم كه اين كار ميكنه اما سرورس كدهارا نميده كسي خواست پيام پده تا براش ارسال كنم

سلام لطفا اسم وآدرس برنامه رو بنويسيد
    ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Mars

اگه لطف كنيد و برام بفرستين
    jamali_its@yahoo.com

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید